Skocz do zawartości
thomas kay

gramma loreto-dostępność w sklepach

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś widział w którymś sklepie na południu gramme loreto?? bo ostatnio nigdzie nie moge dostać

Edytowane przez thomas kay (wyświetl historię edycji)

Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Oliwiera jest :D jedna sztuka ale czy ci ja złapie to nie powiem bo mi ja łapał 2 miechy i odpuściłem.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Oliwiera jest :D jedna sztuka ale czy ci ja złapie to nie powiem bo mi ja łapał 2 miechy i odpuściłem.

nie złapie:) juz mnie uswiadomil

Ostatnio czyli kiedy? Jakieś 2-3 tygodnie temu były w Zabrzu :)

aha :) to sie rozminąłem, ale bede jej w takim razie u was szukał


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były niedawno w e-rybce, brałem dwa razy i zawlokły ospę do akwarium , zdechły one i część starej obsady. Są ładne ale trudne. Nie radzę kupować w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loretka u mnie też często się obciera. Mam ją od co najmniej roku i jest najdelikatniejsza z ryb. Wystarczy jakiś najmniejszy stres i zaczyna się obcierać. Na szczęście wystarczy do pokarmu dodawać witaminy i po kilku dniach sama zwalczy choróbsko. Wg mnie warto kupić - to jedna z najpiękniejszych ryb w niewielkich zbiornikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Łukasza w Acroporze też były, sam jedną przywoziłem i nie mam z nią problemów jest od miesiąca i zero ataku ospy i innego ustrojstwa przez pierwsze dni była płocha ale teraz już jest cały czas widoczna, jak się robi widno to jako pierwsza się pojawia na widoku, w Aqua Medicu też mi się rzuciły w oczy, jak na miejscu nie ma to wycieczka do Warszawy, polecam wybrać się po tą Rybkę do bo warto mieć ją w Akwarium :-)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.