Skocz do zawartości
Bartol

NC+ - komedia czy dramat?

Rekomendowane odpowiedzi

chyba tak zrobie :) tylko jeden dekoder mam w Świnoujściu :) chyba czeka mnie krótki urlop nad morzem

bo do 19 musze to oddać wypowiadając umowę


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie proponowali na wszelki wypadek proponuje wypowiedzieć umowę. W moim przypadku zawsze im rura miękła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru odsyłać im dekodera .

Liczę tylko zmiany umowy na krótsza i tańszą.

Zresztą to samo zrobiłem tak samo 2 miesiace temu.

Dopiero po wypowiedzeniu umowy dostałem ciekawą ofertę.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak wypowiadasz umowę - to musisz oddać chyba od razu dekoder?


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak wypowiadasz umowę - to musisz oddać chyba od razu dekoder?

Wysyłasz listownie poleconym do siedziby

Jak tylko otrzymają masz telefon od nich.

Podejrzewam że teraz może się to wydłużyć bo zrobili sobie niezły bałagan .


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem pismo i na rezygnację mam czasz do 18-04 co skutkuje rozwiązaniem na dzień 01-05 i 14 dni na oddanie sprzętu. A w między czasie będą dzwonić 3 razy na dzień. Mam dekoder od 2009 roku więc nikomu go nie dadzą wiec lepiej im abym płacił mniej ale płacił a nie zrezygnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podstawę miałem taką, że umowa z C+ kończy się w ostatnim dniu kwietnia.

Leszek jeśli nic w ofercie programowej Ci się nie zmieniło (masz te kanały, które miałeś ale poszatkowane wg, N-ki) to chyba nie ma sensu, żebyś na razie składał wypowiedzenie ale z tego co czytałem to wyrzucili jakieś kanały...ale niestety teraz nie mogę znaleźć jakie to były :detective:

tak kanały sie pozmieniały w sensie ustawienia, HBO mam dalej i jakieś tam inne, mało TV oglądam więc nie wiem, na pewno nic mi niezabrali


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego Co widzę w N od dzisiaj wyłączyli nPremium-y i przyjmując że to były gwarantowane programy i nie otrzymało się "pisma" od operatora można składać reklamację, wypowiedzenie umowy, odszkodowanie ( niepotrzebne skreślić) za niewypełnienie dotychczasowej umowy które w większości dotychczasowych abonentów jeszcze trwają.

W sumie wychodzi na to samo ale ciekawi mnie podejście odszkodowawcze. np nie opłacenie obecnego rachunku.

Co Wy na to??? dobrze rozumuje?


6376_6515.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kanały sie pozmieniały w sensie ustawienia, HBO mam dalej i jakieś tam inne, mało TV oglądam więc nie wiem, na pewno nic mi niezabrali

Cytuje kawałek wypowiedzenia klientów C+ z forum www.antyncplus.pl

W związku z wprowadzonymi przez Państwa zmianami, polegającymi na zaprzestaniu nadawania następujących kanałów:

● od 1 kwietnia 2013 roku: 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic;

● od 1 lipca 2013 roku: CNN, Cartoon Network, TCM;

a także niezaakceptowaniem przeze mnie cennika Państwa nowej oferty nc+, na podstawie art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament wypowiadam umowę nr…………….……..……zawartą w dniu………………..………..…r.

Edytowane przez Bartol (wyświetl historię edycji)

Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Coś podobnego im napisałem i wczoraj wysłałem. Wypowiada się nie w punktach tylko list polecony do centrali. Byłem w punkcie i tak mi powiedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zamieszczać oferty, które NC+ Wam zaoferowało. Pomoże to innym morszczakom w negocjacjach :)

W moim przypadku, mój dotychczasowy pakiet 69zł w tym nPremium i HBO. Propozycja początkowa NC+ 79zł za Silver. Podczas rozmowy o rezygnacji zaproponowano mi Gold za 79zł. Podczas drugiej rozmowy, pakiet Silver za 69zł. Oczywiście wszystkie odrzuciłem. (Umowa na 18m)

Rozwiąż umowę wysylając listownie, bądz w salonie pewniejsz i jeszce tego samego dnia możesz zawrzeć umowę przez telefon - nie zalapiesz się na 3 miesięczną odmowe

ja tak zrobiłem, pakiet unicośtam za 59 zł

HBO to szajs, kilka filmów na okrągło lepiej wypożyczyć coś przez net pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to w końcu wypowiada się umowę listownie? czy w salonie?


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie mam ten sam problem - ale gdy nie dostałam od nich listu to właściwie mogę wypowiedzieć umowę na podstawie czego? teraz czytam na profilu fb anty nc+, ze podobno wstrzymano wysyłanie listów, wiec jestem w kropce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tak i tak

Ale ja wole listownie polecony za potwierdzeniem odbioru.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie mam ten sam problem - ale gdy nie dostałam od nich listu to właściwie mogę wypowiedzieć umowę na podstawie czego? teraz czytam na profilu fb anty nc+, ze podobno wstrzymano wysyłanie listów, wiec jestem w kropce.

Irmina parę postów wyżej pisałem:

W związku z wprowadzonymi przez Państwa zmianami, polegającymi na zaprzestaniu nadawania następujących kanałów:

● od 1 kwietnia 2013 roku: 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic;

● od 1 lipca 2013 roku: CNN, Cartoon Network, TCM;

a także niezaakceptowaniem przeze mnie cennika Państwa nowej oferty nc+, na podstawie art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament wypowiadam umowę nr…………….……..……zawartą w dniu………………..………..…r.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nie dostałem. Co więcej, na miesiąc przed fuzją rozpoczęły się telefony z propozycją przedłużenia umowy na kolejne 18 miesięcy na dotychczasowych warunkach. Na początku odmawiałem, bo co to za bonus. Doszły mnie jednak słuchy, że NC+ będzie drogi, więc przedłużyłem i do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnej informacji o konieczności zmiany umowy, a wszyscy znajomi, którzy mają N już tak. Różnica jest taka, że ja mam zupełną podstawę za 54zł, a wszyscy którzy dostali pisma mieli kanały nPremium.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz... jeśli płacisz 60 zł i podniosą o 10 zł - to jeszcze pół biedy. Ale dlaczego skoro za full pakiet z nki + npremium, nseriale i hbo płaciłem jeszcze 99 a teraz mam zapłacić 210 zł to jakaś kpina...

zwłaszcza ze ja sportowych kanałów wogóle nie oglądam. a z tego co patrzyłem dołozyli 3 czy 4 sportowe, jeden z filmami

chyba faktycznie wypowiedzenie umowy będzie najlepszym wyjściem


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowę wypowiada się TYLKO listownie tak jak napisali w liście, który otrzymałem. Mam TV N ale już we wtorek wysłałem poleconym wypowiedzenie umowy. UOKiK jasno wypowiedziałe się że to co teraz robi NC+ (artykuły są na stronach TVN24, WP.PL i w gazetach) że to zwykły bandytyzm. Najprawdopodobniej NC+ dostanie baty w formie kary pienieżnej. Poza tym sa też opinie niezależnych prawników że jest tam jawne łamanie prawa, to oni muszą Cię powiadomić że list informujący o migracji otrzymałeś (a wysyłali je zwykłym a nie poleconym). Pozatym, z tego co sam prezes NC+ powiedział już 2 głowy za to u nich poleciały hehe.

Ja wypowiedzenie wysłałem, nie chę pie.... Poprosiłem też o wskazanie terminu i pkt w W-wie (bo tu mieszkam) w którym mogę oddać dekoder i czywiście odebrać zapłaconą kaucję (bo takową w wysokości chyba o ile pamiętam 150 zł przecież płaciliśmy) A jak sprzęt cały to kaucja do zwrotu i niech ten mój używany sprzęt wciskają komuś a zobaczymy czy nowy klient będzie chętny go wziąść na użytkowanie. Skoro nie dbają o klienta to go tracą.

Te kanały które proponują to kicha kompletna ! wiele z nich moga wyłączyć następnego dnia po podpisaniu umowy i co wtedy.....? HBO i Canal+ to non stop mielenie jednego filmu, ja nie będę płacił im 179 zł (bo taki rabat mi proponowali) za pakiet fulll...już wolę na akwarium te kasę przeznaczyć a i dzieci skorzystają jak nie będą non stop tłuc telewizora a i na prądzie zaoszczędzę.

PANOWIE I PANIE REZYGNUJCIE, chamstwo trtzeba niszczyć w zarodku!


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Poprosiłem też o wskazanie terminu i pkt w W-wie (bo tu mieszkam) w którym mogę oddać dekoder i czywiście odebrać zapłaconą kaucję (bo takową w wysokości chyba o ile pamiętam 150 zł przecież płaciliśmy) A jak sprzęt cały to kaucja do zwrotu i niech ten mój używany sprzęt wciskają komuś a zobaczymy czy nowy klient będzie chętny go wziąść na użytkowanie. Skoro nie dbają o klienta to go tracą.

To nie była kaucja a dzierżawa więc Ci nic nie oddadzą .

Dwa, zmienią obudowę pilota oraz dekodera i pójdzie jako nowy zawsze tak robia.

Pewny jesteś że dostałeś nowy :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możliwe z tą dzierżawą......a obudowy niech zmieniają....i tak muszą w to kase wkładać złodzieje z ITI !!!


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do kanałów nie gwarantowanych https://plus.google.com/u/0/photos/106785819322488311860/albums/5863375899797697201

jak otworzycie sobie zdjęcie i powiększycie scrollem to kanały z takim czerwonym trójkącikiem i podkreśleniem to są właśnie kanały, które mogą wyłączyć w każdym momencie a abonent nie ma podstawy do zerwanie umowy.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nie bierzcie żadnej umowy, lepiej poczekać co za oferują w ofercie przed płaconej czyli na kartę, ja Do września jestem na starych zasadach w Cyfrze+ ale już 1 Kwietnia wyłączyli Zone Romantica,ESPN Classic,13th Street Universal a 1 Lipca to samo czeka widzów TCM,CNN,Cartoon Network, niby to Cyfra+ wykupiła N ale jest zupełnie na odwrót bo umowy są podpisywane z ITI Neovision, marka Canal+Cyfrowy docelowo zniknie z rynku, co ciekawe pozostawili bez zmian oferty Pree Paid TNK SD i TNK HD czy n na kartę i na chwilę obecną najbardziej się opłaci właśnie telewizja na kartę HD z Własnym Tunerem np Ferguson Ariva 200 i Modułem nCAM HD, za 39,90 miesięcznie są wszystkie podstawowe stacje + Dokumentalne Discovery,Discovery HD,Animal Planet HD,Nat Geo Wild HD,BBC HD brakuje tylko Viasatów ale nie obowiązują żadne zasady płacisz kiedy chcesz nie ma przymusu jak na umowie :) również dzisiaj zaprzestano Emisji kanału Wojna i Pokój/Sundance HD oraz wszystkie stacje Canal+ nadają pod nowymi nazwami (Canal+ SD i HD,Canal + Film SD i HD,Canal + Fim2 SD i HD <-nowość,Canal+Famili SD i HD <-zastąpił Canal+Gol,Canal+Famili 2 SD i HD <-zastąpił Canal+Weekend, oraz bez zmian Canal+Sport SD I HD) Canal+ Family HD I Famili 2 HD są też Oferowane w zamian za cztery kanały nPremium w TNK HD i n na kartę koszt 19,90 miesięcznie

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu Cyfrę+ w pakiecie jakimś tam z Canal+ na 2 TV za 59zł - oczywiście po długich negocjacjach. Jeszcze nic nie przysłali, lecz wypowiadać taką dobrą ofertę w moim przypadku to bez sensu. Jak czytam to ten cały bajzel dotyczy N-kowiczów, Cyfrzaki chyba mają luz, może ktoś mnie oświecić i naprostować? :)


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dzwoniłem i Pani zaproponowała mi za golda z HBO 109zł do tej pory płaciłem 79zł , pani oczywiście opowiadała jakie to super kanały z cyfry+ dostałem a jak powiedziałem że jak bym chciał cyfre to 4 lata temu wziął bym cyfre a nie n to zaniemówiła i nie miała nic więcej do powiedzenia. Poinformowałem Panią, że mogę płacić max 89 złotych bo tyle w "sietsacie" za full pakiet z HBO to poweidziała żebym się jeszcze tydzień wstrzymał bo może warunki się zmienia. W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie. Im tam się normalnie w d*pach poprzewracało od tego dobrobytu :) A tak na marginesie to ciekawe ile ludzi im ucieknie. A z tym oddzwanianiem po przesłaniu wypowiedzenia to jest normalnie żenada bo do brata też dzisiaj dzwonili to jak na tym papierku ze zmianą warunków umowy miałby płacić 129 zł to Pan mu dzisiaj zaproponował ofertę nie do odrzucenia za jedyne 139zł :p I jak składacie wypowiedzenia to dopisujecie aby usunęli Wasze dane osobowe z ich baz danych i nie handlowali nimi.

Edytowane przez tomaszpro (wyświetl historię edycji)

7764_7979.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.