Skocz do zawartości
Gość buczi82

Do wyspiarzy...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82

Mam pytanko, czy ktos z Was bylby zainteresowany kupnem korali... dokladniej chodzi mi o to ze zamowimy pudelko z 35 koralami i sie podzielimy, sam bym zamowil, ale nie upcham tyle korali do akwa, a tak jakby sie zebralo kilka osob to mozna by bylo jakos podzielic... Po wiecej info pisac na PW, nie bede tutaj pisal bo nie wiem czy moge, wkleje ewentualnie co jest dostepne, tzn korali nie maja wymienionych tylko ryby...

Marine Lists are:

Phillapines (Best Prices)

Indonisia

Bali

Singapore

Miami

Sri lanka

RED SEA

Veitnam Corals

Hard coral lists availble (seasonal)

(others available Weekly?)

--------------------------------------------------------------------------

Ryby

Queen Angel (M) 1

Fox Face (M) 1

Yellow Long Nose Butt. 1

Black/White Heniochus (M) 1

Auriga Butterfly (M) 1

Scooter Blenny (M) 2

Regal Angel (M) 1

Checkered Butterfly (M) 1

Black Percula Clown (M) 2

Blue Koran Angel (M) 2

Blue Dotted Goby 1

Red Stripe Regal Wrasse 1

Long Nose Hawk Fish 2

Yellow Dotted Goby 2

Antena / Red Banded Goby 2

Bumble Bee Goby 2

Fire Fish Goby 4

Sabae / African Clown 2

Pink Skunk Clown 2

Percula Clown 4

Lipstick Tang (M) 1

Sailfin Tang (M) 1

Phil. Yellow Tang (M) 2

Purple Lineatus Tang 2

Blue Tang (T) 4

Coral Beauty Angel (M) 2

Colored Angler 1

Msce gdzie moga byc:

There are 2 routes for delivery across the uk - Heathrow to Southwest (Cambourne last drop) & Heathrow to M1 North (Sheffield last drop)

Drivers will deliver to a service station just off motorway in your area for you to pick up from!

Osobiscie widzialem kolesia co importuje bo od niego kupowalem i ladne duze korale, w Birmingham naliczylem na chwile obecna 3 lub 4 kolesi co importuja, wiec po co przeplacac, jak mozna samemu kupic :)

Edytowane przez buczi82 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Bartku a czym sie zraziles ? Sklepy na 99% biora z podobnych lub tych samych zrodel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

spoko, to nie musi byc na hura, jak sie ludzie zbiora to wtedy bedzie mozna pomyslec co i jak ;) orientacyjnie tylko pytam czy w ogole ktos bedzie zainteresowany, jak ktos chce to moge na PW linka wyslac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na dluzszy czas odpadam, chyba, ze za rok lub dwa jesli uda mi sie szklo wieksze postawic, narazie mam full a jesli cos wezme to male szczepki od kogos.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty sie buczi wstrzymaj z podnieceniem i dowiedz dokladnie jak to sie odbywa bo bedziesz klnal i wyzywal jak zwykle w nieboglosy pozniej :):):) jakby tak bylo kolorowo jak myslisz to nikt by w sklepach korali nie kupowal :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Chodi a kupisz sam paczke z 35 koralami ? To jest koles co importuje, sam bralem od niego: http://www.aquarist-...l102_281695.php nie wiem czy akurat importuje z tej samej strony, ale calkiem mozliwe, nie pytalem... Chodi poza tym ja tego nie chce na wczoraj, trza troszke ludzi zeby upchac tyle korali, zebym mial stare akwa w garazu to bym zalal i wzial, ale ne mam wiec sam nic nie kombinuje...

Zainteresowani dostana linka do stronki i poczytaja o co chodzi, wysle Ci na gg to poczytasz...

W czwartek dostalem liste z cenami jakie korale ma TEE'S REEF

HI ALL

CORALS

Bright red mushrooms. £25

Blue mushrooms. £25

Kenya tree. £20

Green hairy mushrooms. £15 / £20

Finger coral. £15 / £20

star polyp's green £20

White star polyp's £24

Orange soft dendrophyllia. £20

Strawberry soft dendrophyllia £20

Toad stools £18

Strip mushrooms £18

Large dark bright green LT anemone £30

Leather corals £12 / £18

Large pink zoa's £25

Torch coral green .white tips £25

Ultra green candycane £20

Brown & green candycane £10 / £15

Turbinaria plat £20

Brown brain coral £18

FISH

Green chromis 3 for £10

Yellow tail Azure blue damsel 3 for £10

Mandarin £18

Purple firefish £18

Cleaner Shrimps S. £12

Friday 10.00am. to 12.00. / 1.30 to 3.00

Saturday closed. Going to aquatic live in London

Sunday 11.00 am to 7.00pm

Edytowane przez buczi82 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys sie tym interesowalem..ceny maja zejefajne...np black triggerfish - 0.4$..z drozszych Pastel tilefish 10.1$....red face wrasse 12.2$ borbonius anthias - 70$ reszta anthiasow max 2$.....itd....teraz tak transport srednio 150$...do tego albo pakowanie za kg albo za pudlo...i odpowiednio im wiecej tym taniej...i najwazniejsze...niektorzy pisza o certyfikatach 250$ inni nie...pewno to tego dojdzie tax...choc jedna kobita zapierala sie ze 400$ + pakunki to wsio....ja osobisie pisalbym sie na takie cos...kiedys pisalem do tego goscia -Tee i o ile pamietam chce 30 funciakow za transport do mnie...np...cena za cleaner shrimps zadna rewelacja...mysle ze jezeli mialbys wieksze zamowienie cena poszla by w dol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Dobra wiec tak, za pudlo ryb 45 sztuk cena Ł250 za korale 35 sztuk Ł350, nie wiem czy tam juz jest tax wliczony czy nie, trza dokladnie poczytac i sie dowiedziec jak to dziala... Tee krewetki ma po Ł12 plus przesylka tyle wyjdzie, dlatego lepiej podjechac lub wiecej kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny padaka, w sklepie jest taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Zachu ja za bubble dalem 25 w sklepie 100, to samo z euphylia w sklepie 100 u niego 25, glupie 2 glowki blasto w sklepie 25f a u kolesia pewnei bedzie duza kolonia, hepatus 60-70f zoltek podobnie, czyszczaca 20, mandaryn 35... wiec dla mnei ceny ma wypas... no ale moze u Ciebie taniej, a jesli chodzi o moj LFS to masakra :(

Jestem ciekaw jakie ceny sa w londynie, moze ktos napisze... mozna zrobic porownanie sklepow, jakie ceny korali i ryb... w koncu jestesmy porozrzucani troszke po uk...

Zachu jak mozesz podaj namiary na sklep, daleko nie mam, a skoro taniej to ktoregos dnia bym sie przejechal :)

Edytowane przez buczi82 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 to dobra cena za euphilie jeśli ma 20 glowek :)

Teraz u mnie w stoke ceny troszkę podskoczyly bo zamknęli jeden sklepik, ale za to dobrze prosperuje jeden koleś z domu i operuje z fejsbuka, ma pełna licencje na sprzedaż zwiarzat, zajmuje sie już tym jakiś czas. załatwia wszystko co by sie chciało a ceny ma całkiem niezłe, i sprzedaje dopiero po kwarantannie. Z tymi wyjazdami specjalnie do sklepu to jest zawsze cieżko. Darecki jak przyjeżdżał to nigdy nic nie... A jak sam sie pokrece po sklepie to zawsze coś znajdę i wycyganie za srobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buczi nie wiem skąd Ty bierzesz te ceny ale juz w samym Bham masz polowe taniej. Poza tym nie chciało Ci sie ruszyć ostatnio na spotkanie w Londynie a robiliśmy tam spore zakupy jeszcze taniej niż u tego kolesia podales. Dla mnie zupełnie odpada. Ja za sztukę mandaryna płacilem 14 a żółtka 28 w sklepie... Reszty nawet nie porównuje.

Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

No u mnie w LFS trza sporo zaplacic, wiec jak widze jego ceny a w sklepie to dla mnie jest kolosalna roznica... No ja za mandaryna w sklepie placilem chyba 18, ale przyszla nowa dostawa i juz sa po okolo 35, zalezy jak sie trafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to do Londynu lub Birmingham masz tak blisko ze zaplacisz za paliwo£25 i zrobisz zakupy. Kupisz sobie dokladnie taka sama paczeke co ci koles oferuje tylko ze za £125 plus paliwo. A jak beda ciut mniejsze to wlasnie po to sie ma akwa zeby obserwowac jak rosna.

Radzilbym ci zebys najpierw wsadzil pare szczepek i sprawdzil czy je utrzymasz przez dwa miesiace przy zyciu, a potem kupuj wieksze. U ciebie w akwa ciagle sie cos dzieje, nie lepiej uporzadkowac funkcjonalnosc baniaka wczesniej, no chyba ze jest juz ok ;)


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deltec cs 2060(ponoc roczny)...jezeli ktos chce za 300e dam namiary do goscia...pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.