Skocz do zawartości
darekkuku

Jadę do Monaco , macie jakieś rady ?

Rekomendowane odpowiedzi

a ten mój post czytałeś> pytałeś o rady, napisałem i zero odzewu czy skorzystasz choć z jednej... Może ten temat ma inny cel?

Edytowane przez WolfAtTheDoor (wyświetl historię edycji)

6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten mój post czytałeś> pytałeś o rady, napisałem i zero odzewu czy skorzystasz choć z jednej... Może ten temat ma inny cel?

nie ma ukrytego celu ;;) dzieki Tobie dzis odwiedzilismy oceanarium i tak zadbanyvh zbiornikow nie widziale jeszcze ! Nagralem film .jak wroce to na pewno cos z niego wymlodze . Gdyby nie Twoja rada na pewno bym tam nie pojechal bo nie bralem pod uwage oceanarium. Marineland odpuszczamy ( juz mam odciski na stopach ) monaco zeszlismy i zjezdzilismy w szerz i w zdloz . Nasz drugi nocleg byl w canion du verdon , wczesniej syn wynalazl . Bylo kozacko tylko wiatr chcial nam porwac namiot bo synek wymyslil rozkladamy namiot na samym cyplu przy wodzie i reszta nocy w aucie :) wrocilismy wlasnie do cannes po dwudniowym tripie w monaco. Mielismy zostac w menton , ale nie ma jak cannes ;)

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nie polecalem Oceanrium - sam je widziałem tylko z zewnątrz więc nie mogłem się wypowiedzieć. Marineland natomiast polecam bo tak jak mówiłem Orki można zonaczyć tylko tam i jeszcze tylko na Teneryfie jeśli chodzi o Europę.

Hmm Kanion Verdon to cudo natury - ta zielona woda jest powalająca...

a co Cannes to mnie to miasto tak średnio się podobało, a plaza najmniej, zresztą plaże na całym Lazurowym Wybrzezu są nieciekawe.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak sorry za pomylke ;) zmeczenie wychodzi bokiem. Marineland odpuszczamy bo tunel widzielismy w barcelonie a orki napewno super ,ale nie mamy juz mocy. Moze za kilka dni bo teraz lezakowanie :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak sorry za pomylke ;) zmeczenie wychodzi bokiem. Marineland odpuszczamy bo tunel widzielismy w barcelonie a orki napewno super ,ale nie mamy juz mocy. Moze za kilka dni bo teraz lezakowanie :)

Witaj jak długo zamierzasz tam odpoczywać?Ja wyjeżdżam w tamtą stronę w sobotę

napisz więcej jak cempingi


akwa100x45x50 pompa NJ4500 odpieniacz SKIMZ201

LAMPA LED GLISTEN 150R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy! :) było super ,zrobiliśmy 4000km .Dzięki wszystkim za rady (sorry JACEKIANIA , nie miałem jak odpisać na Twoje pytanie) , teraz muszę się ogarnąć i oczywiście jakąś relację z Oceanarium Monaco udostępnię :)

post-6812-0-35276900-1373096012_thumb.jpg

Edytowane przez darekkuku (wyświetl historię edycji)

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy! :) było super ,zrobiliśmy 4000km .Dzięki wszystkim za rady (sorry JACEKIANIA , nie miałem jak odpisać na Twoje pytanie) , teraz muszę się ogarnąć i oczywiście jakąś relację z Oceanarium Monaco udostępnię :)

słowo się rzekło ;)

Edytowane przez darekkuku (wyświetl historię edycji)

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale ja na ipadzie tez nie mogę obejrzeć bo mnie jako mobilnego rozpoznaje :-(


6086_6181.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Monako byłem ok. 20 lat temu. Do tej pory wspominam oceanarium i rejs batyskafem na głębokości maksymalnej 40 metrów. Po rejsie każdy uczestnik otrzymywał dyplom. Mam go do tej pory. Ciekawe, czy te rejsy nadal się odbywają, Rejs trwał ok. godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że u nas w kraju nie ma tak utrzymanych zbiorników do publicznego wglądu, żeby sobie przeciętny "Kowalski" mógł pooglądać różne formy życia na rafach.

Baniak z błaznami i pterapogonami wymiata.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostepnij dla komorek pls.

już wiem ,jeśli dodasz fajną muzykę chronioną prawami to w komórce nie ruszy. Dodałem jakieś badziewie ( i tak ważniejsza jest wizja) teraz pójdzie na komórkach ;)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.