Skocz do zawartości
Stani

Co mnie wkurza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dieter25

mnie wkurza ukwiał bo znowu się podzielił i łażą dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

nie ale teraz patrzę żeby czasem pompa go nie zmieliła lub żeby nie wszedł między SPS y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, zeby tak chociaz moc dac Skoczkowi bana, cos by sie dzialo...


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam nic nie wkurza w morszczyznie, zwlaszcza plagi

ucza mylenia, każą myslec, szukac rozwiązania

bardziej wkurzają mnie tematy, opieajace sie na tym, ze cos kogos gdzies boli i robi afere...

wybiera sobie punkt, opisuje, ze winowajca jest np taki a taki produkt

idzie piana na forum - pozniej autor korzy sie ze jednak nie mial racji (chwala mu ze choc sie przyznaje do tego)

NAwet nie tyle mnie to wkurza co juz meczy, bo czytac ciezko, wiedzy malo z tego mozna wylapac jakos tez...

wiec najwieksze plagi w morszczyznie wydaja sie byc najmniejszym pikusiem w porownaniu do tych spolecznych, ktore sami sobie fundujemy

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to być szczęśliwym :-)

Nie ważne jaka wydał opinie psychiatra :googleye


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie dzis wkurza dziurawa opona

a psychiatra nie wie co jest ale mówi że to napewno poważne :2guns::queen::alien:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie że trzeba iść do pracy :/. Na szczęście od dzisiaj urlopik. Dwa tygodnie wpatrywania się w skałki :geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza że w totka nie wygrałem 30M - jeszcze bardziej mnie wkurza że nie zagrałem ...

jeszcze masz szanse w sobotę 35 milionów


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co może wkurzać ? nic

dzis ostatni dzień przed 2 tygodniowym zaległym urlopem

pełen luz

choć wakacji nie ma, święty spokój bezcenny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię i wieloszczetów i ślimaków osiadłych. A mam plagę. slimak osiadłego bardzo łatwo usunąć, przebo podważyć czubkiem noża jego zwinietą rutkę od dołu(skały) nie jest mocno przyrośniety i odchodzi w całości.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że ten temat nie powstał tydzień temu :-)

bo puściłbym tyle wiązanek na temat zakładania akwa że już nikt by się nie odważył nawet pomyśleć o zakładaniu :-P

Edytowane przez Snakecharner (wyświetl historię edycji)

430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza co jest delikatnie powiedziane mój telefon LG Swift GT-540. Już sama nazwa jest wkur... Już zapowiedziałem - nie będę sprzedawał z czystą przyjemnością go ZNISZCZĘ, będę się nad nim pastwił jak w Guantanamo.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzające są, co niektóre wpisy w postach. Dlaczego? Cóż - zdania z małej litery; jakieś skróty myślowe w których, nie sposób dopatrzeć się sensu wypowiedzi; urwane wyrazy; pomylone literki.

Ja rozumiem, że ciężko jest pisać za pomocą malutkiej klawiatury telefonu. Ale jeśli ktoś nie ma czasu na pisanie, to niech pisze, gdy go znajdzie. Takie bazgroły są gorsze od błędów ortograficznych i wskazują na brak szacunku dla adresatów wypowiedzi.



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza jak ktoś sie czepia braku polskich czy małych liter :) natomiast średnio co trzeci post zawiera błędy ortograficzne.

Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza jak coś mnie wkurza !


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wy wszyscy nerwowi . Przecież jedyna "rzeczą", która może człowieka zdenerwować to brak piwa przy grillu. Reszta to drobnostki :] Akwarium da się zrestartować, polityków wymienić podobnie jak kobietę - upierdliwe ale wykonywalne. A tak ogólnie to najprościej będzie przeprowadzić sie do Australii i mieć rafę na żywo z piwkiem na ciepłej plaży. I jachcikiem w zatoczce. Kurde jestem geniuszem ! Tylko cholernie leniwym - i to mnie wkurzyło przy prowadzeniu morskiego akwarium. No nie mam ciepliwości :-/ Silnej woli też nie.


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie tyle wkurza

ale demotywuje mnie brak elementarnej kultury np gdy ktos ma siłę wysmarować do mnie pytanie na pw, ale już mu palca brakuje, by odpisać "dzięki" :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuccie na luz :)

wazne jest w zyciu zeby robic to co sie lubi :)

Ale mnie np. wkurza ze slonce nie swieci, zainwestowalem ponad 1800 zł w 300W solarną elektrownie i jak nie ma slonca to sie prąd prawie nie produkuje :)

No ale coz, zainstalowałem we wrześniu wiec dziwne nie jest, u nas jesień i zima nie sprzyjają fotowoltaice, ale licze ze latem sie odkuję :)


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że na każdy rozpoczętym jest boksowanie i udowadnianie wyższości świąt wiecie jakich nad świętami wiecie jakich.

Czytam dzisiaj i na wszystkich box box box.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.