Jump to content

Artur32

Szlachta Morska
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Artur
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Janinów
 • Akwarium
  200l

Recent Profile Visitors

2215 profile views
 1. Jeśli planujesz to sie przejedź, daleko nie masz. Konrad od lat z powodzeniem rozmnaża krewetki i blazenki, więc jakąś wiedzę posiada.
 2. Artur32

  Dodatkowe złoże

  To jesst dość ciekawe rozwiązanie i w miare ekonomiczne https://allegro.pl/oferta/bacteria-house-wklad-biologiczny-rozmiar-l-10439338600
 3. Być może bo lekko u mnie odeszla, rozbierałem 2 lata temu. Jak składałem montowałem na bezbarwny sylikon. Jeśli dostaniesz płaskie to wejdą większe, tylko to wiele nie da skoro otwory wentylacyjne sa małe.
 4. Ja bym szybę zostawił w spokoju. Z tego co pamiętam ta lampa jest prosta jak budowa cepa. Dwucześciowy odbłyśnik trzyma sie na paru sróbkach, pod nim są wentylatory przyklejone do szyby. Szyba rownież jest wklejona w aluminiowy profil prawdopodobnie klejem na goraco.
 5. Może MICROBE-LIFT All In One
 6. Żeby nie było że tylko TVN
 7. Artur32

  Mieszanie soli

  A niby jakie ? Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Wielokrotnie mieszałem i nic się nie stało.
 8. A na tą informację już nie zwróciłeś uwagi ? ,,Minionej doby w Hiszpanii zmarło 50 osób zainfekowanych koronawirusem'' Hiszpania 60.041 zakażonych, zmarło 50 UK 106.122 zakazonych, zmarło 140 Polska 18.021 zakażonych, zmarło 774
 9. Z każdą falą średnia poziomu inteligencji w naszym narodzie będzie nam rosła, zawsze to jakiś +.
 10. Ja wsypałem małą łyżeczkę na 50-70 ml wody. Jednorazowo zużywałem insulinówkę, czasem dwie na kilka grzybków, w zbiorniku 200l. Zastrzyk w mordkę sobie daruj bo odrastają, trzeba wstrzyknąć w stopę, odczekać i wyrwac pensetą. W przypadku różyczek wystarczy odrobina w mordke.
 11. NaOH i zastrzyk w stopę. Nie zabija od razu , ale łatwo to po takim zabiegu oderwać i już nie odrasta. W przypadku różyczek smierć jest natychmiastowa.
 12. Ja mam na 24 cm i jest ok.
 13. A nie na odwrót ? Gdzieś był poruszany temat konkretnie soli Af i Tropicala.
 14. Artur32

  Oświetlenie

  A nie myślałeś nad jakąś hybrydą? W cenie tych radionów byś kupił 2 hybrydy led+t5.
 15. Nie przesadzaj ,to po prostu prawdziwy polak, czepiasz się. Ja jestem dumny z naszego forumowego kolegi.. ten ogrom empatii, naprawdę szacun.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.