Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostalem od znajomego skale ale przez oklo 2 tygodnie nie bylo swiatla niska temperetura ok 5 st niska cyrkulacja ,czy cos z tej skaly jeszcze bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze skaly to pewnie tak ale czy musisz ja wyszorowac najlepiej pod woda RO to tak naprawde tylko Ty bedziesz wiedzial - roznei mogla zareagowac obejz ja dokładnie (nie wiem ile masz jej) ale oblukaj wszedzie i elementy na niej (jakies zycie np co kiedys bylo) a ewidentnie smierdzi to exterminuj tak naprawde nawet nie taki leszcz jak ja ale znawca co i jak nie da CI 100% pewnosci czy bedzie ok czy nie sam sie przekonasz aczkolwiek 2 tyg nie powinny jej bardzo zaszkodzic gozej z ta temperatura raczej wszystko martwe ale cuda sie zdarzaja moze cos ocalalo.

Tego jestem pewnien - jak cos ewidentnie smierdzi wywalaj (oczywiscie nei cala skale tylko to na niej :))

Edytowane przez Mash6 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlody - zajrzyj do regulaminu - pkt 3. Tematy dobieramy tak aby mowily cos o zawartosci watku. Wtedy szybciej dostaniesz odpowiedz :)

Pozdro


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze skaly to pewnie tak ale czy musisz ja wyszorowac najlepiej pod woda RO to tak naprawde tylko Ty bedziesz wiedzial - roznei mogla zareagowac obejz ja dokładnie (nie wiem ile masz jej) ale oblukaj wszedzie i elementy na niej (jakies zycie np co kiedys bylo) a ewidentnie smierdzi to exterminuj tak naprawde nawet nie taki leszcz jak ja ale znawca co i jak nie da CI 100% pewnosci czy bedzie ok czy nie sam sie przekonasz aczkolwiek 2 tyg nie powinny jej bardzo zaszkodzic gozej z ta temperatura raczej wszystko martwe ale cuda sie zdarzaja moze cos ocalalo.

Tego jestem pewnien - jak cos ewidentnie smierdzi wywalaj (oczywiscie nei cala skale tylko to na niej :))

Kolego po twojej kuracji wszystko będzie martwe.

Nigdy nie używamy ro chyba że chcemy uśmiercić skałe . płuczemy w wodzie z podmianki.


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć skałę do beczki i zalej solanka może być z podmianek do tego cyrkulacja i grzałka i niech się buja po dwóch tygodniach zrobisz podmiankę potem po miesiącu i po 1.5 miesiąca skała powinna być czyściutka i będzie żywa. Chyba że dopiero stawiasz baniak to startuj na tej skale dłużej pewnie będzie trwało dojrzewanie ale z czasem wszystko wróci do równowagi.


Akwarium wchodzi na obroty więc czas coś wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.