Skocz do zawartości
adam_s

Stop umierającym zwierzakom w centrum handlowym

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu w centrach handlowych tylko, poniższy link pokazuje kto jest największym winowajcą. Także niestety ale wnioski nasuwają się same jak dla mnie, chcesz chronić zwierzaki i rafę, zlikwiduj akwarium i proponuj to inny. Póki popyt będzie rósł, do puty ten słupek w linku będzie rósł. Uwaga zdjęcie drastyczne w roli głównej z Achillesem, piękna rybka.

http://hawaiibanfact...org/?page_id=65

smutne ale prawdziwe

Edytowane przez gregior (wyświetl historię edycji)

100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu w centrach handlowych tylko, poniższy link pokazuje kto jest największym winowajcą. Także niestety ale wnioski nasuwają się same jak dla mnie, chcesz chronić zwierzaki i rafę, zlikwiduj akwarium i proponuj to inny. Póki popyt będzie rósł, do puty ten słupek w linku będzie rósł. Uwaga zdjęcie drastyczne w roli głównej z Achillesem, piękna rybka.

http://hawaiibanfact...org/?page_id=65

smutne ale prawdziwe

Taaa zlikwiduj 5000 zbiorników wodę wylej do ścieków a korale i ryby odwieź do ich naturalnego środowiska,wrzuć je tam i niech zdechną bo większość ryb,korali nie zna albo już dawno zapomniała jak wyglądają naturalne rafy koralowe.Nie przejdzie ten pomysł.Więc jak już mamy akwa w domu to o nie dbajmy i wszystko będzie ok.Aha i starajmy się kupować gatunki z hodowli a nie z odłowów.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten minus to za co?czemu ten kto daje minusy nie wypowie się tylko bez sensu używa przycisków i nie rozumie słowa wolna wypowiedź...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z Was ma po części rację, to tak naprawdę kwestia odpowiedzialności za to co się robi. Dla mnie osobiście, jeszcze dochodzi moralny wewnętrzny spokój. dlatego napisałem pierwszego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam założycielami tego Akwarium byli Wojciech Pawenta i Mariusz Glubowski i to oni są odpowiedzialni za to jak te Akwaria wyglądają, Jacek (osoba która też to dogląda)już nie raz mi mówił że chętnie by te ryby do siebie zabrał bo patrzy jak się męczą w tym brudzie ale jak nie są jego to co może zrobić nic.. miało zostać przeniesione do Piwnicy i do tej pory tam nic nie zrobili, a ludzie nie raz się tam zatrzymują jak z chłopakami kiedyś parę słów zamieniłem to wiedzieli gdzie dzwoni ale nie w którym kościele czyli za bardzo nie w temacie.. nie raz to Akwarium jest tak zaglonione że Ryb nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam założycielami tego Akwarium byli Wojciech Pawenta i Mariusz Glubowski i to oni są odpowiedzialni za to jak te Akwaria wyglądają, Jacek (osoba która też to dogląda)już nie raz mi mówił że chętnie by te ryby do siebie zabrał bo patrzy jak się męczą w tym brudzie ale jak nie są jego to co może zrobić nic.. miało zostać przeniesione do Piwnicy i do tej pory tam nic nie zrobili, a ludzie nie raz się tam zatrzymują jak z chłopakami kiedyś parę słów zamieniłem to wiedzieli gdzie dzwoni ale nie w którym kościele czyli za bardzo nie w temacie.. nie raz to Akwarium jest tak zaglonione że Ryb nie widać

Michał - założycielami są Wojtek z Mariuszem, ale właścicielami to chyba Manufaktura i to oni mają te baniaki w d...e (przepraszam forumowiczów). To Manufaktura powinna coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak adam cos sie zmienilo w tym akwarium ktore opisales?ja wczoraj bylem w sklepie aquela we wroclawiu w arkadach zreszta i co widze 4 zbiorniki a w srodku tragedia... po pracy wkleje zdjecia, ale jak juz taka firma pozwala swoim leniwym pracownikom nic nie robic zeby zadbac o wyglad zbiornikow w ktorych sprzedaje sie zycie za nie male pieniadze to ja juz opuszczam rekawice....


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to foty z Wrocławskiego sklepu w arkadach gdzie ceny są kosmiczne a warunki dla zwierzaków takie...

Wysłąłęm zdjęcia mailem do servisu aquaela niech popatrzą jaką extra reklamę robi im oddział we wrocku.

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to foty z Wrocławskiego sklepu w arkadach gdzie ceny są kosmiczne a warunki dla zwierzaków takie...

Wysłąłęm zdjęcia mailem do servisu aquaela niech popatrzą jaką extra reklamę robi im oddział we wrocku.

Ładne bagienko :realmad: , zdjęcia mówią wszystko o podejściu ludzi ze sklepu. A w Manufakturze nie byłem, jak się pojawię to dam znać. Karol plus dla Ciebie za dokument ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic się nie zmieniło we wrocku, dwa lata temu było ciut jaśniej...smutne, ale prawdziwe, wtedy mieli jeszcze w reefmaxie 30cm wargacza...tragedia...

Adam czekamy na jakieś informacje...jak to wygląda...

Edytowane przez enigma17 (wyświetl historię edycji)

pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie wiemy o co chodzi, to chodzi na pewno o pieniądze.


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie wiemy o co chodzi, to chodzi na pewno o pieniądze.

Pewnie tak, ale nie dużo kosztuje zlikwidowanie takiego bagna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie, to pewnie jedni drugim są coś winni, jedni kasę, drudzy może nie spełnioną usługę.

Szkoda mi tych dzieci i ich przyszłego wyobrażenia rafy, życia w morzu itd....

W zoo żenada a tu, to niech zakleją szyby reklamą szynki albo jakiegoś badziewia z dalekiego wschodu.


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest wyjście.

Wrzućcie tam małego pieska i dołóżcie ze 3x400W HQI a zobaczycie ile obrońców życia się znajdzie (hipokryci).


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzieli dość szybko na mój mail z zdjęciem do firmy aquael:

Dziękuję bardzo za przesłanie do nas tej informacji. Sprawę przekazałam do Dyrektora ds. sieci AquaelZoo i do Kierowników Regionalnych.

Mam nadzieję że sprawa zostanie błyskawicznie załatwiona.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzieli dość szybko na mój mail z zdjęciem do firmy aquael:

Dziękuję bardzo za przesłanie do nas tej informacji. Sprawę przekazałam do Dyrektora ds. sieci AquaelZoo i do Kierowników Regionalnych.

Mam nadzieję że sprawa zostanie błyskawicznie załatwiona.

Wielkie brava dla Karola !!!, Czekamy teraz na reakcję od strony firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się coś zmieni, to z chęcią odwiedzę ten sklep...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ciekawostkę na temat tych zbiorników w Manu (Koło Jyska 3 Morskie i 2 Słodkowodne ) wszystkie 5 zbiorników jest prowadzone na Wodzie z kranu, i efekty są jakie są na skale i Szybach często są glony i widać że są problemy z dostępem do Filtracji bo też jest już zarośnięta, i na razie nie wiadomo kiedy otworzy się ta wystawa w piwnicy którą już przenoszą od Roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz wstawię obecny stan tych zbiorników w Manufakturze zdjęcia robione wczoraj

Manufaktura%20%281%29.jpg

Manufaktura%20%282%29.jpg

Manufaktura.jpg

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NiEEEEEEEEEEEEEEEEEE. :rtfm:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie został już tylko jeden zbiornik morski, Pozostałe 2 zostały przekształcone na Słodkowodne, rozmawiałem z osobą która to dogląda to tam nawet nie ma podmiany jak zrobić bo nie ma wody w pobliżu trzeba donosić, Manufaktura nic sobie z tego nie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po grzyb robili baniaki jak warunków nie było?


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po grzyb robili baniaki jak warunków nie było?

Nie wiesz jak to jest - wielka pompa,ach och, - co my nie mamy ,a z czasem ... brak chętnych , to jednak kosztuje - taki `słomiany zapał` w wykonaniu `wielkiego biznesu`.

No i najważniejsze - to nie przynosi dochodu.


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.