Skocz do zawartości
SkoczekPL

Telewizja / internet z TPSa vel Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób które mają.

Mam neostradę i to od wielu lat i jestem zadowolony. Telewizję mam z Cyfry+

W związku z tym że nasz rząd likwiduje ulgę internetową chciałem lekko obniżyć rachunki i połączyć telewizję i internet.

I teraz pytanie, jaka naprawdę jest jakość telewizji w Orange ? ( chodzi mi o tego Fun Paka czy tam jak mu tam)

Dzieki z góry za pomoc ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice mają Cyfrę+ a internet z tepsy. Ostatnio tepsa zadzwoniła z ofertą, że dają w cenie niższej niż dotychczasowy abonament szybszy internet i podstawowy pakiet TV. Wiadomo szału nie ma jeśli chodzi o wybór kanałów, ale jakieś HD są więc jak za darmo to czemu nie. Jeśli chodzi o jakość, to nie ma się co czepiać, jeśli chodzi jednak o sam dekoder, to jakaś totalna porażka. Stoi to już w moim pokoju u rodziców kilka miesięcy i do dziś mnie wkurza obsługa tego dekodera. Dodatkowym minusem jest konieczność podłączenia zarówno pod talerz jak i pod router, co generuje dodatkowe kabelki. Dobrze, że rodzice jak się budowali to zrobili wewnętrzną sieć LAN i mam gniazdko w pokoju.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie przy przedłużaniu umów. Ostatnio co raz częściej spotykam się z zapisem, że umowa po zakończeniu okresu 'promocyjnego' ulega automatycznemu przedłużeniu na czas określony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie przy przedłużaniu umów. Ostatnio co raz częściej spotykam się z zapisem, że umowa po zakończeniu okresu 'promocyjnego' ulega automatycznemu przedłużeniu na czas określony.

A ja u siebie w belgii mam o niebo lepiej bo nie ma określonego czasu trwania umowy ,dziś otwieram a jutro zamykam bez żadnych dodatkowych opłat, tak jest tu ze wszystkimi sieciami telefonicznymi,internetem,telewizją i sam nie wim z czym jeszcze.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fun orange :smiling: masz pakiety z N-ki. Ja tez się zastanawiałem czy nie nie brac funpacka ale taniej mi wyszło oddzielnie net w tpsa i tv w N-ce.


7764_7979.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przejdźmy do liczb: netia: telefon (stacjonarne za darmo całą dobę) + internet 10Mb - 86 PLN, N-ka 6 podstawowych pakietów: 54 PLN,

Razem 140 PLN. Nie mam szans na kablówkę, więc to chyba optymalna kombinacja. Troche patrzyłem po ofertach TV przez internet - ceny podobne oferta programowa wyraźnie gorsza.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał w nplay jest spoko


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.