Skocz do zawartości
bibik

biodigest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Czy można po zużyciu połowy ampułki pozostała zawartość przechowac w lodówce,czy raczej do kosza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą ampułkę przechowujemy w lodówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed otwarciem tez?

czyli po otwarciu jak długo można przechować biodigest w lodówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mam ampułki w lodówce, czy nowa, czy używana-tak mi mówili w sklepie. Jak długo nie wiem, u mnie ampułka nie jest długo w lodówce bo szybko się zużywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ampułka schodzi w tydzień, trzymam po otwarciu w lodówce zatkaną "czapką" z koszulki termokurczliwej- pomysł dobrego znajomego, sprawdza się super :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat rzeka rozpisywany był

jak przechowywac i czy po otwarciu

w sumie to nie wiadomo na 100%


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam ze kiedyś zastanawialiśmy się z kolegą czy tam coś faktycznie żyje, wziałem pod mikroskop laboratoryjny ampułkę która dość długo leżała poza lodówką i du mojemu zdziwieniu żyły tam bakterie. Od tamtej pory z większym przekonaniem stosuję ampułki.

Pozdrawiam

Edytowane przez lukiblack (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Podczas walki z plagami 3 tygodnie temu aplikowałem 1 ampułkę ( tą na 1000 L) co 3 dni. Nic się nie stało, nigdy nie miałem nadmiaru bakterii w baniaku. Czy stosuję czy nie w akwa zawsze tak samo. Kiedyś też zastranawiało mnie dlaczego nigdzie w przemyśle nie używają "mokrych" bakterii tylko zawsze suszone (nie pamiętam jak temn proces się nazywa). Leje te bakterie bo każdy o nich mówi ale nie jestem przekonany czy coś tam jes. Po otwarciu pod mikroskopem coś widać bo może coś się rozwineło a nie tam było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.