Skocz do zawartości
Gość RAFkru

głośna NEW JET2300

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RAFkru

Witam Mam pytanie gdyż odpaliłem mój zbiornik 200l i nie miałem do czynienia z pompami tego typu ale wydaje mi się że pompa New Jet 2300 pracuje za głośno czy jest wadliwa? :dizzy: A mianowicie buczy że w całym mieszkaniu ją słyszę. Nie mam jak porównać z innymi więc proszę dobrych ludzi o poradę czy pompa jest do d..y i trzeba ja reklamować ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie skonczylo sie na zmianie na Tunze po 2 tygoniach


6530_6678.png

80x45x50 Optiwhite 180l , 2xKoralia 2800 , odpieniacz Haqos ps-600 , Obieg NewJet 2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFkru

u mnie skonczylo sie na zmianie na Tunze po 2 tygoniach

To co to znaczy? wymontowałem ją a w zamian wrzuciłem AT 306 która mam w zapasie na różne niespodzianki jak właśnie ta. Wydajność jej jak każdy wie :yes ale praca w porównaniu New Jet to Cichosza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jej trochę czasu może się dotrze i uciszy, sprawdź też czy nie przenosi drgań dotykajac do szyby. Generalnie new jet to dobre pompy choć czasem zdazają się trefne sztuki.

Witam Mam pytanie gdyż odpaliłem mój zbiornik 200l i nie miałem do czynienia z pompami tego typu ale wydaje mi się że pompa New Jet 2300 pracuje za głośno czy jest wadliwa? :dizzy: A mianowicie buczy że w całym mieszkaniu ją słyszę. Nie mam jak porównać z innymi więc proszę dobrych ludzi o poradę czy pompa jest do d..y i trzeba ja reklamować ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wywalilem nj3000 i dalem ab2001 bo sie nie dotarla po roku.;Ab 2001

jest wydajniejsza od nj 3000;ale poczekaj bo podobno 2300 sa ciche


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFkru

Daj jej trochę czasu może się dotrze i uciszy, sprawdź też czy nie przenosi drgań dotykajac do szyby. Generalnie new jet to dobre pompy choć czasem zdazają się trefne sztuki.

Przenosi drgania. Nie wiem może dam jeszcze jej szanse i podepnę jeszcze raz wszak AT306 chodziła już wcześniej w pojemniku z RO do płukania skały. Dlatego może się dotarła :question: Oby tak się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam NJ 2300 i jest cicha, nie słychać jej wogóle ;)


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przenosi drgania to bedzie hałasować. dobrze jest też połączyć pompę z hydrauliką silikonowym wężem.

Przenosi drgania. Nie wiem może dam jeszcze jej szanse i podepnę jeszcze raz wszak AT306 chodziła już wcześniej w pojemniku z RO do płukania skały. Dlatego może się dotarła :question: Oby tak się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFkru

Jeśli przenosi drgania to bedzie hałasować. dobrze jest też połączyć pompę z hydrauliką silikonowym wężem.

Mam hydraulikę głównie opartą na FLEX-ach Garmat zwłaszcza powrót myślę że to też amortyzuje.

To co radzicie dać szansę popracowania (dotarcia) czy reklamować? :dizzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj kilka dni i reklamuj jak się nie uciszy.

Mam hydraulikę głównie opartą na FLEX-ach Garmat zwłaszcza powrót myślę że to też amortyzuje.

To co radzicie dać szansę popracowania (dotarcia) czy reklamować? :dizzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFkru

ja mam NJ 2300 i jest cicha, nie słychać jej wogóle ;)

Od początku była cicha. Czy tez potrzebowała dotarcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFkru

Poczekaj kilka dni i reklamuj jak się nie uciszy.

Jak się uciszy to na pewno zareklamuję :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.