Jump to content

MayFly

Klubowicz
 • Content Count

  619
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About MayFly

 • Rank
  Noform

Kontakt

 • Skype
  Maciek Kosiedowski

Informacje o profilu

 • Imię
  Maciek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnowskie Góry

Recent Profile Visitors

1815 profile views
 1. MayFly

  Śmierdząca woda

  Ja bym zaczął lać coś bo na moje oko masz problem z jakimiś bakteriami siarkowymi ale mogę sie mylić bo to teoretyzowanie. W każdym razie bakterie na pewno nie przeszkodzą a mogą pomóc, spróbuj special blend.
 2. MayFly

  Śmierdząca woda

  jakie bakterie dawałeś/dajesz? Na opakowaniu Microbe-Lift Special Blend pisze że usuwa nieprzyjemny zapach z akwarium więc idąc tym tropem mogą być jakieś braki lub problemy bakteryjne w akwarium?
 3. "Słuchaj no chłopczyku w sieci nikt nie incognito . " Mam tylko takie pytanie czemu fora akwarystyczne zmieniają sie w patologiczne ustawki? XD
 4. LILIOWCE? XD Ja powiem tak obejrzyj jakieś zagraniczne kanały akwarystyczne jak robią rzeczy krok po kroku żeby zobaczyć w ogóle o co tu chodzi i jak sie buduje. Ja sam mam bardzo niekonwencjonalne podejście do akwarystyki ale musi one być poparte wiedzą. U Ciebie widzę rozstrzał potężny. Na początek polecę kanały jak Tidal Gardens,Reef Builders,i w sumie Bulk Reef Supply . Ci ostatni nawet mają nienajgorszą serię o błędach dotyczących karmienia, budowy i wielu wielu aspektów w akwarystyce, może nie ze wszystkim sie z nimi zgadzam ale to tak na początek.
 5. Australopsammia nieśmiało zaczyna sie otwierać w pełnej ciemności
 6. Nie chce wyjść na czepialskiego ale na rafach istnieją i miejsca gdzie czasowo korale nawet nie mają wody. Tak tam płytko http://www.coralsoftheworld.org/media/images/0035_C01_01.jpg
 7. MayFly

  Mandaryn narosl

  nie zapomnij że mandaryny zachodzą śluzem ochronnym który często może niepokojąco wyglądać
 8. taśma izolacyjna pod wodą nie oddaje czegoś?
 9. Dobry dzień, zbliża sie wielki dzień montażu wszystkich elementów ale zastanawiam sie jak najlepiej wyciszyć komin i spływ w sumpie. Bo to mnie najbardziej denerwowało w poprzednim akwa.
 10. Ja nie mam ale może zainteresowanych zaciekawi ten baniak.
 11. https://www.nano-reef.com/forums/topic/336008-blueberry-gorgonian-acalycigorgia-care-and-culture/ Bardzo przydatny i ciekawy wątek, dużo sie można dowiedzieć o utrzymaniu tego korala
 12. Będzie sprzęt skompletowany to będzie wątek obiecuję.
 13. Jeden z pierwszych przy powrocie do pasji
 14. Że tak wykopię ten temat. Jakie bakterie stosujecie do tej pożywki?
 15. MayFly

  Red StarFish SQ90

  Dobry dzień, ma ktoś do czynienia z tym odpieniaczem? Jak wygląda stabilność pracy oraz czy ma skłonności do przelewania przy większym karmieniu?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.