Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Morskie dziwadła

(Sea of Creepy Monsters)65 min, Film dokumentalny, Austria 2010

niedziela, 09 grudnia 09:45 | TVP 2

Dodaj do notesu

Austriaccy weterynarze, Claudia i Manfred Hochleithneowie, odbyli podróż do cieśniny Lembeh u brzegów wyspy Celebes w Azji Południowo-Wschodniej. Pokochali to miejsce i spędzili setki godzin pod wodą, rejestrując kamerą wideo morskie zwierzęta, m.in. lucjany, skrzydlice ogniste, koralowce, kraby, mięczaki, krewetki, koniki morskie, kardynałki i ośmiornice. Dzięki podwodnym zdjęciom, które zrobili przy użyciu najnowocześniejszych aparatów, film zaprezentuje zwyczaje, sposoby polowania i gody osobliwych przedstawicieli fauny morskiej.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem..., fajna była ta duża mątwa zaciekawiona czo tam człowieki w kamieniach dłubią :thumbup:

a druga sprawa jaka mi się rzuciła w oczy to to, że postrzegamy skrzydlice jako ryby-killery a co drugie żyjątko w tym filmie miało skrzydlice w menu śniadaniowym... :baby:


pozdrawiam Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus

Nie bez powodu ma kolce jadowe, przecież nie do ataku tylko do obrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie aż serce bolał jak śniadaniem były pterapogon kauderni !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super film. W głowie się nie mieści ile tego żyje w oceanach.

Jedno co mnie wkurzało, to te śmieci na dnie. A to puszka, a to paczka papierosów czy folia. Człowiek potrafi wszystko zniszczyć. A zaczyna się od najbliższego otoczenia :(


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny film :) Też mi się podobało jak antennariusy co chwilę skrzydliczki wsuwały :D


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.