Skocz do zawartości
Harari

Prośba do Łodziaków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do wniesienia akwarium 140x70x60 z 12mm z garażu do domu, gorąca prośba do Łodziaków o pomoc w tym zadaniu. Mieszkam na wschodniej granicy Łodzi, dokładnie w Stróży (gmina Andrespol) ulica Czajewskiego 116. Potrzebuję pomocy 3 osób.

Z góry serdecznie dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok co prawda mam do ciebie daleko i nie mam autka ale pomoge 512-776-512

ps. jak ktoś będzie jechał autkiem do kolegi prosze dać znać to się zabiore 512-776-512

pozdrawiam kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach ma być ta akcja?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mieszkałem obok, teraz dalej - ale napisz kiedy ? kwestia jak to się ma do mojej pracy , autko jest - także jak bedą godziny i dni pasować to podjadę i mogę zabrać kwesa ze sobą

P.S. Pracuję od pn do pt do 18 , sb do 14, piatki odpadają, niedziela jak się obudzę po imprezie - czyli po 13 :p

Edytowane przez RafiLodz (wyświetl historię edycji)

Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Myślę że 3 osoby i Robert spokojnie wystarczą.

Ponieważ Roman, Jacek i ja mieszkamy koło siebie to proponuję że zabierzemy się moim autem w trójkę, niech Robert się tylko opowie kiedy akcja.

pozdrawiam


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin akcji zależy tylko i wyłącznie od Was - kiedy będzie wam pasować, ja się podporządkuję :).

Osobiście mogę i w tą sobotę, ale w przyszłym tygodniu dowolny dzień po 17.00 też jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak obstawiam przyszły tydzień.

Jak chłopaki, pasi?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by było Was za mało i byłaby potrzebna jeszcze pomoc , to dajcie znać - postaram się podjechać.

Jak coś to Romek ma do mnie numer.

Pozdrawiam


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mieszkam w andrzejowie chetnie pomoge to moj nr tel 796117059 jak cos to dzwoncie ja mam najblizej do kolegi pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale mobilizacja jest tylu chętnych że zaraz u ciebie odbędzie się zlot a garaż ze zbiornikiem wstawimy ci na dach

Łodziacy jesteście na 5+

Edytowane przez kwes (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zlot? Gdzie kiedy? Dawać ten baniak !!!:)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm no to jak z tym baniakiem montujemy go jakies info dajcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speckommando już zmontowane i termin ustalony.

Po raz kolejny jestem pod wrażeniem chęci pomocy łodziaków.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że też jest pod dużym wrażeniem waszej organizacji - przeprowadzam się do Łodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko uzgodnione, jest mi szalenie milo ze wzgledu na taki odzew. Dzieki serdeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja zakończona sukcesem, zbiornik w domu czekan teraz na obklejenie folią z tyłu.

Serdecznie dzięki Panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.