Skocz do zawartości
lesiu23

[S] cały zestaw reefmax + życie, testy, sprzęt

Rekomendowane odpowiedzi

za co wy chcecie te pieniądze taż taniej wyjdzie kupić w sklepie nowe rzeczy ja mam zbiornik stu litrowy amych szczepków mam za jakieś 700-800 zł a ty chcesz za reef maxsa z błazenkiem i z samą skałą 1600 zł to czysty zarobek po to jest forum by kupić taniej niż w sklepie chyba że się mylę pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze piszesz brdury bo sam Reefmax to minimum 1200, nie mówiąc o reszcie sprzętu i życia, a po drugie co cę to obchodzi, każdy sprzedaje za ile uważa. Mam nadzieję, że obleci cię stosowne ostrzeżenie od Moda.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za co wy chcecie te pieniądze taż taniej wyjdzie kupić w sklepie nowe rzeczy ja mam zbiornik stu litrowy amych szczepków mam za jakieś 700-800 zł a ty chcesz za reef maxsa z błazenkiem i z samą skałą 1600 zł to czysty zarobek po to jest forum by kupić taniej niż w sklepie chyba że się mylę pozdrawiam

@Pio7 ma racje, a kto Ci kaze kupowac!, cene minimalna ustawilem na nizszym poziomie, a jak taki komplet kupisz za 700 zl to pogratulowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLo, jeszcze raz zobacze że spamujesz i dostaniesz wakacje od forum.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reefmax z szafka kosztuje 1600 okolo w sklepie. kilo skaly okolo 37 zl w sklepie. mysle ze filtr ro di to minimum 280 zl. testy to okolo 200-250 zl lub wiecej. zycie kosztuje sporo kasy. nie sadze ze mozna kupic taniej ... cena wg mnie bardzo dobra ! prawde mowiac nawet bez reaktora fito jest warte wiecej.

chetnie zobacze te 'tansze'' oferty ...

gdybys sie oczywiscie zdecydowal sprzedawac na czesci to pisze sie na kilka rzeczy.

mam do ciebie niedaleko wiec moglabym podjechac.

sama sie zastanawiam nad sprzedaza swojego, bo kosdztuje to naprawde sporo czasu i energii, ale jakos sie miotam na razie i reefmax stoi :)

swoja droga przemysl jeszcze raz decyzje :> moge ci podrzucic za darmo kilka szczepek, zwlaszcza po tym co ten brzydal zrobil :>

pozdrawiam.

Edytowane przez biegala (wyświetl historię edycji)

narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reefmax z szafka kosztuje 1600 okolo w sklepie. kilo skaly okolo 37 zl w sklepie. mysle ze filtr ro di to minimum 280 zl. testy to okolo 200-250 zl lub wiecej. zycie kosztuje sporo kasy. nie sadze ze mozna kupic taniej ... cena wg mnie bardzo dobra ! prawde mowiac nawet bez reaktora fito jest warte wiecej.

chetnie zobacze te 'tansze'' oferty ...

gdybys sie oczywiscie zdecydowal sprzedawac na czesci to pisze sie na kilka rzeczy.

mam do ciebie niedaleko wiec moglabym podjechac.

sama sie zastanawiam nad sprzedaza swojego, bo kosdztuje to naprawde sporo czasu i energii, ale jakos sie miotam na razie i reefmax stoi :)

swoja droga przemysl jeszcze raz decyzje :> moge ci podrzucic za darmo kilka szczepek, zwlaszcza po tym co ten brzydal zrobil :>

pozdrawiam.

dzieki Basia, sprzedaje z powodu dluzszego wyjazdu, podczas mojej nieobecnosci nie bedzie mial kto sie zajmowac zbiornikiem - chyba, ze sie podejmiesz :)

bynajmniej nie jest to decyzja spowodowana eksterminacja brzydala, choc szczerze powiem ze zal zoa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze sie moge zaopiekowac ! a na jak dlugo planujesz wyjechac :D

widzisz najgorsze jest to, ze zalozenie nowego zbiornika sporo kosztuje, a potem jak sie sprzedaje to nie widac wlozonej kasy ... ja naprawde nie wyobrazam sobie jak mozna zalozyc zbiornik mieszczac sie w 2 tysiacach ze wszystkim, nawet w 3 tysiachach bylby lekki problem chcac ciekawa obsade, do tego preparaty, sprzet ...

ps. co sie stalo z brzydalem :D na kilka dni moglabym wypozyczyc bo mam kilka aiptazji, a i zoa pod dostatkiem :smilieA13:

Edytowane przez biegala (wyświetl historię edycji)

narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUŻ nie wytrzymam ..... KOBIETO WIESZ DO CZEGO SŁUŻY PRYWATNA WIADOMOŚĆ offtopuj sobie gdzie indziej nie na targowisku


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie przeszkadzają komentarze na targowisku.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesiu nie ma Twojego ogloszenia na allegro... ściągneli Ci je.

Mozesz zdjecia zał. tutaj.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz sprzedawał na części to byłbym zainteresowany reef maxem bez zycia w rosądnej cenie wiele ma lat akwarium ??

Edytowane przez marekdziubak (wyświetl historię edycji)

120LT Plany na 600L W trakcie realizacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupione w pazdzierniku 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualne to skałę wezmę i ew piasek. Podaj cenę.


66409a6dbe3ce517c414d1e11d4f41d7u646a577.png

MG 7927 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.