Skocz do zawartości
domelsjz

Policja i wkrętka na rozmowę przez telefon

Rekomendowane odpowiedzi

nie przejmujcie się już niedługo będą do nas mówić "hende hoh" i strzelac do nas niemieccy funkcjonariusze broniący miłościwie nam panującego PO.

Rzad właśnie wprowadził do sejmu na super szybkiej scieżce projekt ktory pozwoli na pacyfikowanie Polaków przez obce nie tylko unijne słuzby policyjne i specjalne. Czego sie gnoje boja tego nie wiadomo, ale chyba mają jakieś wobec nas złe plany skoro sie boją ze wlasna policja nie wystarczy. polecam transmisje z komisji zeby zobaczyć jak PO uniemozliwia nawet wysłuchania publicznego tego projektu tylko w wąziutkim gronie komisji gdzie ma wiekszość przepychają taki projekt.http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje_arch.xsp?unid=DF590A3679302674C1257B040035664C


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak robisz to zniżasz się do poziomu przyjmyjących te niby mandaty, nie rób tego więcej.

Całe szczęście są 3 korzyści z tego w przypadku innym nie ma żadnej korzyści.

Powinny być nagrody dla kierowców zamiast zastraszanie.

Nabyłem cb i mam janosika teraz praktycznie nie mam żadnych kontroli - polecam dobrym kierowcom.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny być nagrody dla kierowców zamiast zastraszanie.

Wolne żarty... niech może jeszcze lizaki rozdają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Prawda jest taka, że jak będą chcieli to cię spałują i nic im za to nie zrobisz. Tak jest nie tylko w PL ale w każdym kraju.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tez mam mile wspomnienia z drogowka :) Juz nie licze kilku mandatow za predkosc, chociaz jeszcze wolno to zawsze mam pecha "jak sobie pozwole w pl" :) raz dwoch policjantow widzialo mnie bez pasow, i bez nich jechalem, wmowilem im na sile, ze mialem zapiete i co mieli zrobic, zaczeli kontrol auta, jak zobaczyli dwie gasniece i dwie apteczki to juz nie chcieli pytac o trojkat :) Innym razem w uk spokojnie wyprzedzialem jakiegos szczeniaka ciapackiego a, ze ten chcial "przykozaczyc" i zaczal przyspieczac to musnalem lekko mocniej pedal przyspieszenia (3,8l V6 silnik) no i pare sekund pozniej nie tylko jego wyprzedzilem ale i radiowoz nieoznakowany :) dogonili mnie, pogadali, zapytali dlaczego tak szybko, powiedzialem jak bylo, poprosili aby wolniej i pojechali :) wiec takiej tragedii nie ma. Jak komus sie nie podoba to niech przepisowo jezdzi i tyle :) Ale fakt, jesli by mi wmawiali cos czego nei zrobilem to wesolo by nie bylo.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak będą chcieli to cię spałują i nic im za to nie zrobisz. Tak jest nie tylko w PL ale w każdym kraju.

Mnie to nie spotkało, tak jest nie tylko w Pl. Znam wszystkie okolice alp Francja,Austria,Niemcy,Włochy po za tym Słowacja i Czechy(karpaty) nie spotkałem się z twoją teorią.Czasem masz w 90% rację ale nie tym razem :) Policja może lachę na chwilę obecną jak masz film (to osoba publiczna) możesz go lepiej spałować niż oni mogą ta lachę wyciągnąć.Gdyby ktoś miał mnie spałować to mam na takich kija po fotelem wystarczy mi w razie co klucz do kół za fotelem dam sobie radę.

Wolne żarty... niech może jeszcze lizaki rozdają...

Dla niektórych to zbyt wiele...ale jesteś kowalem swojego losu....

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem abym kiedyś dostał od policjanta ale słyszałem historie jak chłopaki opowiadali jednego tak pojechali ze sie obsrał.Ale przeważnie to za np pobicie policjanta.


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.