Skocz do zawartości
michal98

coroczny problem prezenty

Rekomendowane odpowiedzi

syn 13 lat

córka 10 lat

tylko nie piszcie że dla niego "gry " bo jeszcze trochę to pójdzie na odwyk :popo:

no to dawać propozycje


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel kupil zonie odpieniacz :D zapakowal i oboje sie jie moga doczekac :D

a powaznie to dla dzieciakow odkrylem ostatnio rewelacyjne zabawki z serii:

maly chemik

mlody elektronik

maly robotyk

budowniczy pojazdow

switne polaczenie nauki z zabawa. przekladnie, silniki, zmieniajacr kolor odczynniki. wszystko opisane prosto i zrozumiale. godziny zajecia dla dzieciakow a mimowolnie zdobyta wiedza - bezcenna.

dla dzieciakow od 7 roku zycia. naprawde rewelacja. pierwszy raz nie szkoda mi ani grosza na "zabawki" :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla syna może Lego Technic lub MIndstorms? I Tata będzie miał zajęcie:)

Z córką gorzej:(


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilety do paryza i disneylandu dla wszystkich.

Dzieci, mama i tata beda szczesliwi:rolleyes:

tapatalk


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój (7,5 roku) dostał grę "Talizman" (dawna Magia i Miecz). Choć ja chciałem trzecie akwarium postawić,.... :)

Nie przeszło.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość edi

Podaj jeszcze ile na taki prezent chcesz przeznaczyć.

Dla córki to może torby,plecaki do malowania, pierze się to i znowu można malować. Na allegro jest tego w cholerę, zona kupiła.

I po koralowcu dla każdego :D wesołych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że za to nikt mnie tu nie zlinczuje,

syn jest w takim wieku ze albo gra albo ... więc.

bardzie tradycyjnie http://www.rctrax.pl/product/Maverick-Strada-XT-Evo-110-nastepca-HSP-BLADE-SWORD-BRONTOSAURUS/?id=428

oraz ..

http://sensus.pl/ksiazki/facet-z-jajami-wszystko-co-musisz-wiedziec-na-temat-stawania-sie-mezczyzna-seksualnie-atrakcyjnym-dla-kobiet-tomasz-marzec,facjaj.htm

córka

kosmetyki do makijażu jeśli jest na tym etapie, wymarzony ciuch taki na który tata do tej pory zgody nie chciał wyrazić itp. tu wszystko zależy od etapu na którym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały chemik skojarzyło mi się z filmem "JOB Czyli ostatnia szara komórka", w scenie co się choinka pali haha :D

A tak na poważnie na poprzednie święta moja Mamusia kochana sprezentowała mi pod choineczke X-box-a 360 z kinektem dosyć fajna konsolka, i chociaż dzieciaki się ruszają, a nie siedzą i nawalają na klawiaturce przed monitorkiem, w tym roku ja osobiście poprosiłem o Reef-max-a :)


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci to najbardziej lubią koperty z sianem , ale możesz jeszcze dać jakieś drobiazgi żeby łyso nie było.

Możesz też coś z ubrania kupić - jak młody lubi sport to jakiś polar,spodenki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic gorszego niz dostawac w prezentach ubrania od rodzicow, do dzis pamietam koszmarne ubrania w ktorych trzeba bylo chodzic aby nie zrobic przykrosci rodzicom. czasy sie szybko zmieniaja i to co nam sie wydaje modne to mlodzi juz na tylek nie zaloza!


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no problem jak co roku. Najgorzej na ostatnia chwile bo to słono kosztuje.

Z nietrafionych prezentow jakie mozecie zrobic to kawiarka ekspres na naboje :) To takie zniewolenie obdarowanego :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The horror! The horror!


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.