Skocz do zawartości
LLS

Do czego służy dział sklepy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule do czego służy dział sklepy ( i opinie o nich ) ? Pytam ponieważ chciał bym, wyjaśnić pewną kwestię .

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak w tytule

Wykaz sklepów z akwarystyką morską i opinie o nich


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dla czego usunięto opinie o zakupionym akwarium w moim sklepie ,mało tego nadano ostrzeżenie forumowiczowi za to że ośmielił się zapytać na forum ,czemu usunięto jego opinię .

Nie rozumiem takiego postępowania ?

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wykupiłeś reklamy u Właściciela Forum, proste, nie? O tym nawet jest punkt w Regulaminie, który zaakceptowałeś rejestrując się tutaj.

Edytowane przez Włodzimierz (wyświetl historię edycji)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale sklepy jest 3 strony sklepów które pewnie nie wykupiły reklamy, pewnie został złamany inny punkt regulaminu. Napisz do administratora forum napewno otrzymasz odpowiedz.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale jest dziesiątki sklepów i firm, które nie wykupiły reklamy,a jednak wypowiedzi o nich wiszą . Wydaje mi się że kampania reklamowa to coś zupełnie innego od opinii w dziale do tego stworzonym .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykup reklame i po problemie.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą opinie trzeba sobie zapracować, a wyrabianie opinii na skróty niczego dobrego nie wróży.

LLS nie obraź się, ale odnoszę wrażenie że robisz koło siebie zamieszanie byle być na szpicy.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem już z Panią Irminą na ten temat ,jednak moje obroty nie są na tyle duże abym mógł sobie pozwolić na oficjalną reklamę .

Wracając do pytania ,czyli aby ktoś mógł wyrazić swoje zdanie w tym dziale na temat danej firmy ,musi mieć wykupioną reklamę ?

Jeśli tak ,to czemu inne wątki z opiniami danych sklepów nie pośiadających reklamy nie są usuwane ?

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie żeby wątek tam się utrzymał musi wyglądać tak:

1) witam jestem ze szczecina gdzie skleić akwa

2) witam weź sklej u LLS

3. tam nie klej bo jest badziew

4. jak badziew jak ja mam dobrze

5. ja też mam dobrze

6. Weź sklej tu xxxxxxxx bo oni mają niemieckie maszyny CNC full HD

7. No tu xxxxxxxx jest nieziemsko

8. xxxxxxxxxxxxx mnie oszukał bo miało być OW a jest guardian

9. WTF ja mam papiery na całego tira OW !!!!!!

10. a to sory

A jak zaczniesz

1) Dzień dobry kleję akwaria

- to niestety


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sponsorem jestem od dawna NR

ale mojego sklepu Salarias chyba tam nie ma

bo nikt opinii tam nie wyrazil o mnie

nawet jakos sie nie interesowalem tym

Jesli ma ktos ochote z ludzi, ktorzy cos w Salariasie, czy na allegro czy poprzez www cos kupili wyrazic swoją opinię

to proszę bardzo

pozdrawiam

Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą opinie trzeba sobie zapracować, a wyrabianie opinii na skróty niczego dobrego nie wróży.

LLS nie obraź się, ale odnoszę wrażenie że robisz koło siebie zamieszanie byle być na szpicy.

Widzisz Kolego (przepraszam, jeśli uraziłem Ciebie formą netykiety), ale znam Przemka z kilku innych for, znam też jego wyroby z arówno z autopsji, jak i zdjęć, czy opinii. Znam też jego zaangażowanie i pomoc, na jaką mogą liczyć początkujący "paleciarze". Dlatego, jestem pewien że mylisz się. Rzekł bym na całej linii. Za Faceta przemawiają jego wyroby. I cena ich.

Zobacz, Przemek ma legalnie działającą firmę, odprowadza podatki. A mimo to akwaria klei lepsze i o niebo tańsze niż w innych sklepach. Łącznie z rybką. Może tu należało by szukać przyczyny ostrzeżenia i cenzury ?

A co do opłat za reklamy.... to może Właściciele raczej winni zacząć pobierać opłaty od osób które mają własne wątki w dziale "DYI" ?

Bo ściąganie opłat za publiczne podziękowanie jakiemuś sklepowi, czy firmie, zupełnie nie licuje z pozosatwieniem wielu wątków reklamowych pokątnych budowniczych lamp, czy odpieniaczy - gdzie o żadnej fakturze nie może być mowy, cyba że "przez jakąś firmę", a reklama i interes kwitnie - tyle że w szarej strefie.

Przemku (Właścicielu forum), źle się dzieje w Twoim państwie. Sam widzisz co się dzieje. Czas na decyzje.

Pamiętaj tylko, że forum - to Użytkownicy. Ich liczba przekłada się wykładniczo na reklamę, popularność i w konsekwencji, na istnienie forum.

Uważam że reklama, z ofertą itp, to jedno, ale podziękowania, czy opinie o sklepie/firmie to drugie. I narzucanie cenzury na wypowiedzi związane z konkurencyjnymi firmami, podważa wiarygodność forum.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLS - zaczynasz mnie naprawdę złościć. Latasz, bijesz pianę, wysyłasz PW do ludzi - weź poczytaj o marketingu to naprawdę nie boli.

Wracając do pytania. Dział sklepy jak już tyczy się SKLEPÓW - a Ty masz sklep ? czy po prostu kleisz w garażu akwaria ? Bo to jest lekka różnica.

Po drugie, piszesz że Twoje obroty nie pozwalają Ci na wykupienie reklamy. Wiesz... ja tu mogę wymienić "ciurkiem" listę osób które tylko na tym forum kupiły u ciebie akwarium (ostatnim jest Marek z Kraśnika ? :) - skąd wiem ? a bo sam mu kazałem do Ciebie zadzownić)

Przestań być beksą i świętym mikołajem, przestań kleić akwaria po kosztach. Dodaj do każdego marne 20 zł i będziesz miał na reklamę do końca roku.

I proszę Cię, przestań robić z siebie cierpiętnika bo to lekko niepoważne jak na "biznesmena".

@Marek - luz..... :) mylisz troszkę pojęcia. To nie cenzura a trzymanie się regulaminu i właśnie modzi i ja o to dbamy żeby firmy które kupiły reklamę i robią to samo co LLS (ale płacą podatki i opłacają pracowników) - nie wycofały się z tego reklam.

Po za tym LLS to tylko gość od szkła, nie daje forum nic w sensie wiadomości o akwarystyce (a popatrz na innych z innych sklepów/firm czy gości od DIY).

LLS- temat zamykam bo jest tak samo dziwny jak Twoje pretensje.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.