Skocz do zawartości
MR_CUBE

Sprzedaż i dziwny e mail od banku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziwnym trafem zawsze mialam dziadka z Nigerii?!! :)

może przyciągasz takich do siebie ;):p:D


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Nie wysyłaj.Na 100% oszustwo!Znajomy dokładnie w ten sam sposób dał sie naciągnąć.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny przykład, również z allegro, propozycja okazyjnej transakcji sprzedaży auta.

Z opcją oddania auta i zwrotu środków!

Witam ponownie,

Samochód i wszystkie dokumenty sa zamkniete w Port Dover gotowy do dostawy, juz podpisal kontrakt z AirCargo LTD i zaplacilem wszystkie podatki i mam zadnego interesu w utraty tej kwoty pieniedzy. Samochód jest gotowy do dostawy w dowolnym miejscu (bezposrednio pod wskazany adres). Jest to jedyny sposób i moim jedynym stanem, w tej transakcji.

(JESLI NIE zgadzasz sie z warunkami transakcji, PROSIMY NIE Domagaj z innymi rozwiazaniami jak mam duzo innych potencjalnych nabywców.)

Warunki transakcji:

Oto jak chce isc na dostawy i platnosci za samochód, który bedzie przez AirCargo LTD, a takze daje mozliwosc wgladu do samochodu, zanim otrzymam zaplaty za nia. Wyjasnie Ci krok po kroku jak to bedzie dzialac.

1) Przede wszystkim musisz wyslac mi swoje dane wysylkowe (imie i nazwisko i adres).

2) Po otrzymaniu informacji wysylki, pójde do AirCargo LTD i zostawic samochód na swoje nazwisko i adres jako zamierzonego odbiorcy.

3) AirCargo LTD sprawdzi samochód, równiez dokumenty prawne, aby zobaczyc, ze wszystko jest OK z nim.

4) otrzymasz powiadomienie z AirCargo LTD jako potwierdzenie, ze samochód jest w ich opieka, a takze, ze samochód zostal przetestowany przez nich.

5) Po tym, trzeba bedzie wyslac wplaty zaliczki jako gwarancja.

(Nalezy przeslac depozyt w wysokosci 50% od ich rachunku bankowego firmy i reszta pieniedzy 50% po otrzymasz samochód).

6) AirCargo LTD zweryfikuje platnosci, a jesli wszystko jest w porzadku, beda one dostarczyc samochód do drzwi kroku.

7) Po otrzymasz samochód, a bedziesz calkowicie zadowolony z niego, mozna polecic AirCargo Ltd z twojej decyzji. Masz 10 dni na inspekcje i podjac decyzje. Jesli nie zgadzaja sie z nim, zostana one zwrot z powrotem swoja kwote wplaty.

8) Jezeli z jakiejkolwiek przyczyny, nie bedzie zadowolony z samochodu, AirCargo LTD bedzie odebrac samochód od adresu bezplatnie.

Daj mi znac, jesli mozemy to zrobic.

UWAGA:

Czas wysylki: 2-3 dni.

Pieniadze zostana przeslane do AirCargo LTD zanim otrzymasz samochód i nie do mnie. Powtarzam beda trzymac swoje pieniadze do momentu otrzymania samochodu i dokumenty samochodu. Bedziesz mial czas kontroli w 10 dni. W tym czasie mozna sprawdzic, przetestowac i sprawdzic samochód. AirCargo przedstawiciel LTD bedzie w stanie Ci pomóc, aby zarejestrowac samochód. Jesli z jakiegos powodu (samochód ma zadnych ukrytych uszkodzen lub nie podoba mi go opisac) mozna odrzucic oferte. W tym przypadku

AirCargo LTD zwrócimy Ci calkowicie i oni wyslac samochód z powrotem na wlasnej skórze.

Samochód zostal zweryfikowany przez LTD AirCargo wykwalifikowanego technika samochodowego i samochód przeszly wszystkie test bez zadnych problemów.

Czekam poczte z pelna nazwa i adresem do mozna uruchomic transakcji z AirCargo LTD.

Pozdrawiam!

David

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David taka sama korespondencję ja miałem z ta sytuacja w Hiszpanii :) tylko ja szukałem na ebayu i rozmowa była w języku ang. Dla sciemy zaproponowałem, ze przyjade osobiście kupić i odebrac auto. Ślad po nim zaginął w chwili wysłania mojej wiadomości


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez popularny walek jest na western union :) trzeba miec oczy dookola glowy bo sie cwaniaki rozplenili strasznie :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie i ja miałem z autem z Hiszpanii. Jak się okazało, że auto stoi niecałe 100km od miejsca zamieszkania moich znajomych to powiedziałem, że oni przyjadą i dokonają transakcji - no i jak u kolegi tomm odpowiedzi już nie było :baby:


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to sa biedni ludzie, nie majacy nawet na banany. Moglibyscie ich troche wspomoc a nie wszedzie doszukiwac sie naciagaczy.

Materialisci. :dj:

Pozdrawiam :ninja:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Już lepiej ich wspomagać jadąc do tej Nigerii na jakieś wczasy. Oczywiście wykupione w uczciwym polskim biurze podróży, które oby do czasu wylotu i powrotu nie splajtowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją bym coś im wysłał, może zbuka?

Pisane z telefonu.


Zbiornik 250l + sump 40l, 35kg LR, 200W LED, Cyrkulacja 2x tunze6045. Algescurber, Odpieniacz Deltec APF600, OC3500, Reszta w budowie;-)

www.toronegro.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, to jeszcze ludzie się na to łapią? :ninja: ehhh, przecież ten numer jest starszy od internetu


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.