Jump to content

minio_p

Klubowicz
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Biała Podlaska
 • Akwarium
  Aqua Nova 205

Recent Profile Visitors

3113 profile views
 1. Jestem zainteresowny

 2. Witam jestem zainteresowany    tel 602 616 285 

  1. Show previous comments  6 more
  2. Michał555

   Michał555

   ok biorę 

    

  3. Michał555

   Michał555

   Proszę zadzwonić będzie łatwiej się dogadać 602616285

  4. Michał555

   Michał555

   i co wysłany ?

 3. Ja wpłaty dokonałem 29 listopada, więc już trochę więcej czasu upłynęło niż 48 h.
 4. Witam. Nie bardzo wiedziałem gdzie tą sprawę poruszyć, więc piszę tutaj. Zgodnie z regulaminem targowiska przelałem na wskazane konto bankowe sumę 20 zł i pomimo to, nie mogę dodać ogłoszeń. Wysłałem już dwa maile w tej sprawie do administratorów i cisza, brak odpowiedzi. O co tu chodzi, czy ja coś robię źle?
 5. Dziękuję bardzo, o to mi właśnie chodziło. Pozdrawiam.
 6. Nie szukam zaczepki tylko informacji. Chodzi mi o to co będzie po dokonaniu wpłaty. Będę miał możliwość napisania postów w ilości równej sumie wpłat, czy jakoś inaczej to się odbywa.
 7. Tak, czytałem dlatego chciałem wyjaśnić pewne kwestie techniczne. W Twoim poście nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.
 8. Witam. Chciałbym sprzedać kilka ryb, konkretnie sześć sztuk, pięciu gatunków. Jak uzyskać dostęp do wystawienia ogłoszenia. Najpierw muszę zrobić przelew, a po opłacie uzyskam możliwość pisania postów? Jeszcze jedno pytanie, jeżeli mam do sprzedaży dwie ryby tego samego gatunku, to czy muszę pisać dwa oddzielne ogłoszenia? Dziękuję z góry za odpowiedzi.
 9. Obecnie producent na swojej stronie internetowej poleca tą sól do akwarium o mieszanej obsadzie koralowców. Jakiś czas temu sól ta była przez niego dedykowana do zbiorników SPS lub z szybko rosnącymi szczepkami. Jak widać coś się zmieniło w filozofii producenta. https://www.redseafish.com/reef-care-recipes/#recipe_2
 10. Mam nagrany filmik, na którym jest para Tripterygion tripteronotum, ale nie mogę wstawić bo jest za duży .
 11. Nasariusy nie jedzą glonów. Ślimaki te z moich obserwacji atakują osłabione ślimaki. Może z dolabellą jest coś nie tak. To bardzo wrażliwe ślimaki na zmianę parametrów. Po wpuszczeniu do nowego zbiornika widocznie jej organizm uległ osłabieniu, a drapieżniki od razu to wyczuły.
 12. U mnie atakowały dolabelle i strombusy. Jednak mam wrażenie, że atakują one głównie osłabione ślimaki. Jak wyczują takiego delikwenta to pojawiają się z nikąd i atakują w stadzie.
 13. Akwarium zostało napełnione tylko świeżą solanką, czy był dodatek z działających zbiorników?
 14. Cappella, ciągle odłącza nowe szczęki, które natychmiast przyklejają się do skały.
 15. minio_p

  Ca - brudny roztwór

  Ja, jak rozpuszczam Reef Foundation A od RS, to również w butelce po rozpuszczeniu proszku powstaje brązowy osad, ale ten preparat zawiera oprócz Ca jeszcze Śr i Ba.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.