Skocz do zawartości
Olek

Kto ma ZEO?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj odpaliłem nocnik 100l na zeovicie i jestem ciekawy czy ktoś jeszcze korzysta z tej najlepszej i jedynie słusznej metody :) w pełnym wymiarze, a nie tylko dodatki?

Miałem trochę przerwy w morszczyźnie, orientujecie się czy ZEObak nadal trzeba po otworzeniu trzymać w lodówce, czy można w temp. pokojowej?

Czy ktoś z Was odpalał system z pominięciem zeofoodu7? Ja w poprzednim zeo cały czas od początku lałem zeofood7 a teraz wedle zaleceniem Alexandra G. zamiast foodu leję sponge power.

Jeszcze jedna kwestia- mam trochę supli z poprzedniego akwarium: spur2, stylo-pocci, xtra. Oczywiście wszystkie przedatowane, może ktoś lał po terminie i może powiedzieć, czy działa, czy lepiej nie dawać?

Pozdrawiam

Olek

Edytowane przez Olek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja korzystam-wszystko co tylko możliwe prócz zeolitu. Zeobak w lodówce. Zeofood 7 nie leję-wcześniej lałem ale były problemy z dobraniem dawki-korale brązowiały. Sponge power super produkt-gąbki i małże są zachwycone-rosną na potęgę. Stosowałem przeterminowany zeozym i nie było problemu. Co do twoich tez bym zaryzykował ale nic nie sugeruję. Pzdr


Mój zimowy antydepresant: 140x70x45h OW, BK 180, Balling, cyrk. 2xVortech MP40W, 1xVortech MP10, 2x RW 15, ATI Sunpower 8x54W, bez sumpa, ULNS, 90% SPS, 10% LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko Zeobak kupiłem i otoworzyłem 2 tyg. temu stał w szafce pod akwa, teraz po przeczytaniu wrzuciłem go w lodówkę, będzie coś z tego jeszcze czy do wywalenia?


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko Zeobak kupiłem i otoworzyłem 2 tyg. temu stał w szafce pod akwa, teraz po przeczytaniu wrzuciłem go w lodówkę, będzie coś z tego jeszcze czy do wywalenia?

Powąchaj- tylko ostrożnie nie zaciągaj się za mocno bo jeśli zepsuty to od razu wyczujesz.


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info!


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie przesadź w drugą stronę nawet jak jest świeży i przechowywany w lodówce to czuć lekki smrodek. Ale jak napisał kolega wyżej zepsuty śmierdzi ordynarnie.

Pełne zeo odpalasz, czy tylko wybrane elementy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekki smrodek jest, czyli jest dobrze :) Zeo mnie korci i to strasznie, chyba spróbuję tej metody ale najpierw chce się dobrze przygotować, kamienie odpalę nie wcześniej jak za 2 miesiące :)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ lukaszra wszedłeś na ostrze klingi , oby się udało

Akwa już nie istnieje :baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczy sie posiadanie czasu ,,..bo tylko wtedy ma to sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczy się posiadanie czasu ,,..bo tylko wtedy ma to sens

bez czasu żadna metoda nie ma sensu

pozdrawiam jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.