Skocz do zawartości
kondzio20005

Planowany RM by Kondzio - pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Oj kondzio20005, czytać to może i umiesz. Ale pisać to się jeszcze musisz nauczyć. I niestety nie tylko pisać. Trochę pokory i szacunku dla innych też by się przydało. Nie mówiąc już o akwarystyce morskiej, której w ogóle nie skubnąłeś.

No i przykro, że jesteś tak mało ambitny, że już na początku próbujesz po najmniejszej linii oporu i po łebkach a w dodatku jeszcze kozaczysz.

Tak, tak, wiem... dziś młodzi ludzie bardzo często zadają pytanie: po co się uczyć, po co się starać ??

Ano dlatego, żeby nie być głupim, bo głupimi się łatwo rządzi.

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kondzio, miałem przez moment ochotę cię pochwalić - jak napisałeś, że bierzesz się w garść i postarasz się co nieco zrozumieć. Ale ostatni twój post jest zanadto lekceważący. Weź pod uwagę to, że jak zrazisz do siebie użytkowników forum, to nie uzyskasz pomocy jak będziesz jej bardzo potrzebował. A taki moment nadejdzie, wierz mi.

Poprawne pisanie to nie jest przywilej albo przyjemność - to jest obowiązek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kondzio, miałem przez moment ochotę cię pochwalić - jak napisałeś, że bierzesz się w garść i postarasz się co nieco zrozumieć. Ale ostatni twój post jest zanadto lekceważący. Weź pod uwagę to, że jak zrazisz do siebie użytkowników forum, to nie uzyskasz pomocy jak będziesz jej bardzo potrzebował. A taki moment nadejdzie, wierz mi.

Poprawne pisanie to nie jest przywilej albo przyjemność - to jest obowiązek.

Wiem o tym,ale z ortografią mi idzie słabo ale walczę z tym mam nadzieje że wygram ta wojnę :fish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz posta pod postem. Używaj funkcji "edytuj".

Trzymamy kciuki za twoją walkę - wtedy wszystkim będzie się żyło łatwiej i przyjemniej. Pozwól się lubić a dostaniesz więcej niż w tej chwili przypuszczasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam dział RM nie wystarczy. W tym dziale ludzie prezentują swoją drogę, a podstawy to podstawy. Ja zanim zacząłem zadawać pytanie przeczytałem z działu dla nowicjusz wszystkie posty 4 razy a podwieszone niektóre po 10 i nadal często do nich wracam.

ciekawa sprawa, jesteś zarejestrowany od 1 wrz 2012r i zdążyłeś przeczytać 4 razy dział w którym znajduje się

  • 3 722 tematów
  • 46 495 odpowiedzi

tj 185980 przeczytanych odpowiedzi jednym słowem chyba siedzisz i cały czas czytasz :p

A tak poważnie to dużo jest informacji w samym dziale RM i jeszcze więcej odnośników do działu dla nowicjuszy więc czytając jedno zaglądasz i do drugiego, ja jakoś nie muszę zadawać pytań bo większość już znalazłem a to czego nie znalazłem doczytam w innych zakątkach forum więc nie rozumiem podejścia, że koniecznie najpierw dział dla nowicjuszy skoro większość informacji można znaleźć tu a resztę doszukać.

pzdr


Akwa: 150l Opti + sump 92l + 13kg suchej skały

Cyrkulacja: koralia evo 2800 + Tunze 6015.Obieg: AM EcoRunner 2700.

Odpieniacz: Turboflotor 1000 na pompie NJ 2300 igła

Oświetlenie: 6x24W T5: 4 niebieskie + 2 białe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondzio niestety pozostanie niemilym wspomnieniem tego forum.

PS

Na PW potrafi kozaczyc duzo bardziej...


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.