Skocz do zawartości
TMK

Piwo Norwegia -pilne

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można wwieźć piwo powyżej 4.75% Podobno spokojnie polskie piwo przechodzi na lotnisku... ale


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do Crab-a, on fachowiec ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez specjalnego pozwolenia ze strony wyznaczonych do tego organów do Norwegii nie można wwozić:

- alkoholu o mocy większej niż 60%;

Norwegii, gdzie w zależności od rodzaju limit wynosi od 1, 5 do 3 litrów na głowę, zakazane jest przywożenie alkoholi o mocy powyżej 60%, natomiast te, które mają powyżej 22%, mogą posiadać jedynie osoby, które przekroczyły nie 18., lecz 20. rok życia!

2013 info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepisy czytałam, ale znajomy który lata mówi że wiezie żywiec a on mocniejszy i nie miał problemów


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat rok temu do Bergen wywiózł 2 ciechany problemu nie robili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji podobne przepisy, a tam się nie przejmowałem, gdy znajomi prosili mnie bym przywiózł im "prowiant" z Polski. Także o piwko to bym sie wcale nie bał :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze Norwegia to nie Szwecja. To policyjny kraj, majacy b. duzo pieniedzy i czasu na zatrudnienie niezliczonej ilosci celnikow, ktorzy nie znaja pojecia "usmiech".


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie z innej beczki. A co jak się przyczepia? Bo piwo ma procent wiecej niż powinno?Jakieś cło konfiskata? bo wim że np alkohol powyżej 60% to traktują bardzo poważnie


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyczepią to każą ci wyrzucić i po sprawie, ale się nie przyczepią jeśli nie wieziesz zgrzewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega opowiadał, że jak leciał do Rosji na delegacje wziął zgrzewkę piwka celnicy nie pozwolili mu wnieść, lecz on stwierdził ,ze odda żonie.

Jak powiedział ,"Tak mi szkoda było oddać ,że poszedłem do kibla i wypiłem, po czym wróciłem na odprawę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadpijesz ten procent i już:D sorki musiałem ;)


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.