Skocz do zawartości
VoDkA

Rogatnica picasso a inne ryby.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zakładam właśnie akwarium 440l chciałbym umieścić w nim między innymi błazny, wargatki itp popularne ryby. Podoba mi sie również rogatnica picasso oraz murena wstążkowa czy to przejdzie w takim zbiorniku czy poprostu będę doliczać się dziennie mniejszej obsady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj słabo widzę takie połączanie picasso to piękny bandzior a mureny jak to mureny choć te akurat są bardziej łagodne i gustują głównie w krewetkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie picasso z innymi rybami, kilka clown i inne male. nie ma agresji calkowicie, korale calkowicie ignoruje, tylko wszystkie male krewetki i kraby zjadl. Jedyna krewetka ktorej nie rusza to czyszczaca. Nastepna sprawa z nim to potrafi przestawiac korale, szczegolnie jak dodam nowe. Korala nie rusza tylko ciagnie za skale. Bardzo ciekawa ryba do obserwacji, i je z reki. Ja mam tez niggera, bardzo podobne zachowanie tylko bardziej przyjazny do mnie. Jak wkladam reke to sie o nia ociera, bardzo fajna rybka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie picasso z innymi rybami, kilka clown i inne male. nie ma agresji calkowicie, korale calkowicie ignoruje, tylko wszystkie male krewetki i kraby zjadl. Jedyna krewetka ktorej nie rusza to czyszczaca. Nastepna sprawa z nim to potrafi przestawiac korale, szczegolnie jak dodam nowe. Korala nie rusza tylko ciagnie za skale. Bardzo ciekawa ryba do obserwacji, i je z reki. Ja mam tez niggera, bardzo podobne zachowanie tylko bardziej przyjazny do mnie. Jak wkladam reke to sie o nia ociera, bardzo fajna rybka.

wrzuć fotkę akwarium - fajna obsada :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris,

"wrzuć fotkę akwarium - fajna obsada" - to bardzo dobra propozycja... :thumbup:

Po wrzuceniu fotki widac, z jaka rezerwa nalezy czytac rozne wypowiedzi: "korale calkowicie ignoruje" itp.

Przeciez tam w akwarium sa prawie same kamienie lub korale miekkie. :smiling:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Stani, czy w/g ciebie miekkie to nie korale? Sa tez LPS i sporo fragow sps, ktore sa calkowicie ignorowane. Ja opisuje co sie dzieje w moim akwarium, i do dnia dzisiejszego ani Picasso ani Niger nie uszkodzily zadnego korala, 'korala miekkiego' ani zadnej ryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok,

tylko ktos moze pomyslec; "o, fajna rybcia" i sobie sprawi. One zawsze po czasie sprawiaja klopot, a juz napewno nie przezyja tridacny, krewetki, kraby, i nawet jezowce.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś nowe doświadczenia ?


160x60x75h Deltec SC 2060, ATi 8x54w i inne graty

Wykonuje stelaże pod akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bialobrodego , hepatusa , żółtka i inne chcę dopuścić rogatnice Picasso co o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem małą picasso, była pokojowa, kolejnym jej właścicielem była ta osoba z linka, mozesz podpytać jak sie sprawowała

http://www.baza-firm.com.pl/kamieniarstwo/szczecin/zak%C5%82ad-kamieniarski-krzysztof-kosiacki/pl/173232.html


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Picasso gościła w moim zbiorniku ok trzy miesiące, trzymana w celu pozbycia się plagi rurowek

karmiłem kawałkami mrożonych krewetek ale zjadała każdy pokarm

nie wykazywała żadnej agresji w stosunku do innych mieszkańców, nękała jedynie jeżowce zrzucając je z szyby

z rurowkami uporała się w tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.