Skocz do zawartości
michal98

pęknięte akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo. Proponuję powstrzymać się od brnięcia w jakiekolwiek oceny piszących tu osób. Doprowadzi to jak zwykle do awantury i niczego nie załatwi. Kto jak kto, ale my to raczej nie mamy (statystycznie rzecz biorąc) się czym chwalić. Jak jest tu ktoś, przez kogo nie ucierpiał nigdy żaden zwierzak w akwarium to niech rzuci kamieniem w bibika albo we mnie (chociaż mam zupełnie inne poglądy) ale w innym wypadku to lepiej chyba w tym czasie zrobić podmianę wody w zbiorniku niż tutaj się nakręcać. Nie wybielajmy się bezpodstawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo. Proponuję powstrzymać się od brnięcia w jakiekolwiek oceny piszących tu osób. Doprowadzi to jak zwykle do awantury i niczego nie załatwi. Kto jak kto, ale my to raczej nie mamy (statystycznie rzecz biorąc) się czym chwalić. Jak jest tu ktoś, przez kogo nie ucierpiał nigdy żaden zwierzak w akwarium to niech rzuci kamieniem w bibika albo we mnie (chociaż mam zupełnie inne poglądy) ale w innym wypadku to lepiej chyba w tym czasie zrobić podmianę wody w zbiorniku niż tutaj się nakręcać. Nie wybielajmy się bezpodstawnie.

popieram. Witaj w klubie sprzeczkowym nano-reef rs. :animier:

Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział tutaj w wielu sprzeczkach więc nie jest mi to obce ale kiedyś trzeba spojrzeć racjonalnie na świat. Nie każdy ksiądz to pedofil, nie każdy lekarz oszust, nie każdy katolik jest dobry itd. Nie powinniśmy się radykalnie oceniać na podstawie paru zdań. Jak trochę wyluzujemy to będzie łatwiej.

To ja sobie winko otworzę na tę okazję. Na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie winko otworzę na tę okazję. Na zdrowie.

Ja już mam otwarte :D

I mimo wszystko nadal się zastanawiam jaką była przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie hehe do oceanarium z pieknymi rzadkimi okazami ryb wpada zwykły przecietny chińczyk aby go uratować trzeba zbic szybe i poświecić większość zwierzątek robic to czy nie? dla mnie odpowiedz jest jedna i szybka

w całej dyskusji nie chodzi o to ze nie ma szacunku dla zwierząt!!!! -ale trzeba zachować właściwe proporcje !!!trudno mi sie rozczulać nad losem rybek gdy szyba przygbniata ogladajćych widzów co widać na filmie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

Zastanawiam się nad jedną rzeczą. Zginęło tam chyba trochę żółwi morskich. Przecież one mogły spokojnie oddychać powietrzem atmosferycznym. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że były mocno poranione i nie przeżyły. Na jednym z filmików widać, że jeden z rekinów żył jeszcze jakiś czas po tym wypadku, więc teoretycznie żółwie też mogły.

Może zginęły w wyniku wychłodzenia? Nie dziwie się, że rekiny czy tam rybki nie przetrwały, ale żółwie powinny dać radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad jedną rzeczą. Zginęło tam chyba trochę żółwi morskich. Przecież one mogły spokojnie oddychać powietrzem atmosferycznym. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że były mocno poranione i nie przeżyły. Na jednym z filmików widać, że jeden z rekinów żył jeszcze jakiś czas po tym wypadku, więc teoretycznie żółwie też mogły.

Może zginęły w wyniku wychłodzenia? Nie dziwie się, że rekiny czy tam rybki nie przetrwały, ale żółwie powinny dać radę...

W sumie to chyba nigdzie nie podali ze całą obsada poszła na wieczną rafe więc może tak jak mówisz coś uratowali. Albo dla bezpieczeństwa gapiów i ekip sprzątających dokonali egzekucji na niebezpiecznych gatunkach. Myślę ze w zaistniałej sytuacji nikomu nie przyszło do głowy żeby ratować obsadę tylko ludzi i dobytek (o ile podałem prawidłową kolejność). Akwarium to była tylko dekoracja a kto się przejmuje dekoracją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

Albo dla bezpieczeństwa gapiów i ekip sprzątających dokonali egzekucji na niebezpiecznych gatunkach.

Nom, żółw morski to straszliwa bestyja :D

Może rzeczywiście przetrwały, tylko do mediów poszło, że nic nie przeżyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, żółw morski to straszliwa bestyja :D

Może rzeczywiście przetrwały, tylko do mediów poszło, że nic nie przeżyło.

Czy bestyja to nie wiem ale jak byłem swego czasu z żonką w Indonezji nurkowaliśmy z bazą Blue Merlin to instruktor mówił żeby się nie zbliżać do żółwi bo potrafią palucha odgryźć jednym kłapnięciem :) - i tak mi to jakoś zostało w pamięci.

Mam w domu 3 duże żółwie tyle że czerwonolice i nie są to pokojowe zwierzaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.