Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Emisje

  • czwartek 04.10.2012 20:15
  • piątek 05.10.2012 20:15
  • poniedziałek 08.10.2012 20:10

Są takie miejsca na Ziemi, gdzie po przekroczeniu powierzchni wody znajduje się świat, w którym piękno łączy się z tajemnicą, tworząc doskonałość.

Aby stać się świadkiem tego osobliwego tandemu reżyser Andrzej Misiuk wyruszył na wyprawę w głąb Morza Andamańskiego. Rafa koralowa to ogromne skupisko żywych organizmów. W jaki sposób zawładnęła wrakiem statku King Cruiser, który zatonął w 1997 roku? Misiuk, stając oko w oko z rekinami sprawdza, czy powtarzane o nich, budzące grozę historie, są prawdziwe. Jak wygląda codzienne życie mieszkańców raf, którzy, jak w magicznym kalejdoskopie, wypełniają kipielą życia pastelową przestrzeń wody? Czy mątwy, meduzy, żółwie, ośmiornice oraz ławice bajecznie kolorowych ryb odkryją swe tajemnice? Ukoronowanie wyprawy stanowi spotkanie z królami podwodnego nieba, którymi niewątpliwie są jedne z największych morskich ryb - majestatyczne i wspaniałe manta ray. Oto spotkanie człowieka z najdoskonalszym artystą świata - naturą.

reżyseria:

Andrzej Misiuk

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pena naszykowanego sadzę że nie zajmie więcej niż Kobylnica którą w Lipcu nagrywałem, będzie to Plik MPG więc nie ma potrzeby konwerterowania do np DIVX tylko oryginalny zapis z Satelity :) Film dość ciekawy, jest ich 11 to był Odcinek 2,

Czas Trwania 25 Minut

Typ Pliku MPG

Waga 691 MB jak nagram więcej to nagram na DVD

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program dostępny na ogólnodostępnym kanale FokusTV oraz dalej na kanale Planete+ w wersji HD.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na tym kanale Fokus TV jest sporo programów związanych z wodą, oceanami itp. Jak znajdę chwilę to je tu wymienię.

No i mam:

"Życie Bałtyku", "Zabijanie w stylu orki", tytułowi "Królowie podwodnego nieba", "Królestwo płetwala błękitnego", "Rafy koralowe St. Johns", "Człowiek ryba".

Edytowane przez tka3kp (wyświetl historię edycji)

ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co ciekawe nie jest on Szyfrowany :) znaczy się można go odbierać na czym kolwiek z satelity bez konieczności płacenia Haraczy platformom :) a kanały tego typu to z reguły są szyfrowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis 05.05 o godz 13.30 na Fokus TV bedzie lecial odc.6, a o 18:30 Królestwo płetwala błękitnego

Edytowane przez masters1623 (wyświetl historię edycji)

Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm u mnie dziwne na FOKUS TV nie ma opcji nagrywania ciekawe czemu


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem. U mnie nagrywa bez problemu. Nie wiemo co u Ciebie może chodzić?


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że mam taki kanał. Trzeba będzie sobie ponagrywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejny program na Fokus TV w naszej tematyce: "Podwodny raj Borneo".


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.