Skocz do zawartości
mareko1

Lampa PS BP 160 W - jak umieścić w koronie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem tej lampy, jednak nie mam pojęcia jak można ją umieścić w koronie. Nie chcę wiercić dziur w suficie ani kupować PS Spider Mounting ( fajne, ale drogie). Może macie jakieś pomysły jak ją zamocować, ewentualnie zdjęcia jak macie rozwiązaną tą kwestię. i przy okazji jakie dokładnie ta lampa ma wymiary bo nigdzie nie mogłem ich znaleźć.

Pzdr.

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim temacie masz foto jak ja zamocowalem lampe, na fotce jest chinczyk ale wisi juz PS Triton. Rowniez nie moglem wiercic sufitu i jakos trzeba bylo sobie poradzic


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CNCRob :thumbup: .

A na jaką wysokość masz tą koronę, bo chyba wysoka jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim starym temacie gdzieś pod koniec jest zamontowana w koronie lampa BP.tak też ma zamontowane chudy112.

Tu jest foto,kilka profili alu i gotowe http://nano-reef.pl/topic/23821-czas-na-moje-juz-ponad-3-lata/page__st__60

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek fajny pomysł. A na czym dokładnie opiera się ten stelaż na którym leżą lampy? Zrobiłeś jakieś "podpórki" z drewna czy to jakiś inny sposób?

EDIT: Doczytałem, nie było pytania ;).

Edytowane przez mareko1 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak zamocowaną lampe;

IMAG0785.jpg

IMAG0784.jpg

Materiał spienione PCW 10mm. Zdjęcia niestety słabe bo robione nocą i telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny pomysł - Kamil_rc dzięki za kolejne rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z telefonu pisze więc bezpośredniego linka nie wkleję ale zajrzyj na mój wątek to zobaczysz jak to u mnie działa: ramka nitowana z anodowanego aluminium, gumowe nóżki, lakierowanie proszkowe i leży sobie spokojnie już rok czasu. Zdjęć z korona nie mam ale korona od jakiegoś miesiąc już jest :-)

Qlfon mobilnie.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.