Skocz do zawartości
lewy-a

okolice szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

helo - jak już pisał aquamaniac jestem ze Świnoujścia.

Co prawda morszczakiem jestem dopiero od 1,5 roku ale coś niecoś mogę pomóc.

Zapraszam jakby ktoś się wybierał w cieplejsze dni na plaże (bo jak wiadomo w szczecinie jej nie ma :) )

Oczywiście nie musicie czekać aż się ociepli (kuracjusze dylają po plaży nawet w zamiecie śnieżne), więc jakby ktoś chciał pożyczyć jakąś literature, pogadać pooglądać mój baniaczek 550L to zapraszam.

Obecnie oglądając moje akwarium można się sporo nauczyć w temacie "Dlaczego nie należy zostawiać na 1,5 miesiąca akwarium pod opieką bliskich" lub też "Jak wygląda potężny atak cyjano" :)

No ale co nas nie zabije to nas wzmocni (podobno).

Można mnie znaleźć praktycznie codziennie w biurze

Ecco Holiday

Centrum Handlowe "Uznam"

Grunwaldzka 21

Świnoujście

(a co zareklamuje się hehe)

tam też stoi akwa

tel kom. dam na priva jak ktoś sobie życzy

Już kilku morszczaków z okolic Szczecina przygoniło do mnie i miałem zaszczyt ich poznać (pozdrowienia panowie)

Mało nas tu (a słona woda tak blisko) więc miło by było się jakoś zintegrować / wyskoczyć na browar / pogadać w Szczecinie. Ostatnio nam się tam południe integruje jak widze w innych postach na forum a u nas taka posucha :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smk, obludniku, 3city juz sie dawno zintegrowalo. chyba ze sekcja aktyniczna to tylko fata morgana czy jakis inny leviathan


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wildtom - No właśnie - czas na zachodniopomorskie :)

Bo do gdyni to mi za daleko - poznań już lepiej


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie - może jakieś spotkanko w weekend? Tyle że w następny mnie nie ma bo wyjezdzam ale np za 2 tyg 31.03-2.04 coś w tym klimacie?

A gdzie proponujecie meeting? Kuzyn jest właścicielem Grand Crue i ma tam akwarium ale słodkie, tyle że tam w piątek/sobote balety są i pogadać się nie da raczej, ale zdaje się na was bo wy znacie bardziej rynek lokalny.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem chetny na spotkanko, ale za jakis czas, bo ostatnio jak schodzilem po imprezie po schodach to sie z nich spier*&^%*&^. I teraz mam taki bialy gruby opatrunek na nodze :)

aaaa i robili robili mi zdjecie nogi :):) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wildtom :

Smk, obludniku, 3city juz sie dawno zintegrowalo. chyba ze sekcja aktyniczna to tylko fata morgana czy jakis inny leviathan

Zadna fata morgana :) zdjecia sa nawet na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kmati - hehe to imprezy z tobą są niebezpieczne :) Nie martw się, nałożymy na ciebie limit - pół browara - żebyś sobie drugiej kulasy nie połamał :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe bo malo bylo to szedlem na druga impreze i ktos na klatce swiatlo zgasil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre piwo nie jest złe :-)

Chętnie wypiję jakiś kufelek w doborowym towarzystwie.


250-baniak.HQI 150w+2x39w T5 +2x24T5 + nocne , cyrkul. 9000l ,pełen Balling ,odpieniacz ??, LR 30kg. Silunaria ,Xenia ,Sacropython ,Clavularia ,grzybki ,Oceanaris x2 ?limaki turbo x3 (kilka twardych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chęci nie brakuje :) myśle że ze 4-5os minimum by się zebrało. Teraz tylko termin i miejsce

@mardinus - a w zbroji przyjdziesz, bo słyszałem że niezłe rzeczy dłubiesz? :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezleli znajde czas chetnie sie pisze, poopowiadam o zalewaniu baniaka woda RO.. w/g obliczen zajmie tydzien czau :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepny miesiac mija -a nikt sie nie chwali osiągnięciami, mam nadzieje że zbiorniki chociaż są już zalane ;)


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja walcze z chłodzeniem - co prawda teraz w baniaku jest 26st non stop po podłączeniu chłodziarki ale ja się przegrzewam i moi klienci tak daje ciepłem ;)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będe w świnoujściu to podjade do ciebie ;) a co masz za chłodzenie?


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquaMedic Eco 500 - poprzednik Titana

A kiedy będziesz? Daj znać wcześniej 608 234 151

Zapraszam ale uprzedzam że mam duuuzo cyjano ;) (Moge dać szczepke jak chcesz ;) )


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wlasnie sie tego pozbyłem ;)

jeśli dobrze doczytałem jedno aqwa masz w uznamiu, a drugie w domu?

A ile Cię ta przyjemność kosztowała?


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uznamie mam akwarium 550L - w domu mam takie małe 18L z langustą (zresztą do wzięcia jak ktoś chce za 190zł jak stoi - z żywą skałą, odpieniaczem, życiem, koralami i całym bajzlem, bo nie mam czasu się tym zająć)

od 10-19 zastaniesz mnie w Centrum Handlowym "Uznam", ul. grunwaldzka 21, wejście od zewnątrz od dużego parkingu (no nie można przeoczyć tego biura podróży ;) )


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk

hehe nie prawda jest co piszesz ;)

da sie przeoczyc te biuro

jak bylem u Ciebie pierwszy raz to wszedlem do centrum i tam sie zapytalem i kazali mi sie cofnac ;):D:D

Tylko nie mow nikomu o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kmati - masz już dojżały zbiornik?? bo mam sporo Xeni na zbyciu. Jakoś dziwnie szybko się u mnie rozmnaża ;)


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lewy-a

Dziekuje ale ja mam na razie sam zbiornik odebrany w piatek od szklarza. W poniedzialek ide zamawiac szafke.

Mialo byc wszystko troszke szybciej ale skomplikowaly sie sprawy zdrowotne i sie przedluzylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz potrzebował to daj znać - bo będe wyrzucał - a szkoda....


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewy-a, moze z platnerzem sie u mnie spotkacie i posmiejecie sie z mojego zbiornika? Dal mi troche zycia. Jezezli piwo by pomoglo..to zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wpadnij do mnie - na pewno xenie mam na wydaniu - i ustalimy wizytę kontrolną do ciebie;d


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz xenie. Mysle, ze na razie wystarczy. Poczekam czy sie zaakliamtyzuje, to bardzo mlody baniak.

Co do wpadania, to dam znac na PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.