Jump to content

minio_p

Klubowicz
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Biała Podlaska
 • Akwarium
  Aqua Nova 205

Recent Profile Visitors

3441 profile views
 1. Witam. Do sprzedania T Controller Twin Aqua Medic. Bardzo przydatny sprzęt w akwarium, pozwalający na utrzymanie właściwej temperatury zarówno zimą jak i latem. Cena 190 zł, przesyłka gratis. Polecam.
 2. Nowa oferta promocyjna. Sam odpieniacz, 400 zł przesyłka gratis,
 3. Nowa cena: 450 zł plus opóźniacz Aqua-Trend. Przesyłka 15 zł.
 4. 500 i koszty przesyłki, ale dodaję włącznik opóźniający Aqua-Trend.
 5. Witam. Mam do sprzedania odpieniacz Deltec SC 1455. Sprzęt jest sprawny, działał w moim akwarium bezawaryjnie. Przeznaczony do akwarium ok. 350 litrów. Cena 500 zł, przesyłka 14 (kurier, paczkomat). Pozdrawiam i zachęcam do zakupu.
 6. Jestem zainteresowny

 7. Witam jestem zainteresowany    tel 602 616 285 

  1. Show previous comments  6 more
  2. Michał555
  3. Michał555

   Michał555

   Proszę zadzwonić będzie łatwiej się dogadać 602616285

  4. Michał555
 8. Ja wpłaty dokonałem 29 listopada, więc już trochę więcej czasu upłynęło niż 48 h.
 9. Witam. Nie bardzo wiedziałem gdzie tą sprawę poruszyć, więc piszę tutaj. Zgodnie z regulaminem targowiska przelałem na wskazane konto bankowe sumę 20 zł i pomimo to, nie mogę dodać ogłoszeń. Wysłałem już dwa maile w tej sprawie do administratorów i cisza, brak odpowiedzi. O co tu chodzi, czy ja coś robię źle?
 10. Dziękuję bardzo, o to mi właśnie chodziło. Pozdrawiam.
 11. Nie szukam zaczepki tylko informacji. Chodzi mi o to co będzie po dokonaniu wpłaty. Będę miał możliwość napisania postów w ilości równej sumie wpłat, czy jakoś inaczej to się odbywa.
 12. Tak, czytałem dlatego chciałem wyjaśnić pewne kwestie techniczne. W Twoim poście nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.
 13. Witam. Chciałbym sprzedać kilka ryb, konkretnie sześć sztuk, pięciu gatunków. Jak uzyskać dostęp do wystawienia ogłoszenia. Najpierw muszę zrobić przelew, a po opłacie uzyskam możliwość pisania postów? Jeszcze jedno pytanie, jeżeli mam do sprzedaży dwie ryby tego samego gatunku, to czy muszę pisać dwa oddzielne ogłoszenia? Dziękuję z góry za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.