Skocz do zawartości
luft

Boniek PZPN i około kadrowo

Rekomendowane odpowiedzi

Bedac ostroznym w hura-optymiznie po nieudanych rzadach Grzegorza Lato, z uwaga sledze wypowiedzi Bonka. Mysle ze wiekszosci z Was one sie podobaja. Jak osobiscie darze sympatia Obraniaka za wiele pieknych bramek i ze taki z niego niepozorny chopek roztropek, niezaleznie czy go lubia w druzynie czy nie tak cholera mnie wziela czytajac sluszne slowa Bonka, ze facet nie spiewa polskiego hymnu. Ja tam nikomu nic nie kaze, ale jesli sie nie zna polskiego jezyka to ladnie byloby choc ten hymn wyryc na blachę. Nawet taki Guereiro, czy Olisadebe sie starali pokazac kibicom, ze jest to dla nich wazne. Boniek wyrazil sie w tej sprawie dosadnie idac krok dalej, mowiaC ze w reprezentacji Polski powinni byc w przyszlosci gracze ktorzy znaja jezyk Mickiewicza. Co o tym i innych okolobonkowych rzeczach myslicie?

(jak zawsze prosze o nie wtracanie polityki partyjnej w temat)

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, jestem w drodze do Warszawy :D. Straszna mgla na drodze


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże co Boniek zrobi dla naszej piłki. Listkiewicz czy Lato pokazali co stawiali na pierwszym miejscu luksus,zabawę. Dziś przez ich nieudolność jest DUŻO do zrobienia. Osobiście stawiałem na Bońka i mam nadzieje że sprosta zadaniu. Trzeba wyszukiwać talentów i dawać im szanse.


Red sea max 250 ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rozpowszechniania języka niech będą inni , oni powinni dobrze grać .W niemieckiej kadrze połowa składu hymnu nie śpiewa i nikomu nie przychodzi do głowy aby ich odsuwać od składu.A Guereiro i Olisadebe to pokazali faktycznie co do nich jest ważne . Do mnie osobiście niech Obraniak nie umie ani jednego słowa w ojczystym języku jego babci , jak nie ma ochoty się go uczyć , wystarczy jak będzie strzelał po dwa gole w meczu i po to chyba został sprowadzony.Czy to że będzie umiał hymn na pamięć to będzie się czuł Polakiem ? Pomijając fakt że 98% polaków nie zna w całości hymnu a ktoś tego chce wymagać od francuza :)

P.S

to nie oni chcieli zostać "wielkimi patriotami polskimi" ale PZPN o nich zabiegał

Edytowane przez erda (wyświetl historię edycji)

299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraniaka nikt odsuwac nie bedzie

Slowa Bonka to apel do rady w sprawie zmiany polityki odnosnie przyszlych takowych powolan

Obraniak czy Perquis poki beda dobrze grac maja miejsce w kadrze

ps

nie znam calego Hymnu


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewien prezydent RP, jak by nie było Prezydent wszystkich Polaków (co by nie było partyjnie i politycznie) też śpiewać nie umiał. Co się czepiać biednego Francuza. ;)

Przed jednym z meczów w trakcie Mazurka i zbliżeń kamery na poszczególnych zawodników ewidentnie było słychać tych co śpiewają. I taki Oygen "z wyglądu" śpiewał a słychać go nie było. Domniemam, że tylko ruszał ustami. Ale wyglądało to przekonująco. To znaczy że lepszy reprezentant? Było to jakiś czas temu, jeszcze chyba przed Euro, może zdążył wyryć na blachę.

Wg mnie to powoływanie takich "prawie" Polaków to trochę naciągana sprawa, chociaż mam świadomość realiów polskiej piłki, oczekiwań nas wszystkich i praktyk stosowanych na całym świecie. Wszystko kwestia przyjętych zasad, a póki są jakie są, to trzeba pewnie z nich korzystać i tyle. Sorki za lekki oftop.

A w ostatnim meczu my strzeliliśmy aż dwie bramki a przeciwnik mimo, że teoretycznie lepszy, tylko dwie :p

... żeby nie było

pad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nam owca szablon wzięła

my go odbierzemy

:)

Nie wiem, czy Boniek cokolwiek zrobi. Był już trenerem reprezentacji, i szybko zwiał. Zobaczymy, ale nadziei sobie nie robię.

Edytowane przez ZenonPL (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprzedni prezes pytany o sprawy kadrowe próbował się tłumaczyć (przynajmniej na początku kadencji), że trzeba, że nowy - lepszy. Obecny zapytany, odpowiada "porozmawiajmy o piłce"... a jak będzie - czas pokaże.W PZPN potrzebny jes dobry manager. Boniek trenerskich umiejętności nie pokazał, może będzie dobrym managerem. A wracając do tematu, to czy oby napewno nasi reprezentanci powinni władać litewskim? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie co zostawił cała ekipę tą którą zastał po lacie i listkiewiczu, swoją drogą to dobrzy koledzy...jedno się mówi a inne się robi.

Przydała by się jakaś świeżość a to żadna nowa tam postać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.