Skocz do zawartości
Rebciu

Ostrzeżenie - wałki na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja naprawdę złego słowa nie moge powiedzieć. Pamiętam że przelew za sarco zrobiłem w piątek po południu,inny bank, więc pieniądze u Irka na koncie zaksięgowano dopiero w poniedziałek, a mimo to już w niedzielę wysłał mi korala. Miejmy nadzieję, że wszystko sie dobrze skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o użytkownika Ireneusz2000? czy jest jakiś Ireneusz200 jeszcze? Jeśli chodzi o tego pierwszego to jeśli ktoś chce to mogę mu na PW wysłać jego numer telefonu. Jest to starszy facet więc może faktycznie ma jakieś problemy ze zdrowiem?


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, starszy facet... :). Czterdziestka to jeszcze nie taki podeszły wiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok :) Ireneusz200 gdzieś mi się jedno "0" dodało :) A co do wieku przez telefon brzmiał na starszego :D


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość starszy, jedyne co miałem mieć z nim doczynienia to kupić od niego LR, zadzwoniłem jakoś z początkiem października, mówiąc że pod koniec będę odpalał akwarium, ze biorę na 100% i żeby mi zarezerwował, powiedział że nie ma problemu. Zadzwoniłem tydzień temu skały nie było pozostał tekst-"przyjechał gość z bielska i wziął wszytko co miałem..."

EDIT Literówki


Cube 35x35x35,6,6kg LR, 4,5kg Ls, Koralia nano, Resun Sk-300, 2x Ikola 18W na PC-aktynika+10 000K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dlatego osobą wyrozumiałą więc brałam taką możliwość że gościu może mieć jakiś poważny problem więc jeszcze poczekam trochę ,jakbyście koledzy podali mi na pw nr tel.do niego to byłabym wdzięczna (nie zapisałam jego numeru jak dzwonił do mnie).


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natan to nie zostaje Wam nic innego jak osobista wizyta...


Cube 35x35x35,6,6kg LR, 4,5kg Ls, Koralia nano, Resun Sk-300, 2x Ikola 18W na PC-aktynika+10 000K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: poznałem tego Pana (Ireneusz 200) osobiście miał podać pieniądze przez pośrednika, a że kwota była niewielka to ja o nich zapomniałem ale czekały, po miesiacu odebrałem w umówionym miejscu to tyle...


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#294563 Natan :

taaak... bilet w obie strony do Krakowa 150 zł... odwiedzić krypte Kaczyńskich... bezcenne.

Ja za ostatnią podróż do warszawy wydałem 188 na pociągi i 60zł na taksówki :banghead

Pewnie dożyjemy czasów, że taniej będzie lecieć do anglii samolotem i z Anglii do warszawy :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#306058 LiZaRd :
#294563 Natan :

taaak... bilet w obie strony do Krakowa 150 zł... odwiedzić krypte Kaczyńskich... bezcenne.

Ja za ostatnią podróż do warszawy wydałem 188 na pociągi i 60zł na taksówki :banghead

Pewnie dożyjemy czasów, że taniej będzie lecieć do anglii samolotem i z Anglii do warszawy :waving

Nie wiem ile kosztuje do anglii ale z bruxeli do Warszwwy i z powrotem jak troche poszukasz i kupisz wcześniej to znajdziesz nawet za 20 euro. w obie strony !


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co smiac :) kiedys potrzebowalem szybko dostac sie z wroclawia do gdanska :waving najszybszym i jak sie okazalo wcale nie drogim sposobem byl ryanair z wroclawia do frankfurtu i pozniej przesiadka do gdanska :) ot polska komunikacja :):):D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie koleś zrobić chciał

umawia się czekam jak kretyn na telefon a on mi dzwoni że kolega przyszedł i nie ma czasu. Koleś jak to czytasz to uwierz mi że ten twój czas może jest gów.. wart ale nie mój

pozdro dla wszystkich omijajcie go z daleka

sory ale mnie uniosło a skoczek ostrzegał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Czyli wychodzi na to ze mi się śmignęło z zakupem tego pytonga. Może miał dobry dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja miałem szczęście.

Ale ja miałem odbiór osobisty i kasa za sprzęt , więc poza czasem ja bym nic nie stracił.

Ale mimo wszystko nie rozumiem takich ludzi:(


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już początek marca a zwrotu pieniędzy od Ireneusza200 nie widać ,gościu obiecuje że przeleje ale słowa nie dotrzymuje.Będę niestety musiała podjąć interwencję.Ostrzegam wszystkich przed tą osobą!


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za tym, żeby stworzyć portret "pamięciowy" Irka - niech każdy pisze co wie o nim, jesli trzeba stworzyc osobny topic i wyeliminować tego gościa. Skoro taki chojrak to trzeba go zdekonspirować. Całe środowisko traci na tym. Ciężko policzyć ilu morszczakow, ktorych nigdy wczesniej nie widzialem przekroczyło prog mojego domu, wiec nie chciałbym tracic zaufania do ludzi przez takie jednostki.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

test

...

@cthulhu, no jak nie można jak można :)

:welcome:

poproszę o pomoc ,

potrzebuję testowe wpisy od Forumowiczów :)

sprawdźcie proszę czy możliwe jest "dopisanie się" w tym temacie

:)

edit:

ok. już wiem że jest problem (nie wiem jeszcze jaki).

bardzo dziękuję za pw-ki od Forumowiczów, teraz czekam/czekamy na odpowiedź

pozdrawiam

Monika


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniq, test...

Proszę o PW w czym jest problem ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.