Skocz do zawartości
rs4

reefmax by rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Sewer wozek stokke wypaaaasiony ... rodzimy akurat na twoj przyjazd a dokladnie na 03.02 termin ;)

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pzykrością ogłaszam ..... że to juz koniec reefmaxa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z pzykrością ogłaszam ..... że to juz koniec reefmaxa .

Czemu?Przesiadka na wieksze?Troche szkoda,bo byl bajka.No i bardzo bylem ciekawy,jak dlugo uda Ci sie go utrzymac w takim stanie.

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ... dzisiaj wsadzilem ostatnie dwa koralowce

- acropora echinata

- euphylia

i stwierdzam ze nie ma miejsca juz na nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota z rana .... zwiezaki jeszcze zaspane ;) a tak to wyglada....Zobaczcie na początku jak wygladala euphylia ( jaki miala kolor a jaki ma teraz

btw trzymam miejsce na seriatopore xystrix rozowa obok stylophory i mojego lewego kacika z spsami

post-7277-0-19026900-1358501690_thumb.jpg

post-7277-0-43622100-1358501967_thumb.jpg

post-7277-0-97044700-1358502011_thumb.jpg

post-7277-0-47872200-1358502082_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zmieniła ... i teraz pytanie dlaczego ? Teraz to nawet nie jest fluo czy cos to jest takie jaskrawe jasne . Zreszta jak ktos ma ochote to zapraszam live ;)

post-7277-0-30918200-1358502336_thumb.jpg

post-7277-0-53000100-1358502605_thumb.jpg

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze tobie tego zielonego buble.


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam szkoda że nie podcinałeś małych szczepek Caulastreii i SPSów od podstawek byłoby jeszcze lepiej.

Trzeba Ci przyznać że rękę do zwierząt masz, czy to będzie papuga czy koralowce.


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Lukasz dziekuje za piekne , zdrowe zwierzaki ! Coz poczekamy i popatrzymy jak rosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie bardziej techniczne. Możesz dać foto i opisać co masz za ścianę za TV? Spodobała mi sie :)

Rob z Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piasku mam jeden worek zywego , wsypany jak nie bylo skaly , wiec pod nia jest piach . Co do sciany to kupowana w strefie wnetrz na ostrobramskiej ... nie pamietam jak sie nazywa ale bianco .... cos tam 1xx zl z metra za***ista z brokatem takim na zywo kozacka . Do tego mam na gorze wykonczenia farba strukturalna zen ziarno grube + kameleon i mamy taki efekt

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Możesz mi podrzucic na maila fotki z bliska? Pewnie tak samo robił nie będę ale zbieram pomyśli i cos sobie zmajstruje z kilku jedno :)

Rob z Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dzisiaj zbadalem jbl poziom sasolenia ... i gdzies dalem d*py . Mam 1.022 wiec dzisiaj zaczynam podnosic do 1.025. Poranne fotki

post-7277-0-98010400-1358591516_thumb.jpg

post-7277-0-46503000-1358591552_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i stwierdzam ze nie ma miejsca juz na nic :(

rs4 wiesz co trzeba zrobić jak mało miejsca w akwarium :clap:


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super akwarium :clap:

Nigdy nie byłem zwolennikiem Reefmax-ów, ale po tym co tu zobaczyłem, sam zaczynam się zastanawiać czy nie odpalić sobie takiego cuda :thumbsup:


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamysl byl taki zeby pokazac ze w RM tez sie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie pokazałeś - ale jak za rok będzie wyglądać tak samo to wielki szacun :)

Póki co akwarium piękne!


4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz ze sie nie da a zyje i rosnie to ... sprawa szczescia ? To czy bedzie zylo zalezy tylko i wylacznie od mojego zaangazowania i pracy. Poki mam czas i zapal to bedzie kwitnaco piekne jak teraz ale jak je zostawie to napewno zmarnieje. Dzisiaj moge napisac ze reefmax to wystarczajacy produkt aby sie cieszyc pieknem w miare wymagajacych koralowcow. Jesli zwierzaki zaczna sie zle czuc wywale ryby bo moim zdaniem jest ich za duzo i boje sie o wode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moge napisac ze reefmax to wystarczajacy produkt aby sie cieszyc pieknem w miare wymagajacych koralowcow. Jesli zwierzaki zaczna sie zle czuc wywale ryby bo moim zdaniem jest ich za duzo i boje sie o wode.

Absolutnie nic nie sugeruję - wręcz przeciwnie, uważam, że masz świetną rękę do tego i z tego co słyszę to też bardzo duże doświadczenie. Właśnie dlatego to akwarium wygląda pięknie. Ale tak jak przyznałeś, nie jesteś pewien czy zwierzaki nie poczują się gorzej za jakiś czas przy tak bogatej obsadzie więc nie możesz napisać, że w ReefMax'ie się da :) Dlatego napisałem o roku bo to chyba wystarczający okres żeby sprawdzić czy większość zwierzaków będzie miała się dobrze. Ja w każdym razie trzymam kciuki :)


4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy cintus postanowil zakonczyc swoje zycie .... wskakujac do 1 komory , przedostajac sie przez plytke ... znalazlem go na gabce :(

karmienie

post-7277-0-66735300-1358683302_thumb.jpg

post-7277-0-10395400-1358683326_thumb.jpg

post-7277-0-15888900-1358683354_thumb.jpg

post-7277-0-57143800-1358683461_thumb.jpg

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje świetny reefmax :):thumbsup:


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.