Skocz do zawartości
adam1203

MMA Attack 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na polsat sport leci na zywo.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na polsacie otwartym też leci


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obstawiacie?


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:0 dla malysza :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma lipy ! :D


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:0 dla malysza :D

Małysz z Kubicom będą za miesiąc walczyć nie dziś :thumbup:


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh ale komedia :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

statystyki Koksu- Tancerz Erotyczny

wymiana:

5 ciosów

50 słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od drugiej rundy zapowiadało się ciekawie, i gościu miał szanse, ale taktyka ala Najman zdecydowała o jego losie.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aż mnie serce boli jak patrzę na to gów*** co oni robią z tego KSW to jest jakaś paranoja.... KSW Kompromitacja Sztuk Walki... to jest po prostu zbeszczeczenie tego sportu... ide spać szkoda nerwów ;/

Edytowane przez Mr_Garden (wyświetl historię edycji)

Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koksu zrobił show, ale po walce mówiąc, że nie chodzi się głodnym spać ;) Federacja troche strzeliła sobie w kolano tą walką


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aż mnie serce boli jak patrzę na to gów*** co oni robią z tego KSW to jest jakaś paranoja.... KSW Kompromitacja Sztuk Walki... to jest po prostu zbeszczeczenie tego sportu... ide spać szkoda nerwów ;/

Chyba pomyliły Ci się federacje . Z ciekawości zapytam co Ci się nie podoba w KSW ? Najlepsze jest to ze wszyscy narzekający oglądają .Jakie to polskie siedzieć na tyłku przed komputerem krytykując ludzi ,którzy coś robią z sobą .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliły Ci się federacje . Z ciekawości zapytam co Ci się nie podoba w KSW ? Najlepsze jest to ze wszyscy narzekający oglądają .Jakie to polskie siedzieć na tyłku przed komputerem krytykując ludzi ,którzy coś robią z sobą .

No ja mam uczucie ze w tv wciska nam sie nijakosc

Federacja brzmi szumnie. Niemniej ciesze sie ze cos sie dzieje i fighterzy moga spelniac marzenia


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie rozumiem tych "sportowców" walczących. Kurde w starożytności ludzie albo wracali z tarczą, albo na tarczy, a tutaj koleś się boi ciosu. Jest takie powiedzenie - "ryj nie szklanka- nie zbije się". W sumie niedawno leciała walka Szpilka-ktoś tam, mówię poczekam popatrzę jak walczą bokserzy i .... nic druga runda się nie odbyła bo koleś dostał kontuzji kolana. Normalnie śmiech na sali. Sporty walki...


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to jest biznes a nie sport liczy się kasa


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy to nadal sport, popularne internetowe serwisy informacyjne nie odnotowały tego wydarzenia na głównej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLS tak się składa, że wiem na ten temat więcej niż Ci się wydaje czy to o MMA czy KSW i tak na prawdę nie ma najmniejszego znaczenia jaka to heh "federacja" bo bajoro jest i w jednym i w drugim (dokładnie te same zasady $$$$ ).. a trochę lat w rękawicach spędziłem i znam temat od kuchni.

Sygen uderzyłeś w sedno sprawy :)

P.S.

Ja nie jestem z tych co biadolą i narzekają, po prostu stwierdzam fakty....

Edytowane przez Mr_Garden (wyświetl historię edycji)

Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiany w sporcie widać od dawna

a dobitnie ostatnia wiadomość o tym, że na kolejnej olimpiadzie mają walczyć również bokserzy zawodowi - czyli udział pieniądza podnosi poziom sportowy, ale co z duchem? Odpowie sobie każdy sam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do boksu mają racje ,boks amatorski leży to nie czasy Feliksa Savona , Roya Jonesa , Kliczki czy innych którzy boksowali świetnie jako amatorzy również . Biorąc pod uwagę zawodowstwo to w koszykówce DREAM TEAM grał od bodajże Barcelony i szło to tylko na dobro i widowiskowość a jak widać nie zawsze ci uważani za najlepszych wygrywali choćby w Atenach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna gala polsatowska będzie Pay-per-view. Nie wiem za tu płacić :) Chyba nie za wybitny poziom... :)

Co do boksu w Polsce ratunkiem jest faktycznie zawodowstwo. Amatorskie ośrodki wykruszyły się po upadku komuny.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna gala polsatowska będzie Pay-per-view. Nie wiem za tu płacić :) Chyba nie za wybitny poziom... :)

Głowisz się nad tym ?

Telewizja już dawno dostosowała sobie publikę chętnych nie braknie właśnie na ten poziom.

Nad tym poziomem czuwają fachowcy i wiedzą jak zarobić na ludziach zepsutych, prymitywną telewizją.

Bez najmana jakos sztywno

wyrzuć to z siebie, przecież trzeba jakoś żyć.

nie jestem pewien czy to nadal sport, popularne internetowe serwisy informacyjne nie odnotowały tego wydarzenia na głównej stronie.

Show i biznes,dupeczki i lasery.

Tego cipideja to pewnie co druga osoba z tego forum by ustawiła, ale nie każdy chce machać jajami żeby tam być.Pokazują oszołomów,degeneratów,inwalidów czy to jest sport ?

To się nie pokrywa z definicja sportu.

2:0 dla malysza :D

Ja myślę że tak głupi nie jest, chodź Małysz by się szybciej z nimi rozprawił bo ma chociaż wielkie jaja skoro skacze tak wysoko.

Koksu zrobił show, ale po walce mówiąc, że nie chodzi się głodnym spać ;) Federacja troche strzeliła sobie w kolano tą walką

Show nie zrobił ale prostą kasą.Nie strzeliła sobie w kolano przecież jest znana skoro o niej wspominasz a teraz jeszcze bardziej. Reklama jest potrzebna i już to było dawno skalkulowane.

Wyszli do przodu x2 pogratulować marketingowcom i reklamowcom.

teraz to jest biznes a nie sport liczy się kasa

To jeszcze pikuś, bo jednak nie biorą tam jeszcze mruczków czy cichopków ale nawet silnego koksa.

Jeszcze wszystko przed chętnymi wielkiego show .

To będzie prawdziwy biznes a nie biznesik :chris:

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.