Skocz do zawartości
Rebciu

Ostrzeżenie - wałki na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mu i tak nie odpuszcze choć bym miał jeszcze więcej stracić bo takie ***** trzeba tępić dla zasady.

Pomysł darecky3 jest faktycznie ciekawy taki poprostu "pewny pośrednik". Jednak najgorsze że od samego początku pod górke z morszczyną, a co będzie dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły pomysł, ale zaraz odezwie się ktoś, że albo Przemek, albo ktoś inny nie wiadomo jakie kokosy będzie miał z procentu z tego konta, albo w ogóle zaczął obracać cudzymi pieniędzmi i juz po tygodniu dom sobie wybudował;)


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze warto by zalozyc na targowisku transakcyjne konto. Wszystkie przelewy wedruja wlasnie tam. Po potwierdzeniu zamnkniecia sprawy pieniadze byly by dostepne do pobrania. :thumbsup:

to samo mozecie sobie zrobic poprzez allegro transakcje, czy wspomniany wczesniej pay pal. To moje prywatne zdanie :) Nie ma juz co sie rozpisywać.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawa się wyjaśni czy nie oby tak ale z pewnością nie zasługuje na reputacje na + więc dla zasady dam obniżający mu - mam nadzieje że dobiją ci do liczby napisanych przez ciebie postów chyba że cie uratuje (banik).


Szkiełko 110x50x60.Odpieniacz DIY na NJ . Obieg Tunze.Oświetlenie DIY CREE 200 W 5546_5620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ,że przez takie załatwianie spraw człowiek traci zaufanie na przyszłość do innych osób.Tracą na tym wszyscy bo zamiast załatwiać interesy przysłowiowym podaniem ręki czy daniem słowa ,obecnie trzeba szukać całej masy zabezpieczeń i kruczków w umowach.Przy takich tematach jak wyżej ,nawet gdy coś nie wypali wystarczyłoby elegancko przeprosić drugą stronę już na początku problemu.Oddać kasę z jakimś małym bonusem :wine: za stracony czas i byłoby pozamiatane.A tak trwa zabawa w głuchy telefon ,przez co pokrzywdzeni i nie tylko oni dostali lekcję i teraz będą z podejrzliwością podchodzić do innych forumowiczów.Nie sądzę żeby jeszcze raz zapłacili komuś w ciemno.Sprawa miała być zamknięta do poniedziałku to fakt ,tylko nie wiadomo którego (wielkanocny ?).Przepraszam za kąśliwy post ,ale niech ci co tak działają spojrzą na swoje postępowanie ,bo powtórzę jeszcze raz krzywdzą nas wszystkich.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja sie doigralem wała za sprawa targowiska na forum. wszystko za sprawa pana "pio7" ktury to sam sie zaoferowal ze sprzeda mi pompe. pojechalem do wa-wy zeby odebrac osobiscie a gosciu mial mi dowiesc pompe. caly dzien czekalem na niego dzwonilem, pisalem i nic. koles poprostu olal sobie to ze sie umowil zemna wiec prosze doklanie rozwazyc zakupy od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Przykre jest to ze w tak waskim gronie,jakim jest NR dochodzi do takich sytuacji...moze mnie inaczej w dziecinstwie wychowywano ale nie wyobrazam sobie naciagania,oszustw a juz na pewno nie tu...bardziej pozytywnie.Ja zakupowalem pare rzeczy z NR i nigdy nie mialem klopotu,sami sprzedajacy wysylali paczki nie pytajac o to kiedy zaplace a ja placilem od reki w tym samym czasie...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed użytkownikiem

wainer

bo to oszust.

Niestety i ja sie doigralem wała za sprawa targowiska na forum. wszystko za sprawa pana "pio7" ktury to sam sie zaoferowal ze sprzeda mi pompe. pojechalem do wa-wy zeby odebrac osobiscie a gosciu mial mi dowiesc pompe. caly dzien czekalem na niego dzwonilem, pisalem i nic. koles poprostu olal sobie to ze sie umowil zemna wiec prosze doklanie rozwazyc zakupy od niego.

Przykro mi czytać takie gorzkie słowa z twoich ust. Z takimi oskarżeniami to lepiej bądż powściągliwy a jak już coś mi zarzucasz to nie przedstawiaj sytuacji w innym świetle niż miała miejsce.

Nie pojechałeś do wawy do mnie odebrać pompę tylko do: cytat autora "...cinema park ul. powstancow slaskich 126a puzniej do 19 bede w centrum grzybowska 79 i stare miasto..."

Więc przy okazji twojej wycieczki do Warszawy chciałeś odebrać pompę. I faktycznie zgodziłem ci się ją dostarczyć pod jedno z miejsc w których miałeś podczas tej wycieczki przebywać.

Niestety musiałem zostać dłużej w pracy a na domiar złego rozładował mi się telefon i nie miałem jak poinformować o tym fakcie.

Zrobiłem to niezwłocznie po powrocie do domu.

Nieładnie tak kłamać :)

W związku z zaistniałą sytuacją to ja czuje się oszukany.

Nie zapłaciłeś mi za pompę, chciałem ci ułatwić odbiór ale się nie udało.

Zawsze zostaje kurier i paczka pocztowa.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do użytkownika bahama też ostrzegam! Wyslalem mu świetlówki a on mial zrobic przelew mi przelew nie doszedl do dzis a on twierdzi że mu świetlówki też nie chociaż mam potwierdzenie wysyki oraz sprawdzalem i paczka doszla!(A on nie ma potwierdzenia przelewu) postanowilem tą sprawe zostawic bo koszt maly.


108l z panelem+HQI 70w 13000k Aqua medic + Ati Actinic 20 000k 24w +9kg LR+LS Odpieniacz-DIY 1200l/h+jvp-101 3000l/h +obieg-600l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wainer, jeśli nie poprawisz do jutra ortów w poście to post wyleci. Prosze o informację od osób zainteresowanych zakończeniem sprawy z użytkownikiem bahama - czy macie do niego jakikolwiek kontakt oprócz forum?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed użytkownikiem

wainer

bo to oszust.

Przykro mi czytać takie gorzkie słowa z twoich ust. Z takimi oskarżeniami to lepiej bądż powściągliwy a jak już coś mi zarzucasz to nie przedstawiaj sytuacji w innym świetle niż miała miejsce.

Nie pojechałeś do wawy do mnie odebrać pompę tylko do: cytat autora "...cinema park ul. powstancow slaskich 126a puzniej do 19 bede w centrum grzybowska 79 i stare miasto..."

Więc przy okazji twojej wycieczki do Warszawy chciałeś odebrać pompę. I faktycznie zgodziłem ci się ją dostarczyć pod jedno z miejsc w których miałeś podczas tej wycieczki przebywać.

Niestety musiałem zostać dłużej w pracy a na domiar złego rozładował mi się telefon i nie miałem jak poinformować o tym fakcie.

Zrobiłem to niezwłocznie po powrocie do domu.

Nieładnie tak kłamać :)

W związku z zaistniałą sytuacją to ja czuje się oszukany.

Nie zapłaciłeś mi za pompę, chciałem ci ułatwić odbiór ale się nie udało.

Zawsze zostaje kurier i paczka pocztowa.

niewyzywaj mnie gosciu od oszustow bo ja tego niezrobilem. faktycznie przyjechalem do wawy w innym cealu ale czas jaki spedzilem na czekanie na ciebie moglem poswiecic na zakupy z innymi albo w sklepie. nieklam ze telefon ci sie rozladowal bo to bylo dzien wczesniej. ja do ciebie wydzwanialem i sygnal byl caly dzien. wystarczylo poinformowac mnie ze nieprzyjedziesz i po sprawie a ty poprostu sobie to olales a wytlumaczyles sie puznym wieczorem potym jak ci napisalem pw. z podziekowaniem. nie tak bylo????

Edytowane przez seb
Zlitujesz się? (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura twojej wypowiedzi, ortografia i poziom jaki reprezentujesz powoduje że nie mam ochoty kontynuować tą jałową dyskusję.

Faktycznie czekałeś na mnie w kinie ogladając film, robiąc zakupy w galeriach handlowych i zwiedzając stare miasto :)

Jesteś oszust co podkreśliłem w odpowiedzi na twój post a jak masz problem z pamięcią to zapraszam do ponownej lektury poprzedniego posta.

Jak by i tego było ci mało to przeczytaj nasze pw w tej sprawie :)

Zamiast jak już się skarżysz napisać prawdę to po co kombinujesz?


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę Was prosić o kontynuowanie przepychanek na PW? Jak dla mnie to jakieś nieporozumienie, oszustwa w tym nie widzę, a wyciąganie tego na forum to slabe jest...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzi przywiozlem na wycieczke a ja siedzialem jak pies w samochodzie caly dzien czekajac na ciebie

masz racje seb niema sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i śledzę, czy tego bahama nie można zbanować?? Na co czeka jeszcze administrator (moderator). Ile jeszcze osób ma być nabitych w trąbę?? Oszustwo ścigane jest z urzędu więc zgłaszać, zgłaszać, zgłaszać. Was to nic nie kosztuje. Sam zgłosiłem oszustwo na aledrogo za 90zł i wyrok sądu przyszedł do domu , nawet pani prokurator dzwoniła czy oszust oddał pieniądze (zwrot kosztów dostałem od allegro) polecam załatwienie sprawy przez policję i prokurature. Nauczka dla oszusta bezcenna


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiłem cię w pw za zaistniałą sytuację tego samego dnia, wytłumaczyłem co i jak a to ty to roztrząsasz to na forum i nazywasz mnie oszustem. I faktycznie wkurzyłem się.

Jedyne co mogę zrobić to jeszcze raz i publicznie cię za to przeprosić.

Pójdę krok dalej i wyśle ci ją na swój koszt, przyznając się do niezawinionego uniemożliwienia przekazania towaru a nie próby oszustwa :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i moje posty sa z bledami ale zacytuj mi slowa w kturych oszustem cie nazwalem. poprostu opisalem sytuacje jaka zaistniala. za pompe ci serdecznie dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek, można, oczywiście, tylko weź pod uwagę mój post w tej sprawie, jeśli chłopaki mają jakikolwiek inny kontakt do niego niż przez forum, to wyleci z hukiem, jeśli jedynym kanałem kontaktu jest forum, to zostanie, dopóki nie załatwią sprawy.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i śledzę, czy tego bahama nie można zbanować?? Na co czeka jeszcze administrator (moderator). Ile jeszcze osób ma być nabitych w trąbę??

Akurat chyba w tej sytuacji moderatorzy nie mogą banować aby umożliwić ewentualny kontakt z wyzwanymi do odpowiedzi lub ewentualne oczyszczenie się z zarzutów. Pamiętajmy obowiązuje domniemanie niewinności :rtfm: . Ale fakt faktem że w każdym gronie znajdą się czarne owce. :crybaby:


Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawa z bahama nie zostanie rozwiązana bo to się dzialo jakies 2-3 miesiące temu i jak powiedzialem ze to opisze na forum to stwierdzil cos w stylu ,,pisz co chcesz''


108l z panelem+HQI 70w 13000k Aqua medic + Ati Actinic 20 000k 24w +9kg LR+LS Odpieniacz-DIY 1200l/h+jvp-101 3000l/h +obieg-600l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek, można, oczywiście, tylko weź pod uwagę mój post w tej sprawie, jeśli chłopaki mają jakikolwiek inny kontakt do niego niż przez forum, to wyleci z hukiem, jeśli jedynym kanałem kontaktu jest forum, to zostanie, dopóki nie załatwią sprawy.

Pozdrawiam

seb

ale takich nieuczciwych ludzi trzeba jakoś eliminować, jeśli ktoś pisze na forum że sprawa nie rozwiązana (mimo zapewnień zainteresowanego na tym samym forum).

Sam oczekuje na akwarium u Gienka, wpłaciłem mu niemałe pienądze i przynajmniej na razie się nie stresuje. Dla mnie bahama jest oszustem i tyle...... (tak wynika z treści tematu) Kontakt z nim przez cokolwiek tego nie umniejsza bo pieniądze i tak jest człowiekom winien (za człowieków przepraszam ale nie moge się powstrzymać - oglądałem z synem wczoraj i dzsiaj MADAGASKAR poxdrowienia sla Skoczka morisa i Przemka juliana)


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji gdy nie ma pewności czy banować, czy nie - to bym proponował stworzyć odpowiednią grupę - `do wyjaśnienia` - dać automatycznie odpowiedni kolor - żeby się wyróżniali

- raz by ostrzec innych userów - aby uważali ,

- dwa - zmobilizować podpadniętego do działania - oczywiście ograniczyć tej grupie dostęp do większości działów na Forum - w czym zdecydowanie do targowiska


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji gdy nie ma pewności czy banować, czy nie - to bym proponował stworzyć odpowiednią grupę - `do wyjaśnienia` - dać automatycznie odpowiedni kolor - żeby się wyróżniali

- raz by ostrzec innych userów - aby uważali ,

- dwa - zmobilizować podpadniętego do działania - oczywiście ograniczyć tej grupie dostęp do większości działów na Forum - w czym zdecydowanie do targowiska

Może system tzw. komentarzy na forum targowisko (z możliwością odwołania się od oceny jesli np kupujący nie odebrał przesyłki a oskarża kogoś na forum o oszustwo).

Ludzie piszcie, to forum jest dla Was i waszego hobby.


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz można wstawić bardzo prosto na stronie użytkownika. Faktem jest jednak, że wiele osób sprzedaje coś sporadycznie i takich opinii nie będzie miał. Wtedy warto sprawdzić datę rejestracji, ilość postów, albo też kogo ma w znajomych. Wydaje mi się, że dalej iść nie warto bo zbyt to skomplikuje sprzedaż. Jak ktoś nie ma zaufania to zawsze można poprosić o wystawienie aukcji na alledrogo i to powinno załatwić sprawę.


4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz można wstawić bardzo prosto na stronie użytkownika. Faktem jest jednak, że wiele osób sprzedaje coś sporadycznie i takich opinii nie będzie miał. Wtedy warto sprawdzić datę rejestracji, ilość postów, albo też kogo ma w znajomych. Wydaje mi się, że dalej iść nie warto bo zbyt to skomplikuje sprzedaż. Jak ktoś nie ma zaufania to zawsze można poprosić o wystawienie aukcji na alledrogo i to powinno załatwić sprawę.

Chodzi mi o komentarz tylko do targowiska, taki np BAHAMA użytkownik na pierwszy rzut oka ok , a trzeba się prosić o własne pieniądze.


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.