Skocz do zawartości
sivczenko

Klejenie akwarium śląsk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko czy orientuje się ktoś gdzie na śląsku kleją dokładnie i w miarę dobrej cenie ?? Podpowiedzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Erybka w Zabrzu albo Myciok w Mikołowie, osobiście skłaniałbym się ku rybce :)

pozdrawiam

Jerzy


Akwa 140x70x60 OW, SUMP 100x50x40 LR 60kg, obieg NewJet 4500, 2xTunze 6105+2x6095,odpieniacz DIY alaBK200 z Tunze 9420.040, 10x54W w T5, Profilux II, pompy dozujące GHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale oni mają ceny trochę z kosmosu za zklejenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od Mycioka, ale jest średnio wykonane. Erybka ma ceny z kosmosu. Zapytaj u użytkownika LLS, ponoć wie co robi, a ceny ma ok.

Wysłane z Tapatalk'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale LLS jest ze Szczecina :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyła na Polskę i dalej,ale pamiętaj,na szkło będziesz patrzał kilka lat więc nie ma co zbytnio oszczędzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz racje :) ale też są jakieś granice ale niektórzy naprawdę przesadzają i to bardzo tak trzeba szukać optymalnego rozwiązania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale oni mają ceny trochę z kosmosu za zklejenie

Jak trochę popytasz w innych firmach o ceny to nie taki kosmos.

Ja niedawno obdzwaniałem sklepy i erybka była niemalże najtańsza, w końcu kupiłem gotowego wromaka 150x50x50 i jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Ostatnio robiłem zakupy w Markach w erybce i oglądałem jak sklejają akwaria i muszę powiedzieć że naprawdę bardzo ładnie one wyglądają - w porównaniu z moim Wromakiem :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLS jest ze Szczecina, ale wysyła na całą Polskę. W piątek wysłał, a w sobotę akwa było już u mnie ( na śląsku ) przed południem. Akwa porzadnie zabezpieczone więc nie ma co się martwi. A Akwa naprawdę polecam bo wykonanie super.


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erybka ma teraz promocje i nie wychodzi aż tak "kosmicznie" drogo. Ale w moim wypadku LLS wygrał lepszą ofertą i baniak będzie we wtorek u mnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo robia akwarium w chorzowie mom sprawdzony zakład co do słodkich akwa (facet robił mi 2 szt + filtry zewnęczne no i pokrywe ) a tera zobocza jak mi zrobi morskie z opti w. odbierom w poniedziałek 40x40x35 z sump-em w środku i listewkami wyjdzie mnie max 200 zł a jak szukałem u innych to najtaniej 290 było.

Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych wystarczy wstępny projekt a jak czegoś nie wiesz to ci z tym pomoże

W poniedziałek wyśla fotki jak łodbiera :thumbup:

Edytowane przez _KRISU_ (wyświetl historię edycji)

Akwarium 290 l w obiegu 80 x 50 x 50 komin prawy bok z tyłu , Sump 80 x 42 x 45 , Odpieniacz Bubble Magus Curve 5

Pompa cyrkulacyjna Tunze Turbelle Nanostream 6025, Pompa obiegowa Jebao/Jecod DCT-6000 + końcówka Loc-Line podwójna, 20 kg żywej skały z E-RYBKA , 18 kg żywego piasku Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White ,Lampa LED DIY 220 W projekt oraz wykonanie _KRISU_ , 4 Litry Siporax 25mm , Grzałka Eheim Jager 200 W ,Sól Red Sea Salt

http://nano-reef.pl/...oblemy-i-posty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pytałem już kilku potencjalnych sprzedawców no i na razie szukam a o LLSie dużo teraz piszecie więc wysłałem mu wymiary tak więc zobaczę na ile mi wyceni !! A do erybki tez zadzwonię w poniedziałek bo wiem że jak planowałem moje swoje pierwsze akwarium to za 300l trochę dużo mi powiedzieli więc nie skorzystałem a teraz zapytam jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie, jak duże ma być to akwa. Bo jak "małe" to zawsze "tanie" można za jakiś czas wymienić, jak się np. szyby porysują i szkoda nie będzie. Z większym juz większy :-) problem.

Wysłane z Tapatalk'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem u Mycioka i jestem zadowolony.

Klejenie transparentnym silnikonem. Ładnie oszlifowane brzegi.

Moim zdaniem 100 razy lepiej zrobione niż wcześniejsze moje akwaria z Diversy i od Malawishop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja teraz mam 100x 60 x50 i albo zrobie 100x60x60 (oczywiście nie ma znaczącej różnicy ale przeprowadzam się i będę musiał zmienić miejsce komina :) ) albo już większe 120 x 60 x60 wszystko zależy od ceny i różnicy jaka będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz zamawiaj zamawiaj szybciutko nowy zbiorniczek bo już robię miejsce pod Twój obecny ;) Tylko muszę się pozbyć mojego. Stelaż najprawdopodobniej wykorzystam ten który mam i będzie gitara ;) Jak będę w Twoich stronach to Cię odwiedzę. Wybierasz się za tydzień na imprezę do Skrzydlicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja teraz mam 100x 60 x50 i albo zrobie 100x60x60 (oczywiście nie ma znaczącej różnicy ale przeprowadzam się i będę musiał zmienić miejsce komina :) ) albo już większe 120 x 60 x60 wszystko zależy od ceny i różnicy jaka będzie :)

No to chyba nie ma miejsca na pół środki i fuszerke. Z późniejszą wymianą będzie ciężko

Wysłane z Tapatalk'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od Mycioka, ale jest średnio wykonane. Erybka ma ceny z kosmosu. Zapytaj u użytkownika LLS, ponoć wie co robi, a ceny ma ok.

Wysłane z Tapatalk'a

polecam Przemka, akwarium miałem solidne i estetyczne - cena bezkonkurencyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja teraz mam 100x 60 x50 i albo zrobie 100x60x60 (oczywiście nie ma znaczącej różnicy ale przeprowadzam się i będę musiał zmienić miejsce komina :) ) albo już większe 120 x 60 x60 wszystko zależy od ceny i różnicy jaka będzie :)

mam do sprzedania fullopti 120x60x55 szafka i sump - oferta w targowisku może Cię zainteresuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz się za tydzień na imprezę do Skrzydlicy?

No kurde z chęcią bym tam zawitał ale niestety mam cztero-brygadówkę i za tydzień mam cały weekend 2 zmian :( ale pozdrów ich ode mnie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wysyłkę ze Szczecina nie musisz się martwić, Przemek solidnie zabiezpiecza akwarium, jak je wsadzi na pake tak ty je ściągasz. Dostawa zwykle na drugi dzień. Żyjemy w globalnej wiosce :)


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Przemek to solidna i cenowo bez konkurencyjna firma.Mam od niego akwarium 100*100*70 ,klejony silikonem transparentnym,brzegi ślicznie wyszlifowane,na tylnią szybę naklejona czarna ,miodzio. Do tego wyspawał mi piękny stelaż ,jestem naprawdę super zadowolony i z niecierpliwością czekam na zalanie. Polecam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no , bezkonkurencyjna firma :) podoba mi się bardzo podoba :) Piszcie dalej :thumbsup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Adam pokaż wreszcie tą "kosteczkę"" z 15mm szkła :) Wyszła tak solidnie że ciężko było mi ją Tobie oddać . Wymiary rewelacyjne trafiłeś po prostu w dychę ! :)


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.