Jump to content

minio_p

Klubowicz
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Biała Podlaska
 • Akwarium
  Aqua Nova 205

Recent Profile Visitors

3947 profile views
 1. Jestem zainteresowny

 2. Witam jestem zainteresowany    tel 602 616 285 

  1. Show previous comments  6 more
  2. Michał555
  3. Michał555

   Michał555

   Proszę zadzwonić będzie łatwiej się dogadać 602616285

  4. Michał555
 3. Ja wpłaty dokonałem 29 listopada, więc już trochę więcej czasu upłynęło niż 48 h.
 4. Witam. Nie bardzo wiedziałem gdzie tą sprawę poruszyć, więc piszę tutaj. Zgodnie z regulaminem targowiska przelałem na wskazane konto bankowe sumę 20 zł i pomimo to, nie mogę dodać ogłoszeń. Wysłałem już dwa maile w tej sprawie do administratorów i cisza, brak odpowiedzi. O co tu chodzi, czy ja coś robię źle?
 5. Dziękuję bardzo, o to mi właśnie chodziło. Pozdrawiam.
 6. Nie szukam zaczepki tylko informacji. Chodzi mi o to co będzie po dokonaniu wpłaty. Będę miał możliwość napisania postów w ilości równej sumie wpłat, czy jakoś inaczej to się odbywa.
 7. Tak, czytałem dlatego chciałem wyjaśnić pewne kwestie techniczne. W Twoim poście nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.
 8. Witam. Chciałbym sprzedać kilka ryb, konkretnie sześć sztuk, pięciu gatunków. Jak uzyskać dostęp do wystawienia ogłoszenia. Najpierw muszę zrobić przelew, a po opłacie uzyskam możliwość pisania postów? Jeszcze jedno pytanie, jeżeli mam do sprzedaży dwie ryby tego samego gatunku, to czy muszę pisać dwa oddzielne ogłoszenia? Dziękuję z góry za odpowiedzi.
 9. Obecnie producent na swojej stronie internetowej poleca tą sól do akwarium o mieszanej obsadzie koralowców. Jakiś czas temu sól ta była przez niego dedykowana do zbiorników SPS lub z szybko rosnącymi szczepkami. Jak widać coś się zmieniło w filozofii producenta. https://www.redseafish.com/reef-care-recipes/#recipe_2
 10. Mam nagrany filmik, na którym jest para Tripterygion tripteronotum, ale nie mogę wstawić bo jest za duży .
 11. Nasariusy nie jedzą glonów. Ślimaki te z moich obserwacji atakują osłabione ślimaki. Może z dolabellą jest coś nie tak. To bardzo wrażliwe ślimaki na zmianę parametrów. Po wpuszczeniu do nowego zbiornika widocznie jej organizm uległ osłabieniu, a drapieżniki od razu to wyczuły.
 12. U mnie atakowały dolabelle i strombusy. Jednak mam wrażenie, że atakują one głównie osłabione ślimaki. Jak wyczują takiego delikwenta to pojawiają się z nikąd i atakują w stadzie.
 13. Akwarium zostało napełnione tylko świeżą solanką, czy był dodatek z działających zbiorników?
 14. Cappella, ciągle odłącza nowe szczęki, które natychmiast przyklejają się do skały.
 15. minio_p

  Ca - brudny roztwór

  Ja, jak rozpuszczam Reef Foundation A od RS, to również w butelce po rozpuszczeniu proszku powstaje brązowy osad, ale ten preparat zawiera oprócz Ca jeszcze Śr i Ba.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.