Skocz do zawartości
Rebciu

Ostrzeżenie - wałki na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast ostrzeżeń mamy tu jakieś chore przepychanki, nie temu to miało służyć...


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc proszę przestać je uskuteczniać! Głos zabierają WYŁĄCZNIE osoby zainteresowane, a nie popieracze, przeciwnicy i inni kompletnie nie związani ze sprawą. W wolnej chwili wysiepię OT, proszę się nie wkurzać i nie mieć mi za złe.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo iż sprawa z @maras76 doszła finału przelew został dokonany,to jednak przestrzegam przed tym Panem.Gość najwyrażniej uważa,że to forum jest dla kawalarzy,a jego niewybredne żarty zrobią tu furorę i przyniosą mu sławę.Na zapytanie czy otrzymał przesyłkę,dostałem taką oto odpowiedz;(cytat)

(...Dostałem - ale to jakaś lipa :(

To nie jest warte cen, która została podana!

Euphylia - to jest to co zamawiałem :thumbup:ale Clavularia - jakieś połamane drobne kawałki nie wiadomo czego i co z tym zrobić :wacko...)

po takiej wiadomości i po rozmowie tel.wykonanej z mojej strony do tego Pana,jestem na 100% przekonany że nie zamierzał dokonać reszty wpłaty i tylko moja szybka reakcja na nano-reef spowodowała,że dokonał reszty wpłaty.Jeszcze wpłata się u mnie nie zaksięgowała,popołudniem dnia następnego na wysyłał mi na pv. kilka wiadomości ,nie mogłem od razu odczytać z racji bycia w pracy, iż tu cytuję ;

(Uważaj na słowa jakich używasz, bo piszesz nieprawdę, ponieważ przelew na 90 zł został dokonany 20.03.2012 r. na konto, które podałeś, więc zanim napiszesz cokolwiek i poobrażasz wyzwiskami przez telefon to sprawdź sobie stan konta!

Jeżeli zapewniasz, że z tych kawałków, które mi się nie podobają wyrośnie to co na zdjęciu to dokonam reszty przelewu. Ale jeżeli nie to ja na wszystkich forach opowiem jaki z Ciebie sprzedawca od siedmiu boleści, który kultury za grosz nie posiada :( uważa się za dorosłego człowieka, a słoma z butów wystaje.)

i jeszcze kilka epitetów pod moim adresem,zastraszał mnie sądem i takie tam po czym zablokował swoje pv.abym nie mógł się odnieść do jego wywodów.Poinformował mnie również,że jest początkującym akwarystą i powinienem go zrozumieć ,że gdy przesłałem mu foto tego co dokładnie ode mnie otrzymał to myślał że to ta odmiana ,a nie tamta,a jeszcze przyczepił się gratisów które mu niezobowiązująco posłałem.Głupi byłem i tyle.Jak najbardziej rozumie nowicjuszów,sam nim kiedyś byłem,ale sposób w jaki to robi jest po prostu bezczelny,a jeszcze żąda przeprosin.Za wpłatę pozostałości oczywiście wielce dziękuję,ale za takie zachowanie to przeprosin ode mnie kolega nie otrzyma.To że jest początkującym nie daje mu przywileju,że może z ludzi robić wała.Jeśli uważa,że pobawi się czyimś kosztem,to niech zmieni zainteresowania i forum dobierze sobie odpowiednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo iż sprawa z @maras76 doszła finału przelew został dokonany,to jednak przestrzegam przed tym Panem.Gość najwyrażniej uważa,że to forum jest dla kawalarzy,a jego niewybredne żarty zrobią tu furorę i przyniosą mu sławę.Na zapytanie czy otrzymał przesyłkę,dostałem taką oto odpowiedz;(cytat)

(...Dostałem - ale to jakaś lipa :(

To nie jest warte cen, która została podana!

Euphylia - to jest to co zamawiałem :thumbup:ale Clavularia - jakieś połamane drobne kawałki nie wiadomo czego i co z tym zrobić :wacko...)

po takiej wiadomości i po rozmowie tel.wykonanej z mojej strony do tego Pana,jestem na 100% przekonany że nie zamierzał dokonać reszty wpłaty i tylko moja szybka reakcja na nano-reef spowodowała,że dokonał reszty wpłaty.Jeszcze wpłata się u mnie nie zaksięgowała,popołudniem dnia następnego na wysyłał mi na pv. kilka wiadomości ,nie mogłem od razu odczytać z racji bycia w pracy, iż tu cytuję ;

(Uważaj na słowa jakich używasz, bo piszesz nieprawdę, ponieważ przelew na 90 zł został dokonany 20.03.2012 r. na konto, które podałeś, więc zanim napiszesz cokolwiek i poobrażasz wyzwiskami przez telefon to sprawdź sobie stan konta!

Jeżeli zapewniasz, że z tych kawałków, które mi się nie podobają wyrośnie to co na zdjęciu to dokonam reszty przelewu. Ale jeżeli nie to ja na wszystkich forach opowiem jaki z Ciebie sprzedawca od siedmiu boleści, który kultury za grosz nie posiada :( uważa się za dorosłego człowieka, a słoma z butów wystaje.)

i jeszcze kilka epitetów pod moim adresem,zastraszał mnie sądem i takie tam po czym zablokował swoje pv.abym nie mógł się odnieść do jego wywodów.Poinformował mnie również,że jest początkującym akwarystą i powinienem go zrozumieć ,że gdy przesłałem mu foto tego co dokładnie ode mnie otrzymał to myślał że to ta odmiana ,a nie tamta,a jeszcze przyczepił się gratisów które mu niezobowiązująco posłałem.Głupi byłem i tyle.Jak najbardziej rozumie nowicjuszów,sam nim kiedyś byłem,ale sposób w jaki to robi jest po prostu bezczelny,a jeszcze żąda przeprosin.Za wpłatę pozostałości oczywiście wielce dziękuję,ale za takie zachowanie to przeprosin ode mnie kolega nie otrzyma.To że jest początkującym nie daje mu przywileju,że może z ludzi robić wała.Jeśli uważa,że pobawi się czyimś kosztem,to niech zmieni zainteresowania i forum dobierze sobie odpowiednie.

Miałem sobie dać spokój z tym forumowiczem, ale to już lekka przesada, że używałem jakiś epitetów pod jego adresem, bo to co ten koleś mówił przez telefon o godz. 23 to już szkoda gadać (szkoda, że tego nie nagrałem) leciała tylko łacina. Fotki żadnej mi nie przesłał. Za gratis to nie wiem co miał na myśli, chyba pudełko, no może jakieś małe wieloszczety. Dostałem dokładnie to co zamówiłem Euphylia-2szt. i Clavularia-3szt. . Napisałem mu dokładnie co dostałem i jak to wygląda. Zablokowałem swoje pv bo nie chcę mieć do czynienia z takimi ludźmi jak axela1 i czytać bzdury, szkoda mi na to czasu i nerwów. I nie gadaj bzdur, że zapłaciłem Ci dlatego, że pospieszyłeś się z opinią na mój temat, że nie słusznie mnie oczerniłeś na forum, po prostu mam swój honor, którego TY NIE POSIADASZ. Koniec i basta. Jakoś z innymi forumowiczami, u których coś zamówiłem nie było problemu. Ale cóż, musi się znaleźć jakaś czarna owca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie zakańczam sprawę,ja też nie miałem do czynienia z tego typu przypadkiem,a już trochę korzystam z tego forum,nie będę się wdawał w nic nie dające pyskówki z @maras76,który pewnie prawdę powie jak się zapomni.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześnie pio7 został obsmarowany, a aja mam bardzo miłe wspomnienia z transakcji z tym morszczakiem. Umówiliśmy się ... a jakże ... w stolicy. Na czas, na miejsce, na kwotę ... wszystko wzorowo.


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ręce opadają jak się to czyta.

Powstało "Ostrzeżenie" a mamy "Rynsztok" :D

Pozdrawiam kolegów korzystając z okazji :welcome:


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - ja przy zakupie sumpa u Ciebie problemu nie mialem - ale to juz drugi raz tam ktos ma pretensje do Ciebie ;) ;) Czasami trzeba spojrzec obiektywniej :) :) Nie to zebym cos mial do Twojej osoby ale jak to zwykle mowia - prawda lezy po srodku ;) Warto czasami wczuc sie w druga strone ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytajac ten watek mam wrazenie ze nie odnosi on praktycznie zadnego "pozytywnego" skutku ...

- jak byly problemy z niektorymi tak sa;

- statystycznie na 1000 osob musza sie zdarzyc nieuczciwi;

- zmienil sie w prywatne wojny sprzedajacych i kupujacych ... ot Polska wlasnie ...

ps co do wiary w wymiar sprawiedliwowsci nie przecenialbym tej drogi oszustwo (niezalezne jest od wartosci szkody - ot na marginesie uwaga) bardzo ale to bardzo trudno udowodnic (nie czas i miejsce na dluzszy wywod)


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie - piszcie tu tylko w waznych sprawach, po gruntownym przemysleniu, odczekaniu zanim "żółteczko dojdzie", a pozniej smarujcie zwięźle i na temat.

Prosze juz tutaj nie teoretyzowac, poniewaz temat ostrzezenie zatraca swoj pierwotny sens.

Pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę przestrzec forumowiczów przed użytkownikiem Gienek. Zamówiłem u niego koronę do akwarium, wpłaciłem na konto uzgodnioną kwotę, przyjechałem w umówionym terminie i niestety nie dostałem jej kompletnej. Jako, że do Rzeszowa mam blisko 300 km zabrałem co wystrugał umawiając się z nim, że w przeciągu tygodnia dośle mi brakujące rzeczy, tj: 2 szt niewielkich formatek bezbarwnego plexi, wzmocnienia, uchwyty do świetlówek T5, zawiasy, odrobinę kleju abym mógł to sobie wszystko sam posklejać do kupy. Od tego czasu minęło 3 miesiące, raz łaskawie odpisał mi na email, raz napisał że za kilka dni wysyła ale oczywiście nic takiego nie miało miejsca. Ponad 2 tygodnie temu wysłałem do niego ostrzeżenie, że opiszę to na forum na co również nie zareagował. Moim zdaniem jest to oszust i miejscie się na baczności robiąc z nim interesy.

Edytowane przez Niejeden z nas (wyświetl historię edycji)

50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Pragnę wyjaśnić, iz faktycznie swego czasu Niejeden z nas składałem koronę, za którą uiszczono żadana kwotę. Kwestia zapłaty za brakujace rzeczy, których faktycznie nie przesłałem miała być ustalana na bierząco z uwagi na wykonanie przezemnie korony z grubszej plexi niż poczatkowo zakładano. W tym miejscu pragne sie oficjalnie uderzyc w klate gdyż brakujace elementy do dnia dzisiejszego nie przesłałem, jednak nie wynikało to ze złej woli z mojej strony. Maila opisanego przez Niejedenznas odebrałem dopiero przed chwilą wertujac swoją przytkaną skrzynke (o sprawie dowiedziałem sie przypadkiem od znajomego który przeczytał wątek) Oczywiście natychiast skontaktowałem się z uzytkownikiem na priv.

Jednocześnie rozumiem że autor posta na mój temat może czuć delikatnie mówiąc poirytowanie jednak w realizacji zamówiń staram się działać w sposób jak najbardziej transparentny, starając się by być postrzeganym jak najdalej od określeń uzytych w poście. Zawsze staram sie wywiązywac z zamówień w wyznaczonym terminie a występujące sporadycznie opóźnienia wynikały z przyczyn niezależnych odemnie. Brak mojego odzewu na maila Niejedenz nas wynikało nie ze złej woli a przeoczenia tej własnie wiadomości w natłoku innych maili.

Sprawę postaram się szybko wyjaśnic z Nieden z nas.

Edytowane przez Gienek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawa Gienka godna naśladowania - bo od razu wyjaśnia a nie kmini że net mu padł czy Talibowie wylądowali w okolicy - 3mam kciuki żeby i słowność była :welcome:

Tak czy siak, ludzie! jak ktoś Was dyma i ściemnia to piszcie - nie bójcie się.

Wydyma Ciebie, wydyma mnie, i kilku innych.... i co ? i NIC bo każdy się bał napisać - bo np: to się tyczyło "zasłużonego" forumowicza.

Każdy taki numer, nawet na 1 zł, będzie się równał z banem na zawsze i obiecuję że nie tylko na tym forum.

I na pręgierzu będzie miał dopisane że kręcił przy transakcjach.

Wiem z różnych źródeł że są problemy z niektórymi ale....nikt nie pisze bo.... coś tam.

Apeluję - piszcie. Nie ważne kto to, jak się wygłupi - wyleci na zbity pysk z tego forum.

Ave :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ave rower! :smoke:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z Gienkiem została doprowadzona do końca, dostałem dzisiaj paczkę z częściami i gratisa w imie przeprosin ( filtr przepływowy :thumbup: ).


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam.

RudyLodz który "sprzedał" lampę koledze Santos. I od czterech tygodni nie wysyła.

i teraz coś na smaczek.... Otóż kolega RudyLodz, twierdzi że zrobił tylko przysługę koledze... BAHAMA!

Powiem CI Bahama, że większego dupka to już dawno nie widziałem :realmad: :realmad:

Tak czy siak.... żegnam obu Panów i... sprawa skończy się wiecie gdzie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wrzucam użytkownika geremek7 - który niby kupił u mnie korale przez 2 czy 3 tygodnie nie bardzo miał jak odebrać (a to wesele a to wyjazd) i na 3 dni przed wysyłką przestał się odzywać

niby można powiedzieć, że na kasę mnie nie oszukał, ale - po 1 potem sprzedałem korale taniej (ponad 200pln, więc strata jest), po 2 w zasadzie wszystko uzależniałem od sprzedania korali (ryby, skałę itd.) przez niego wszystko czekało 3 tygodnie i korale jak by nie patrzył poszły w gorszym stanie

tak więc radzę uważać, no i kolega z gęby cholewę lubi sobie robić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bahama, oby życie odpłaciło Ci sie tym samym :thumbdown:

Co do rezerwacji, troszkę trzeba zdjąć różowe okulary niestety (bo "ludzie" są różni) i robic te rezerwacje trzeba z głową. Pamietajcie rezerwacje ustala sprzedający, a nie odwrotnie. Pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zmuszony napisać kilaka przykrych słów niestety mnie też dopadło cwaniactwo użytkownika naszego forum to1mas zamówił przy sprzedaży zbiornika całe życie miał mi zapłacić 1300zł z małym haczykiem przyjechał do mnie i dał 700zł mówiąc że w przyszłym tyg.zapłaci w środę ze środy zrobiła się sobota i nic miał do mnie przyjechać w piątek ba nawet zadzwonił że jedzie już do mnie żebym naszykował resztę korali i pompy tunze ale powiedział że za pompy da mi dopiero w poniedziałek ja powiedziałem że pieniążki chce od razu i kontakt się urwał dziesiątki telefonów i nic nawet sms nie pomógł prywatnych wiadomości też nie odpisał miał mi dopłacić 678zł i tych pieniążków już chyba niezobacze dobrze że tych pomp nie dałem bo bym był ładnych pare stów do tyłu .

Ludzie powiem tak nie ufajcie nikomu najpierw kasa potem towar kupowałem na tym forum nie raz i zawsze wszystko było ok może dlatego że ludzie z którymi robiłem interesy też byli ok

omijajcie tego gościa z daleka dostałem pare wiadomości na pw że juz na nim nawet komornicy wiszą że nawet znajomuch orżną na niezłe pieniążki jeżeli będzie trzeba udostępnie wiadomości

Pozdrawiam wszystkich Morszczaków


akwa 275L,sump 96L,

ekipa czyszcząca: Archaster typicus 1 szt.,Lysmata amboinensis 1 szt., Calcinus elegans 2 szt., Calcinus laevimanus 1 szt. Strombus luhuanus 2 szt.

rybcie: Paracanthurus hepatus, zebrasoma scopas, Halichoeres chrysus, Synchiropus splendidus, Pseudocheilinus hexataenia.

Wykonuje na zamówienie odpieniacze, filterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups,

z kolega to1mas to my sie znamy :welcome:

Nie chce opisywac naszej, trwajacej chyba ze 3 miesiace transakcji, bo i owszem, zaplacil. To ze wylozylem za niego tysiace na taki czas go nie obchodzilo, zreszta kontaktu "nagle" nie bylo tygodniami.

Niedawno znowu chcial cos zamowic, ale gdy powiedzialem, ze zeby cos kupic trzeba miec pieniadze i ze tym razem bez zaliczki nie zainwestuje, kontakt jakby sie calkiem urwal. Nawet nie napisal, gdzie go moge pocalowac czy cos :crybaby:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wredne macki to1mas'a sięgają dalej niż to forum. Ostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak to osoby pokrzywdzone proszone sa o napisanie swego "swiadectwa" do administratora, celem usunięcia kolegi z grona klubowiczów.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.