Skocz do zawartości
crab22

IV Zlot w górach 1-3 marca 2013 Milówka

Termin Zlotu  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Je?li b?dziesz na zlocie to kiedy ?



Rekomendowane odpowiedzi

Adam no Ty to rzeczywicie regenerujesz...od miesica test skay - to ju nie popijasz tych odczynników Saliferta.. :)

Bartek ulubionego piwa od Sylwestra w dziobie nie miałem :-( więc;czekam grzecznie na Milówkę.

Wysane z ogryzka ... Pozdrawiam Adam

Edytowane przez adam_s (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aspen musi byc ;P choc w zeszlym roku nawet mi sie deski z bagaznika wyjac nie udalo ;P

a mylisz że w tym roku ci sie uda?? :wine:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on to z tych co zawsze deske w bagazniku woza, taki sportowiec gawedziasz :ice:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on to z tych co zawsze deske w bagazniku woza, taki sportowiec gawedziasz :ice:

z dwa tygodnie temu dupe obijalem na Kotelnicy w Bialce ;P ;P wie nie ma ze boli ;P A boli ;P Kciuki obydwa sie jeszcze nie wygoily i bola przy zbyt mocnym wygieciu ;P Zeby nie bylo to i Basie namowilem na nauke i juz popitala na obydwu krawedziach ;) ;) Sniegiem znow sypnelo to moze deske zabiore, tam niedaleko byl kawalek stoku wiec na kaca w sam raz ;P Choooc znajac zycie...... ;]

P.s Wiecie ze tylko 20 dni do zlotu ? :p A zeby bylo muzycznie to tak z moich gorskich klimatow :p

...patrzac z gory w okolo swiat wydaje sie lepszy....

..kiedy nie musze nic... potrafie musiec...


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez lubie na parapecie ale Milówka jest zbyt intensywna by pozwolić sobie na cos więcej niż spacer hehe

A reszta Was nie ma co się zastanawiać tylko zapisujcie się na Milowke


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś "bidna" lista w tym roku i do tego nieaktualna. Przecież Arek, Nika i Krzysiek nie przyjeżdżają. Jak zwykle organizator nie ogarnia :popo: A i ja się mocno zastanawiam. Bubel King doprowadził mnie do bankructwa :surrender


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek nie marudź ! :smoke:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek, teraz jak cos nie ten to bedzie na Ciebie. Przyjedz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjedzie on sie tylko tak z nami droczy :D

Wlodek tyle zarabia ze codziennie na dwa zloty moglby jechac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żona chce mi zabrać auto na czas zlotu-poszukuję transpotu z Łodzi, ma ktośmoże wolny fotel:)?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o aktualną listę uczestników?

Najlepiej zbiorczą ze wszystkich forów.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl jesli na innych forach sa inne listy


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o aktualną listę uczestników?

Najlepiej zbiorczą ze wszystkich forów.

W pierwszym poscie jest najbardziej aktualna lista wplat :) Jest jeszcze sporo chetnych ktorych bedziemy dopisywac do konkretnych pokoi :) Takze sugestie odnosnie pokoi i preferowanego sasiedztwa kierujcie na priv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam ktoś jeszcze chętny??, czy do zbiornika giełdowego ktoś coś przywiezie bo widzę że w giełdzie cisza


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dotarła do mnie informacja, że i @Marbecz nie jedzie :secret: Mariusz, odezwij się w temacie :unworthy:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak my sami tyle cytrynowki wypijemy? ;) Macie jakies specjalne zyczenia odnosnie jedzenia? w przyszlym tygodniu bedziemy ustalac jadlospis :ice: Na wierczorne posiadowki przewidziany jest bigos i bogracz :guitar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zurawinowke na kolacje bo po cytrynowce za bardzo mam wybielone zeby ;P

ale jak dasz rade zalatwic cannellonnii z mieskiem to ja sie pisze ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie za bardzo rozpusciles po tych wdzydzkich specjalach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba go na ziemie sprowadzić!! chlebem i wodą :thumbup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi szykujemy się na zlocie do testów absorberów fosforanów brakuje nam trochę gratów. Cały wątek co prawda jest na innym forum, ale potrzebujemy jeszcze próbki:

4. Phosppahte Minus Aquaforest

5. EcoPhos Ecosystem

6. Power Phos FaunaMarin

8. Antiphos Aquamedic

9. Antiphos FE Aquamedic

10. PhosphatStop ATI

Ja są chętni do pomocy to czekamy na info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nr 4 nie będzie problemu

Cieszy mnie ze Milówka nauka staje :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nr 4 nie będzie problemu

Cieszy mnie ze Milówka nauka staje :)

Dzięki Mariusz już dopisuję. Prośba do pozostałych wiaderka po soli (brakuje jeszcze 8 sztuk min 10L), bo ja już mam całe auto zawalone (biorę solankę z podmiany + 5 osób w kombiaku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam a szykujesz coś na Milówke :secret:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi szykujemy się na zlocie do testów absorberów fosforanów brakuje nam trochę gratów. Cały wątek co prawda jest na innym forum, ale potrzebujemy jeszcze próbki:

4. Phosppahte Minus Aquaforest

5. EcoPhos Ecosystem

6. Power Phos FaunaMarin

8. Antiphos Aquamedic

9. Antiphos FE Aquamedic

10. PhosphatStop ATI

Ja są chętni do pomocy to czekamy na info.

To się szykuje


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.