Skocz do zawartości
Jałoś

Spotkanie aktyników ;) ???

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoń do Sebastiana - mojego serdecznego kolegi,jest tam kierownikiem zmiany, przy okazji zakłąda morskie - no i pomaga przy opiece nad tym w knajpie.

Sebastian 0503704106

Jałoś - nic spejalnego - jesteśmy cali mokrzy od wody, kawę pijemy wiaderkami - ogólnie jakieś 5 godzin zabawy - wężyki, rureczki, papierosik, wiadereczko, woreczki, siateczka, pomiar ph w woreczku, rureczka, papierosik itd - patrz początek :)

W sobote rano jest kolejna ładna dostawa - no i szykujemy dwie "miłe" promocje - info na dniach(może nawt jutro)

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek: dzięki, zadzwonię, a co do tej promocji...to nie kuś :wink

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku ja bede na bank tylko sie spoznie bo jak wspominalem na 16:00 na slub ide ale bede na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozmawiałem z "osobą kontaktową"

Stoliki zarezerwowane na 17tą. Ponoć pod samym akwa się nie da ale Pan powiedział, że będa jakieś 3m od akwa, także powinno coś być widac:)

Cieszmy się, że spotykamy się o 17tej. późniejszą porą trzeba płącić za rezerwację....

zarezerwowałem dla 12 osób, więcej chętnych mile widzianych

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Jałoś... uprzedziłeś mnie o parę minut. Własnie byłem w Barbadosie na piwku (bezalkoholwym) i przy okazji obadałem sprawę rezerwacji. Na godzinę 13:20 nie bylo jeszcze nic zarezerwowane. Koszt rezerwacji to 30pln/stolik. My bysmy potrzebowali ok. 4 stolików - stwierdziłem ze chyba jednak lepiej załatwiać rezerwację innym kanałamik (widać Jałoś już to załatwił).

Zaniepokoiło mnie jedno: usiadłem sobie przy tym akwa ok. 12:40 i świeciła jakaś aktynika. Jak już kończyłem piwko własnie zgasła ostatnia świetlówka - znaczy zapadła noc, bo przez najbliższe kilkanascie minut nic się nie włączyło... Jeżeli tam jest taki cykl że akwa działa w nocy podczas dyskoteki to o 17:00 będziemy siedzieć przy ciemnym pudle. Dlatego nie ma sensu pchać się po akwarium. Szacuję, że oświetlenie ponownie włącza się ok. 20.00


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kraszan: nie martw się zmusimy ich żeby nam odpalili bo my przyszliśmy podziwiać:wink

a tak BTW ciekawe jak życie w zbiorniku znosi taką disco łupanke z na bank potężnymi basami?

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jałoś - ale przy samym akwa jest mały stolik z dwoma hookerami - miejsce tylko dla dwoch osob bo to jest w przejsciu. Są marne szanse zeby się przed samym akwa ustawić w kilka stolików, bo nie będzie przejścia - i to jedynego - głównego.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem byłem w barbadosie raz i nie za bardzo pamietam, moze dlatego mamy mieć stoliki 3m od akwa?

zreszta nieistotne najwazniejsi sa ludzie,nie? spotkamy sie pogawedzimy

APEL/PYTANIE: stawiamy się bez rumaków mechanicznych co by się browarka napić???

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

Zadzwoń do Sebastiana - mojego serdecznego kolegi,jest tam kierownikiem zmiany, przy okazji zakłąda morskie - no i pomaga przy opiece nad tym w knajpie.

Sebastian 0503704106


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku, z tym serdecznym kolegą to lekko przesadziłeś:) przestałeś nim być w momencie kiedy podałeś mój numer na forum. Mam zwariować od tej sławy? :):):):D:D:D:D A co do tego że pomagam prowadzić akwarium w knajpie to proszę nie rób mi złej opinii bo prawda jest taka że pomagam na tyle na ile mi pozwalają... A z innej beczki to Panie i Panowie serdecznie zapraszam i bez obawy; światło będzie się paliło;)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem tylko dwa razy: raz odezwała się poczta, drugi raz się porozumieliśmy co do stolików i basta. do więcej sie nie przyznaje:D

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...fajnie było, ale się skończyło...:) pozdrówka dla wszystkich aktyników z 3 city :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w domku Ewciu ? :)

Bylo milo :) trzeba sie spotkac znow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!To sie teraz towarzystwo rozbuchalo i bedzie sie trzeba spotykać co tydzień;-))))))dla mnie było rewelacyjnie.Pozdrawiam sekcje aktyniczną

wieslawzabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My dopiero teraz dotarlismy do domu, ale spotkanie sekcji aktynicznej to był niewątpliwie gwóźdź wieczoru. Było rewelacyjnie. W zasadzie spotkało się prawie całe morskie grono z 3city. Ja do teraz nie mogę wyjść z podziwu jezeli chodzi o poplątanie ludzkich losów:

- akwarystów w Polsce jest iluś...

- morskich już bardzo niewiele

- to że są z 3city to już małe prawdopodobienstwo

- to ze sie spotkają przy jednym stoliku to juz lotto

- ale to ze 4 osoby spotkają się na takim spotkaniu w Gdansku i wszyscy okażą się być z Łodzi to juz magia

- a to że z jedną chodziłem do tej samej szkoły to już nie wiem jak nazwać..

pomijam juz fakt, że dwie (lub 3) z tych 4 osob, wybierają się również do Łodzi, w dodatku w tym samym dniu, i w dodoatku w tym samym celu, w to samo miejsce :) To po prostu przechodzi moje wyobrażenie rachunku prawdopodobienstwa (jutro ide puscic lotto) :)

Pozadrowienia dla wszystkich co byli i nie byli :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie primo sorte :) Stawili się wszyscy, a nawet więcej. Żeby nie było, że tak się zgadaliśmy i was czarujemy, że się spotkaliśmy przedstawiam dowód:

1137-1.jpg

1137-2.jpg

1137-3.jpg

1137-4.jpg

1137-5.jpg

1137-6.jpg

@Kraszan: tych osób z Łodzi co jedzie w ten sam termin, w to samo miejsce, w tej samej niezbyt częstej do załatwienia sprawie jest 3 :). Musimy się umówić, nie??

Dziękuję wszystkim za spotkanie.

Do zobaczyczenia next time.

Pozdrawiamy

Jałosie :)


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..wiedziałam, że nie obędzie się bez komputerowego otwierania oczu :) -oczywiście prawie na każdym zdjęciu mam zamknięte...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo towarzystwo pewnie ladnie zabalowalo :haha . next time prosze robic forki NA POCZATKU imprezki ... sympozjum chcialem powiedziec, a nie jak juz wszyscy na stolach leza :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak opisac np. drugie zdjecie od dolu kto jest kto? :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK to ja spróbuję od lewego dołu (3 zdjęcie od dołu, tam są wszyscy uczestnicy sympozjum):

Lepsza Połowa Jałosia

Kraszan

Ja

Połówek Ewy

Ewa

Kwiatek

nad nim Wieslaw zabawa

Lepsza Połówka Kwiatka

Ryba (?) tu nie pamiętam loginu z forum

Lepsza Połówka Kraszana

Lepsza Połówka Harnasia

Harnaś

To jakoś tak szło, nie ;D??

pozdrawiam

Jałoś


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna ale fajnie macie ze sie spotykacie :)

Sluchajcie, kiedys trzeba bedzie zorganizowac naprawde duze ogolnopolskie spotkanie nano-reefowcow. Wynalezc jakis korzystny termin, dlugi weekend czy cos, miejscowka gdzies w srodkowej Polsce zeby kazdy mial w miare blisko...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnei by bylo ale raczej watpie zeby wypalilo :|

@jaloś niec nie poplatales :) wszystko sie zgadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiatek: może się uda...widziałem już takie cuda :)

@AquaManaic: takie spotkanie to jest zawsze fajna sprawa. Co prawda dużo nerwów przy ustalaniu i organizowaniu, ale jak już dojdzie to przednia zabawa.

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od naszego spotkania uzmyslowilem sobie jaki ten swiat jest maly :) heheh pozdro Kraszan :)

zaczynam wierzyc w cuda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze zamiast ustalac jakies terminy itd klocic sie o miejsce spotkania ustalic ze szumamy np w lipcu wycieczki promem z Gdyni, Gdanska czy Swinoujca do Szwecji. Wtedy wszyscy zwalamy sie na jeden weekend wakacji na taki prom i integrujemy sie :)

Ustalamy na 3 miesiace wszczesniej termin (jak komus cos wypadnie to trudno...)

Kazdy sobie sam rezerwuje bilet i oplaca (nie potrzebna jedna osoba ktora musi wszystko prowadzic i organizowac)

Ceny takiego rejsu nie sa chyba takie drogie, kiedys nawet byly promocje na karte nokii do 50%

No chyba ze ludzie mieszkajacy nad morzem maja juz dosc wody i nie chce plynac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.