Skocz do zawartości
lewy-a

okolice szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaczeło się wczoraj byłem po skałe.Noi mam pare kilo głazulców i teraz mam zabawe układam,rozwalam i od nowa układam

Pozdrawiam Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. My tu gadu gadu a czas leci.

Montujemy jakies spotkanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alek pochwal się co tam ułożyłeś z tych skałek :p


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alek dostał odemnie Xenie oraz glony , oraz grzybki :-)

Niech sie pochwali jak rosną.


250-baniak.HQI 150w+2x39w T5 +2x24T5 + nocne , cyrkul. 9000l ,pełen Balling ,odpieniacz ??, LR 30kg. Silunaria ,Xenia ,Sacropython ,Clavularia ,grzybki ,Oceanaris x2 ?limaki turbo x3 (kilka twardych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kmati :

No dobra. My tu gadu gadu a czas leci.

Montujemy jakies spotkanie ?

No i?????????????

BTW Kto ostatnio byl w galaxy ? Tam w slonych zbiornikach maja takie fajne plastikowe korale :)

Wspolczuje rybkom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u niedzielskich 2 - zbiornik pusty :) na sprzedaż... coś interes się nie kręci :) hehe

ale co się dziwić, z takimi cenami :)


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze w Szczecinie Mini-Zoo? To bylo przy tej glownej ulicy przy ktorej jest Radisson i Galaxy, przynajmniej bylo kiedy studiowalem w Szczecinie ale to bylo hohoho daaaawno temu :) I jeszcze byl taki fajny sklep przy Alei Fontann - tam kupilem kiedys zbiornik ktory mialem w akademiku - tak, dobrze czytacie, mialem w akademiku 2 zbiorniki - nie bez powodu nazywaja mnie od lat AquaManiac :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AquaManiac :

A jest jeszcze w Szczecinie Mini-Zoo? To bylo przy tej glownej ulicy przy ktorej jest Radisson i Galaxy, przynajmniej bylo kiedy studiowalem w Szczecinie ale to bylo hohoho daaaawno temu :) I jeszcze byl taki fajny sklep przy Alei Fontann - tam kupilem kiedys zbiornik ktory mialem w akademiku - tak, dobrze czytacie, mialem w akademiku 2 zbiorniki - nie bez powodu nazywaja mnie od lat AquaManiac :)

Pewnie ze jest, ta ulica to Niepodleglosci :), a to zoo to chyba niesmiertelne jest. Ostatnio przeszlo renowacje, choc zmian nie widac, a i obsluga ta sama od lat... dlugich lat :) W kazdym razie w takim punkcie i z taka reputacja to chyba nigdy nie zginie. Choc na morskie to nie ma co liczyc.

Co do "alei fontann" to wlasnie tam zaczynali niedzielscy. Teraz sa w galaxy i centrum handlowym "turzyn". Ceny z kosmosu, zywy towar marnej jakosci, maja morskie ale raczej nie zachecaja swoimi zbiornikami do tego hobby. Ja tez z tymi sklepami wiaze swoje poczatki z akwarystyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli są to na pewno nie z morszczyzną, koło Fali są 2 sklepiki (w tym jeden z tradycjami chyba z PRLu- na przeciwko szpitala wojskowego), a przy na Alei Fontann - jest chyba taki mały ale nie byłem tam nigdy.


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nowy" pod wzgldem udzielania sie. Czytuje juz od dluzszego czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, a jakiś zbiorniczek masz czy bedziesz startował?


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo mam juz wszystko oprocz soli i paru testow. Wlasnie czekam na realizacje zamowienia z brakujacymi rzeczami, jak tylko do mnie przyjdzie to startuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiej wielkości baniaczek? a jaka filtracja?

jak chcesz to dam ci 15 l wody z podmiany


250-baniak.HQI 150w+2x39w T5 +2x24T5 + nocne , cyrkul. 9000l ,pełen Balling ,odpieniacz ??, LR 30kg. Silunaria ,Xenia ,Sacropython ,Clavularia ,grzybki ,Oceanaris x2 ?limaki turbo x3 (kilka twardych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mardinus :

A jakiej wielkości baniaczek? a jaka filtracja?

jak chcesz to dam ci 15 l wody z podmiany

Odnosnie baniaczka postaram sie, jak czas pozwoli, wszystko opisac tu:

http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=78

Natomiast jesli chodzi o wode to bylbym strasznie wdzieczny! Dziekuje za propozycje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez moge z 40-50 l dorzucic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze troche i bede mial pelen baniak bez odpalania ro :)

Dziekuje za oferty, jak przyjdzie co do czego to pewnie sie odezwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jakby tak po "pare' literkow zebrac od wszystkich z okolicy to mozna zalac nie jeden zbiornik :)

Nie ukrywam, ze sam licze na taki "podarunek" przy starcie :):D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z Nowogardu, właśnie startuję z morskim. Wcześniej - i teraz mam 450 literków holendra z paletkami, ale czas an morskie. Pojemnośc ok 180 literków, sump, beast 400p, dwie maree 2400. Właśnie leje wode z RO. Czekam na skałe- i tu pytanie czy wziąść zywą bez odgazowania czy lepiej odgazowaną-zdania podzielone. Zamówiłem 30 kg, w akwa docelowo miękasy no i jakieś twarde ale to później. Oświetlenie 4x39 W t5 ATI Aqua Blue x2 i ATI Blue plus x2. Będę wdzięczny za pomoc i radę co i jak. Pozdro Grzegorz.


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z okolic Szczecina jak i ze Szczecina.

Miałbym do was pytanie gdzie w Szczecinie albo okolicy można dostać (kupić) dobra żywą skałę??? Jakie są ceny???

Kończę składać do kupy cały sprzęcik i chciałbym niedługo wystartować. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.