Skocz do zawartości
SkoczekPL

Uzupełniamy swoje profile - obowiązkowo :)

Rekomendowane odpowiedzi

Skoczek miał jakiś system wprowadzić ale mu nie wyszło :p

No właśnie,ahhh te regulaminy...tylko czemu to tak jest że ludzie którzy są tu już od dawna potrafią je wdrażać w życie a nowo przybyli mają gdzieś to co powinno być przez nich przeczytane jako pierwszy post na tym forum.A nie od razu część posty typu sprzedam,albo pomocy jestem tu nowy.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy rejestracji nie ma pełnego profila nie ma klubowicza. :wallbash:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman , pełnego "profilu" jak już ;):p (możesz jaśniej ? jakiego klubowicza nie ma ?)

bober6662 - możesz mi dać na PW osoby które założyły konto a nie mają pełnych danych ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli że nowy klubowicz rejestrujący się na forum powinien obowiązkowo wypełnić profil żeby wyglądał np. jak Twój.

I tak bez jaj typu z skąd: z drugiego świata

I wtedy może dokonać rejestracji.

Miło by było gdyby wypełniana była też stopka


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa widzisz, a tutaj to już wychodzi cwaniactwo i ...... nie powiem co jeszcze.

Bo pole obowiązkowe jest żeby miasto wpisać, natomiast jak ktoś wpisuje ZE ŚWIATA no to niestety formularz mu to przyjmie - to dla niego miasto zostało wpisane.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i :mooning

A coś z tą stopką można coś zrobić?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, to ja co powinienem wpisać, bo obecnie mam Wyspy Dalekie. Jak ktoś chciał sprawdzić gdzie to mapka pokazywała. Ale mapka przynajmniej u mnie nie działa :dizzy: . Tu inaczej jest z adresami. Może wpiszę Wspy Kanaryjskie czy ma być dokładniej?

Edytowane przez petrus1 (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej rozmawialiśmy , zapraszasz wszystkich na zlot .

I wtedy dowiemy się gdzie mieszkasz:_)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej rozmawialiśmy , zapraszasz wszystkich na zlot .

I wtedy dowiemy się gdzie mieszkasz:_)

eee tam, to nie te czasy, już nie trzeba mieć zaproszenia, wystarczy paszport, a nawet dowód osobisty :whistle:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Piotr a ja Cię kojarzyłem wyspami dalekimi Papuą Nową Gwineą bo na kanary to beretem rzucić. . :thumbup:

Myślę że Wyspy Kanaryjskie całkowicie wystarczą.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, zmieniłem, ale po prawdzie to i tak daleko, 5 tysi km


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba zrobić obowiązkowy udział w konkursie sportowym i co najmniej 5 tracków GPS żeby zobaczyć kto gdzie mieszka :) Wtedy dostajemy licencję na handel :police:


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na boku, Skoczek, pliiz, zrób coś z tą mapą, choćby dlatego że mi się podobała :yes .


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek, wskocz na forum i reaguj :animier:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio przeoczylem ten watek, chyba ze wzgledu na wiek.

Ale bardzo podobala mi sie uwaga, ze mozna pomylic plec i bedzie wtopa :blushing: To rzeczywiscie pomocna wiadomosc szczegolnie dla starszych. Zawsze powinno sie podac plec przed wejsciem.

Dzieki Skoczek! :animier:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czerwono jeszcze rozmiar stanika, bo imię czasem nie wystarczy i większość zwraca się do nas (kobiet) z końcówką "eś" zamiast "aś" :sweat:

Staszek nie przesadzaj, że znów taki stary jesteś.


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natalia83 uważaj, bo Skoczek to dżentelmen i jeszcze gotów Twoją prośbę spełnić .... :)


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łe tam ja się nie mam czego wstydzić, tylko mi kręgosłup siadł od rozmiaru H :blushing:


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

administracja prosi..uzytkownicy prosbe spelniaja...ale na odwrot to juz gorzej jest....sorki za bezposredniosc,ale ile razy mozna prosic o pomoc w dzialaniu forum ,badz problemow z nim i nie dostac zadnej odpowiedzi???i nie jestem jedyny....ciekawi mnie tylko dlaczego tak sie dzieje?olewanie uzytkownikow czy poprostu brak zainteresowania wykonywana funkcja...


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziuso27 - z czym masz problem ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziuso27 - z czym masz problem ?

w dziale Sprawy Forum jest temat...ogladany juz ladnych pare razy....


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee dziuso27 przesadzasz, przez rok, zwracałam się kilka razy z jakimiś pierdołami i wszystko było od ręki załatwione :)


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee dziuso27 przesadzasz, przez rok, zwracałam się kilka razy z jakimiś pierdołami i wszystko było od ręki załatwione :)

gratuluje...niektorzy maja szczescie...


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moje prośby też są wysłuchiwane:)

Dziusio27-szkoda ze nie jestes kobietą:)

Jak dla mnie to ludzie przesadzaja z tymi miastami.Jaki to problem wpisac normalne miasto?zwłaszcza jak sie cos sprzedaje z odbiorem jedynie osobistym?dziwne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją prośbę Rafał zrealizował nawet z nawiązką - mimo mej, mało atrakcyjnej dla niego pci :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.