Skocz do zawartości
Marcin14

W jakiej sieci masz telefon?

Sieci  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakiej sieci masz telefon?

    • PLAY
      22
    • T-Mobile
      14
    • Plus
      10
    • Heyah
      1
    • Orange
      15
    • Inne
      4


Rekomendowane odpowiedzi

PLUS od wielu wielu lat !! + jest na PLUS !!!

Play no cóż, żeruje na różnych BTSach i ma ciekawe promocje :) Tanie rozmowy we własnej sieci, natomiast jeśli ktoś chce zadzwonić do Ciebie zapłaci więcej


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem plus przeszedlem do orange, stamtad do play (potwierdzam beznadziejny zasieg choc na sieci plusa) i wrocilem do plusa. Juz sie nie ruszam :)


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

plus od 10 lat według mnie rewelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Orange jestem odkąd weszli na nasz rynek (chyba 2005r.) i nie narzekam. Przedłużałem w tym miesiącu abonament, bez telefonu na 12 miesięcy do wszystkich w sieci i poza siecią za darmo, dodatkowo smsy i mmsy także, oraz 2 GB internetu za 79 netto miesięcznie, myślę, że całkiem ok.

Przedłużałem też mamie i do biura tel (także orange) to na 12 miesięcy, bez telefonu, do orange za free, 650 min miesięcznie do pozostałych i 1 GB internetu za 33 zł brutto :D

Co do zasięgu to mam problem jak jestem w rodzinnych stronach, jeżeli mam ustawionego iphone na 3G, bo wtedy lubi gubić zasięg, natomiast jak wyłączę 3G to może rewelacji nie ma(ale to w każdej sieci tam marnie) ale da się bez problemu rozmawiać. W Warszawie raczej nie mam problemów z zasięgiem.


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 15 lat era. Ale jak zmienił się właściciel zasięg też sie zmniejszył . W miejsce gdzie Mialem super zasięg teraz zrywa rozmowy - reklamacje nic nie dają .Jak się skończy umowa to wszystkie telefony do play lub plus .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie Fm Mobile

Abonament 79 zł

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w Polsce

SMS i MMS tak samo bez limitów do wszystkich sieci

Fm Mobile Moja oferta


89cc1151d3a3b103ec6eaa01c2f8c53eu710a626.png?upd=20150222141144

Akwarium: 120l. 60x45x45 sump Sump 70x34x45 85l. lampa: lumini 150w Cytkulacja: Jebao RW-4 ,RW-8 Obieg: JW 3000 Odpieniacz: turboflotor blue 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange to złodziejska firma ,na każdym kroku wyciągają kase . Gdyby nie oferta full rozmów za 80 zł ,już dawno bym zmienił dostawcę .

Korzystam od lat 6 ,ale nie polecam .

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę abonamentu. A T-Mobile to złodzieje, nie dość, że drogo, to jeszcze za wszystko wyciągają kasę... Play wydaje mi się najlepszą siecią. Nie wiem jeszcze jak jest w plusie z darmowymi sms'ami-piszę bardzo dużo smsów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFkru

Ja ma Orange kilka lat i najwyższy czas zmienić i nie wiem dlaczego dałem się omamić na podpisanie nowej umowy :ouch: Na obecną chwilę wiem ze następnym operatorem będzie PLAY posiadam internet mobilny i jestem Meg-a zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W T-Mobile (Erze) byłem od 12 lat... Byłem bo właśnie kilka dni temu zacząłem migrację pierwszych nr firmowych do Play-a. Powód: szlag mnie trafił jak przyszedł pseudo :"doradca biznesowy" i każda z jego ofert dla stałego abonenta była gorsza cenowo od ofert playa na starcie...

Dziwi mnie taka polityka - ja o stałych Klientów dbam.


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.