Skocz do zawartości
Przepol

I to nasz rodak

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy było ale ryba na filmie to pielęgnica pawiooka...

Aż mi się nie chce komentować ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pier**le to ja bałem się tą rybę w 200l trzymać, 100x40x50 żeby miała dobrze a on ją w szklance ;( oj nieee ;(


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hodowałem kiedyś takie dwie sztuki. To jest żywy kosz na smieci -zeżre wszystko co jej się da. Szkoda tylko że ta na filmie siedzi w takim małym zbiorniku.


Start luty 2011. Zbiornik: 85x55x50h=233l. Sump -112l. Cyrkulacja: Aquael Reef Circulator 2600, Jebao WP25, JVP 102. Obieg: New Jet 2300. Odpieniacz: H&S110 na Tunze Hydroformer Silence 9420.04. Oświetlenie: TMC V2 Ilumen Air 900 -170W. 15kg live rock. 9kg Nature`s Ocean Bio-Active Live Aragonite Reef Sand. Refugium. Sól: Kordon Coral Sea Complete

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj link do źródła filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

www.youtube.com/watch?v=BthlmEFMMi4

Ładnie z pajacem normalni ludzie jadą w komentarzach do tego filmiku na JT

.Dla mnie gościu to jakiś sadysta debil i tyle

Edytowane przez strugas (wyświetl historię edycji)

Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Sam nazwa wskazuje red oskar to odmiana pwiooka właśnie czerwonego koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tam opcje zgłoś - kto ma konto na youtube - zachęcam do wysłania - koszmar


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gnój....


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Kilkać i zgłaszać, niech usuną świństwo. Szkoda, że nie spotkam kolesia. Chętnie zamknąłbym go w bagażniku CC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam :) przesadzacie jak zwykle :)

tata kup kule dla zlotej rybki :D

gigantickoicarp.jpg

i co wymyslicie? :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie masakra


Pozdrawiam.

Irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus

Macie tam opcje zgłoś - kto ma konto na youtube - zachęcam do wysłania - koszmar

Już zgłoszone, posiadałem pawie przez kilka lat i wiem że ta ryba potrzebuje przestrzeni, 150-200L na głowę to minimum. Dla parki 450L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZGlaszac mozna wielokrotnie wiec proponuje powielac.

Tak to jest jak sie polak na myjce w UK nudzi...


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że jak dam mała sztukę to zmieści się do szklanki ? będę mało karmić to duża nie urośnie za 10 lat kupie jej większy kubek. :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak kolega wrzucił takim 5szt szynkę z kanapki i tylko się chwile zakotłowało i śladu nie było. Co do filmiku,sadysta i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFkru

Co powiecie o tym "klatki bateryjne" dla kur niosek 40x45cm i w nich cztery kury :no Pawiooki w porównaniu z tym to ma luzy

post-17260-0-62605000-1366239891.txt

Edytowane przez RAFkru (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZGlaszac mozna wielokrotnie wiec proponuje powielac.

Tak to jest jak sie polak na myjce w UK nudzi...

Masz cos do polakow w UK?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde w sumie osiem lat tu jestem i jeszcze zadnego polaka "na myjce" nie poznalem... ciekawe skad sie to wzielo ze polacy w uk na zmywaku robia ... inzynierow, projektantow, lekarzy, operatorow maszyn

, programistow, architektow, spawaczy, kierowcow wielkogabarytowych ladunkow, dentystow i budowlancow.... co drugi to polak przeciez!

robero znasz kogos kto na zmywaku cisnie?


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde w sumie osiem lat tu jestem i jeszcze zadnego polaka "na myjce" nie poznalem... ciekawe skad sie to wzielo ze polacy w uk na zmywaku robia ... inzynierow, projektantow, lekarzy, operatorow maszyn

, programistow, architektow, spawaczy, kierowcow wielkogabarytowych ladunkow, dentystow i budowlancow.... co drugi to polak przeciez!

robero znasz kogos kto na zmywaku cisnie?

Mi wczoraj minelo 5 lat i zostalem rezydentem, do dzis nie poznalem ani jednej osoby na zmywaku. Sam jestem programista. Raczej mysle, ze to Ci co zazdroszcza rozsylaja takie plotki albo sami w pl robia na zmywaku i chca odwrocic uwage od siebie gadajac na innych :)

Edytowane przez CNCRob (wyświetl historię edycji)

Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Niemiec kosz oproznia, mysle ze nie mozna uogolniac.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani wiadomo. Ale czesto spotyka sie opinie, ze wszyscy wyjechali na zmywak a statystyki moje wlasne temu przecza :) tym bardziej, ze poxacieraly sie roznice nacji i gatunkow zupelnie juz prawie :)

Swoja droga przypomnialo mi sie jak znajomy, ktory ma firme ogrodnicza ukladal trawnik u jakiegos nigeryjczyjka. I przez telefon cos rozmawialismy i rzucil tekstem: " Boze... zeby bialy u murzyna pracowal.. do czego to doszlo. hitler sje w grobie przewraca" :) ale to lata temu bylo :) kilka lat i czy to szkot, murzyn, irlandczyk czy kebab - kasa ta sama :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo powiem inaczej, Ci co nie maja odpowiednio dużych jaj opowiadają takie plotki. Bo aby gdziekolwiek wyjechać i spróbować a następnie sie utrzymać to jednak trzeba miec jaja, znam nie jedna osobę, która wyjechała bo przecież kasa na drzewach rośnie a pózniej wróciła z podwinietym ogonkiem na garnuszek do mamusi.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo i sie wyjasnilo! wrocil gosc a mama nie pozwolila na wieksze akwarium wiec pawiooka w m1 po gupikach mieszka :) sprawa wyjasniona dzieki CSI nano-reef.pl :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że szczególnie dla Was, takie stereotypowe postrzeganie polaków za granicą, jest krzywdzące. Zgadzam się, trzeba mieć odwagę, żeby wyjechać i dać sobie radę za granicą. Stereotyp jednak bierze się z jednej rzeczy. Pamiętam, że gdy kończyłem studia był akurat boom na wyjazdy do Irlandii. W kręgu ludzi, których znam, większość wyjażdżających to osoby, które nie potrafiły znaleźć pracy w Polsce. Nawet do telemarketingu za 4zł za godzinę ich nie chcieli. Drugą rzeczą są Polskie media, które właśnie taki obraz tworzą. Od rana do wieczora wałkują, że wstyd być polakiem i polak powinien przepraszać że żyje, a jak gdzieś już wyjedzie, to mieszka pod mostem, robi awantury i poluje na łabędzię. Cieszę się natomiast, że są ludzie, jak Wy, którzy robią dla Polski dobrą robotę, pokazując, że POLAK POTRAFI. Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirek,

sam wiesz, ze lepiej mieszkac tam, gdzie jest praca i gdzie bedzie ona odpowiednio oplacana. Za 4 zl/h to ten co zatrudnia moze w "telemarketingu" popracowac. Inni po prostu nie maja wyjscia, sa rozne przypadki.

Te czasy minely, ze rodzisz sie w jednej gminie, tam budujesz, zenisz i umierasz. A ze ktos wymyslil granice... Jest Unia Europejska i jestesmy jej obywatelami. Po co niektorzy marudza, ze "ten sie madrzy, bo mieszka za granica". Jesli to takie proste, to nic tylko chwycic plecak i jutro poszukac pracy i mieszkania. Zanim sie znajdzie prace, to trzeba zyc z oszczednosci lub chwytac "zmywanie". Niektorzy zostaja na tym poziomie, inni maja wyznaczony cel. Ale i "zmywanie" nie hanbi.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.