Skocz do zawartości
Arik

Kupie żywą skałe i błazenki-Poznań-

Rekomendowane odpowiedzi

To troll, zwroccie uwage jak zaprzecza sam sobie w kolejnych postach: raz mieszka u mamy, raz ma 120kg. i odzyskuje dlugi a innym razem robi "doktorat z plastyki".

Do tego cham, proponuje nie karmic trolla gdyby sie jeszcze kiedys pojawil :p


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa czyli jak ktoś ma 191cm wzrostu i trenuje rugby to jest absolutnie wykluczone ,że może mieszkać z matką nawet wtedy gdy ma pusty dom 450 m/2 i przeiceż lepiej sie gnieść we własnym kawalerce.A już zupełnie absolutnie wykluczone jest to ,że koleś robi doktorat a prace których jest współautorem zdobią np parlament Hiszpański lub kilka teatrów w Brukseli.A to ,że ktoś robi błedy to musi być idotą ,bo przecież takich chorób jak dysleksja czy dysortografia niema... Hmmm jak zwykle macie pewno racje.

Jestem w 100% za utworzeniem działu gdzie będą fotki i opis.Co do pracy w windykacji to czasy łamania rąk i nóg za długi sie juz skonczyły ale wyglądać jakos trzeba.

ps Mam znajomego który pracuje na bramce w dyskotece a wygląda jak Andrzej Gołota i jest pediatrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens tego przydlugiego dialogu?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro jesteś inteligentny i wyzywasz innych od trolli to myśle ,że powienies się domyślić kontekstu mojej wypowiedzi.

A co do PISu to myśle Stani ,że lepiej sie zajmij SPD.

ps Stani lepiej uważaj bo wkrótce będzie wojna o tą rure z gazem : }

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym forum sa w ogole moderatorzy ?

Qrcze brakuje Wam Zbycha, ze wszyscy jada po innych?

Dzisiaj klotnia, wczoraj klotnia, zaraz codziennoscia naszego forum beda wyzwiska.

Uspokojcie sie w koncu. Biezcie wiecej wegle czy co tam komu bardziej pomaga.

Przepraszam za to co teraz napisze ale :

Moderator niech sie wezmie w koncu do roboty i zrobi tu porzadek, bo robi sie smietnik. Kasowac, kasowac i kasowac, bo co ten post wnosi do forum? NIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Akwarysta

"A o do PISu to myśle Stani ,że lepiej sie zajmij SPD.

ps Stani lepiej uważaj bo wkrótce będzie wojna o tą rure z gazem "

A to byla moja jedyna w tym poscie wypowiedz:

"Jaki jest sens tego przydlugiego dialogu?"

Chyba lepiej zajmijmy sie naszymi akwariami.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko stary nie chciałem cię obrazić ale chodziło mi o to ,że sam mieszkałem kilka lat we francji i naprawde nawet za bardzo pojęcia nie miałem co sie w Polsce dzieje.A co do mojej poprzedniej wypowiedzi to chodziło mi o to ,że krążą wszędzie stereotypy np mdz ten ,że karki to tępe debile.Ja akurat dużo ćwicze mam ok 44 cm w bicepscie i czesto ludzie na uczelni sie ze mnie wysmiewali ,że jestem

przerośnientym idiotą itp podczas gdy ja ukończyłem uczelnie z wyróżnieniem a tamci ledwo na 3 jechali.

Ten post nie był poruszany od kilku chyba tygodni i niewiem w sumie po co go ktos odgrzał.

Dziś mam urodzinki ( :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

**akwarysta**

Wszystkiego najlepszego :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działaczem PISu żadnym nie jestem a w kościele bywam tylko jako zwiedzający.Zwolennikiem Leppera ani Kaczyńskich też nie jestem (na wyborach nie byłem) ale drażni mnie to ,że wszyscy strasznie ciskają w nich błotem. Ogólny lament i płacz.Wszędzie sie słyszy , że będzie Watykan z Polski zrobiony ale czy za SLD nie budowano kościołów? A Oleksy nie klękał w Częstochowie chociaż jeszcze niedawno klękał w mauzoleum Lenina? A internet w Polsce przez kilka lat był nieopodatkowany i zarazem najdroższy na świecie ,Piskorski budował tunele wzdłuż Wisły ,paliwo już miało być za 5.50 zł za litr a po wyborach zleciało do 3.65zł za L.... Teraz jest niby kryzys paliwowy ale jednak nie kosztuje tych 5.50. Czyli było super a teraz jest okropnie.Poczekamy do wyborów i pan Olejniczak znowu odświeży temat aborcji ,eutanazji.( :

To takie moje prywatne myśli i spostrzeżenia z okazji 3 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.