Skocz do zawartości
Tester

Technologia 3D w monitorach - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Sypie mi sie monitor, ale ze swoj wiek juz ma w zasadzie pogodzilem sie z tym ze musze kupic nowy. Zastanawia mnie opsja 3d w monitorach do komputerow. Warto w to inwestowac? W sumie roznica nie jakas wielka. Myslalem o technologii pasywnej i rozwazam LG DM2352D-PZ.

Widzialem pare demek 3D na stoiskach telewizyjnych ale nie wiem jak to sie ma do ekranu rzedu 20-23 cali.

Zastosowanie, glownie filmy i jakies tam gry.

Pozdrowka


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem film w 3d i powiem Ci ze im większy tv tym lepszy efekt. Mały wyświetlacz maly efekt chyba ze bedziesz miał nos tuż przed monitorem ale to chyba nie oto chodzi. Dla mnie ogladanie tv musi byc przyjemne. Ja mam tv 47cali i podczas oglądania filmów w 3d żałuję troche ze nie jest jeszcze większy. Pozdrawiam


Start: 12.10.2012, 80/40/40 front OptiWhite, sump 69/30/30 +dolewka 8l, 128l + 45l

LR 15 kg, LS 9 kg, Odpieniacz Blau Scuma IT 110, 2x Tunze 6025, Lampa Pacific Sun Black Python 110w plus lampa GLO HAGEN 2xt5 ATI Aquablue, Pompa obiegowa Tuzne Silence 1073.020, Grzałka Jager 150W, Autodolewka aqua-trend, 1x Moonlight LED 1 Watt, Sól: Reef Crystals , Balling, SUMP: siporax 4l, refugium - 18/30/22h -swiatlo LED 10W 6500k - glony: Caulerpa Grape C . Racemosa, wata, filtr przepływowy DIY na węgiel na pompce Tunze Silence 1073.008, sera silicate clear, 3x pompka perystaltyczna ze sterownikiem mirekkon.pl

Moja solniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telewizor mam i nie bede na razie zmienial. Problem dotyczy monitora przed ktorym spedzam pare godzin dziennie. Biorac pod uwage odleglosc mojego monitora od oczy to jego szerokosc katowa jest pewnie wieksza niz 50" Tv w salonie.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kwestia czy Rafał wprowadzi forum w nowy wymiar .

Bo i tak nic innego nie oglądasz na monitorze :-P


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na monitor patrzysz z bliska ,więc to chyba ma to sens. Poza tym jeśli różnica w cenie jest niewielka to bierz 3d , przecież nie musisz z tego korzystać . LG ? Przed zakupem swojego tv sprawdzałem różne i w lg przeszkadzały mi takie paseczki na ekranie (oglądając z bliska , może to przeszkadzać). wybrałem Samsunga z aktywnymi okularami i jest kosmos :)

Edytowane przez darekkuku (wyświetl historię edycji)

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej bracholek ma 28 cali monitor jak chcesz to podpytam go


Zbiornik: 330+Sump

Swiatlo: ATI Sunpower 8x54

Odpieniacz: Deltec APF600

Pompa Obiegowa: Jebalo 3000

Cyrkulacja: 2xJebalo wp25/R8

RO/DI: RO-MAN 75GPD

SOL: Tropic Marine

Start: 01.01.2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LG D2342 i filmy,gry oraz zdjęcia wyglądają bardzo przyzwoicie,efekt 3D jest bardzo dobry,a siedzę ok 1m od monitora.A i tak nic nie pobije gogli Sony HMZ T1 dwa małe wyświetlacze,a efekt jakby z kina :p

Edytowane przez Mic88pl (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem LED LG E2251VR-BN, fajny design, lekki, płaski. Ale poszedł na handel z całym kompem ;)


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam mam tv samsunga 3d i jest git. lapciak po hdmi filmy 3d odtwarza az milo, a jakies glupawe aplikacje chodza bez problemu po fifirifi :) swoja droga spojrzcie na t5 swietlowki we wlaczonych okularach... masakra jakas :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako bajer, fajne. Ale znając życie, po miesiącu okulary będą leżeć w szafie :) Co do technologii 3D, polecam pasywną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fela59

Mam podobny model (LG DM2350D 23) i polecam, fajny maly, ladnie sie prezentuje :) Ladna grafa w grach, rozdzielczosc robi swoje :) Konwertacja z 2d na 3d odpada, ale filmy 3D z bliska wygladaja, z daleka juz lipa... tak jak wyzej pisza koledzy, filmy 3D to tylko minimum 55-60" im wiekszy tym lepszy... :)

Edytowane przez fela59 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem i.... jestem zadowolony. Monitor glownie do pracy/internetu i rozrywki. Opcja 3d jako bonus i za pewne nie bedzie uzywana na codzien. Na poczatku mialem problemy z ogarnieciem tego 3d ale jak juz odpalilem film o rafie to szczena opadla.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ales monotematyczny Bartku :) szczena opadla bo w akwarrium patrzyles :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.