Skocz do zawartości
adzios

PACIFIC SUN BLACK PYTHON CRP i praca z Iphone?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wyczytałem że ta lampka może być sterowana z iphone lub ipada,

nigdzie nie widzę softu do tego... czy ktoś mi pomoże rozstrzygnąć co w końcu z tym da się zrobić przez iphone/ipada?


aquarium8328.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij. Na stronie PS jest info, ze lampy mogą byc sterowane z Apple a pózniej sam sie rozczarowalem bo sie nie da.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam ale nie moge takiego info znalesc na ich stronie. Jest natomiast info ze dziala z Mac OSX a to co innego niz iPhone/iPad. Z tego co wiem Bluetooth w iphonach czy ipadach nie obsluguje jakiegos tam standardu I sie poprostu nie da. Slyszalem ze ma byc nowa wersja komputera R3 oparta na WiFi I wtedy bedzie to mozliwe

Edytowane przez lukassk (wyświetl historię edycji)

280L - zalany od 15/04/12

UFO-C180 skimmer, 25kg skaly+ zywy piasek

Lampa Metis Hypertion R2 2x150watt

Refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info dla wszystkich którzy się łudzą że Pacific Sun ma cokolwiek wspólnego z Mac Os X lub iphone:

to nie działa ani z iphone ani z mac os x

soft na maca zawiesza lampy po pierwszych 30-40 sekundach pracy ale tak parszywie że da się to naprawić tylko (!!!) pod windowsem, po czym znowu jak tylko odpali się aplikację na maca to wszystko zdycha. MASAKRA! W końcu lampki tak się zwiesiły że i łindołs ich nie widzi, teraz działają na kostce z tajmerem, nie wiem czy się śmiać czy płakać.

nie polecam, strasznie się zawiodłem na tej pseudo reklamie że Pacific Sun działa z mac Os X lub iphone - bujda!


aquarium8328.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz,zaraz, a powinno działać?zapłacone za to ? a może ktoś kupił tą lampe ze względu na to sterowanie ??? jeśli tak to reklamować albo zwrócić towar bo nie odpowiada opisowi.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Robert jak zwykle wkłada kij w mrowisko :spam:


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komputery Apple z Mac OS X jest zarówno wersja dla lamp 3ch(wersja Basic) jak i dla lamp 8/9ch - w wersji Beta(bez edycji tablic PAR)

Do pobrania są ze strony producenta - obie działają prawidłowo o czym bez trudu można wyczytać choćby na ReefCentral w dziale sponsorskim.

System iOS(Ipad/Iphone) nie wspiera(jako jedyny wśród tego typu urządzeń - czyli tablety/telefony) protokołu komunikacyjnego SPP(Mac OS X wspiera) - powstała więc wersja R3(blueotth/wifi - do współpracy z urządzeniami pracującymi pod iOS - Ipad/Ipad Mini/ Iphone).

Wszystkie lampy z komputerem w wersji R2 będą mogły być zupgradowane do wersji R3(Metis Hyperion, Pandora Hyperion oraz Triton)

Dla lamp 3ch soft na ipad/iphone nie powstał i nie powstanie z powyższego powodu. Lampy te nie są reklamowane przez PS jako posiadające soft na iOS.

Jeśli są jakieś dodatkowe pytania techniczne - proszę kontaktować się z serwisem/wsparciem firmy PS.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób i jakim kosztem mozna zrobić upgrade do R3 lampy triton? Koniecznie w serwisie czy da sie samemu to zrobić przez dolozenie jakiejś płytki itp?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komputery Apple z Mac OS X jest zarówno wersja dla lamp 3ch(wersja Basic) jak i dla lamp 8/9ch - w wersji Beta(bez edycji tablic PAR)

no nie szalał bym z ztwierdzeniem że tylko tego brakuje - połowy opcji brak, łącznie z najważniejszą - odzyskiwanie zawieszonej lampy - czyli wgrywanie ROMu - najczęstrza czynność jaką się robi przy tych lampach! Już pomijam fakt że o funkcji jakiejś można mówić kiedy ona działa a nie kiedy w aplikacji jest przycisk który jest tak podpisany.

Do pobrania są ze strony producenta - obie działają prawidłowo o czym bez trudu można wyczytać choćby na ReefCentral w dziale sponsorskim.

chyba to to:Reef Central Online Community > Sponsor Forums > Pacific Sun LED Lighting Systems - USA nie?

no racja daleko nie trzeba było szukać - wypowiedź z tego tygodnia, czwarty wątek od góry:

http://web1.reefcent...d.php?t=2267404

nie wydaje mi się żeby z tej konwersacji wynikało że te lampy działają prawidłowo pod mac os x

System iOS(Ipad/Iphone) nie wspiera(jako jedyny wśród tego typu urządzeń - czyli tablety/telefony) protokołu komunikacyjnego SPP(Mac OS X wspiera) - powstała więc wersja R3(blueotth/wifi - do współpracy z urządzeniami pracującymi pod iOS - Ipad/Ipad Mini/ Iphone).

Wszystkie lampy z komputerem w wersji R2 będą mogły być zupgradowane do wersji R3(Metis Hyperion, Pandora Hyperion oraz Triton)

Dla lamp 3ch soft na ipad/iphone nie powstał i nie powstanie z powyższego powodu. Lampy te nie są reklamowane przez PS jako posiadające soft na iOS.

szkoda że producent nie informuje o tym fakcie nikogo, tylko wprowadza w błąd takimi to stwierdzeniami:

zrzutekranu2013032o1301.png

http://www.pacific-s...cific-sun-lamps

jak by był dopisek że np. black python CRP nie wlicza się do tych stwierdzeń albo jak by PS wyparł się tego modelu to ok, ale chyba jeśli go sprzedają to dalej się do niego przyznają więc sorry - zostałem okłamany przez producenta takimi stwierdzeniami. Mnie to wprowadziło w błąd - innych pewnie też.

Dzwoniłem do was abyście zdjęli to stwierdzenie ze strony ale jak widać zostałem olany.

Edytowane przez adzios (wyświetl historię edycji)

aquarium8328.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób i jakim kosztem mozna zrobić upgrade do R3 lampy triton? Koniecznie w serwisie czy da sie samemu to zrobić przez dolozenie jakiejś płytki itp?

Robercie,

koszt upgradu( nowego komputera) z modułem twin bluetooth/wifi to koszt ok. 110,00 euro - na wyspach dostępny będzie u conajmniej trzech dystrybutorów(w tym CoralCraft).

Użytkownik będzie mógł wymienić sobie samemu(oczywiście serwis służy pomocą/wsparciem) - całość nie powinno zająć więcej niż 10 minut - łącznie z rozkręcenie/skręceniem lampy.

Do wypięcia będą tylko 3 gniazda - i zasilanie - czyli poziom trudności 1/10 :)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.