Skocz do zawartości
luft

Dyskusja ognista

Rekomendowane odpowiedzi

A temat konkurencyjnej soli BT został zamknięty. Ręce opadają :)

http://nano-reef.pl/...e/page__st__120

mnie to zawsze ręce opadają, gdy czytam posty z nachalnym podtekstem lokowania produktu. Morszczaki to nie zwierzątka, które można tresować i podprogowo wpajać im jedyną słuszną drogę do sukcesu :) Jeśli wszyscy zainteresowani to zrozumieją wtedy będzie normalniej. Wątek o soli BT można już odblokować. Mam nadzieję, że już w nim jak i tym wątku będzie normalnie - czyli niech przede wszystkim zwykli ludzie (a nie sklepy, ich właściciele, pracownicy etc.) się wypowiadają, najlepiej Ci co dłużej używają produktu i mogą napisać swoje konstruktywne opinie, rady, uwagi...

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Lufcik, ale czy to

mnie to zawsze ręce opadają, gdy czytam posty z nachalnym podtekstem lokowania produktu.
Odnosi się do mnie i mojej wypowiedzi w temacie o soli BT? Czy aby nie zagalopowujecie się za daleko, panowie "Modaratorzy"???

http://www.youtube.com/watch?v=V7Y1tCoGekQ

Po pierwsze, kiedy akwarysta zostaje "sklepikarzem" to przestaje być akwarystą? :) Jakim cudem? Moim zdaniem taki akwarysta jest dużo większą kopalnią wiedzy, bo ma większe możliwości testowania produktów, doświadczeń itp, no ale jak kto lubi. Ale idąc dalej w kierunku Waszego toku rozumowania, właściciel sklepu (którykolwiek) nie powinien w ogóle się wypowiadać na temat jakichkolwiek produktów, bo przecież może zostać posądzony o "podprogową" reklamę... Nie dajmy się zwariować! Dojdzie do tego że wielu z nas będzie się bało napisać cokolwiek na jakikolwiek temat, to nie przesada, tak może się skończyć! Jeśli ja, nie mogę napisać niczego o soli którą akurat sprzedaję bo to reklama, (mimo że usunąłem znaki wodne ze zdjęć, nigdzie nie napisałem słowa o firmie), to Ty możesz mój post wysiepać, mimo że sprzedajesz inną sól a producent tej innej soli może komentować mój post? Co tu jest nie w porządku? No halo! Jeśli ma być jak piszesz, to traktujmy się równo i nie bądźmy hipokrytami, co z Twoim tematem w którym jawnie piszesz o lampach których jesteś importerem? Co z tematem Sewera?... Zaczyna to się wszystko robić chore, szczerze, jak sam napisałeś, akwaryści nie są baranami, myślę że każdy potrafi sam osądzić to co się dzieje na forum...


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończy się jak na wielu innych przykładach.

Co bardziej wartościowi dla grupy forumowicze (żeby było jasne nie mam na myśli siebie) przejdą na inne fora, a pozostaną

- wierni,

- łowcy postów,

- moderatorzy pilnie strzegący dobrego imienia.

- sponsorzy,

- masa nowych, którym wszystko można sprzedać

- mniej lub bardziej zadowolony Właściciel.

Przypomina mi się swój belfer z polonistyki z liceum, którą można by było opisać cytatem z Ferdydurke

Wielka poezja będąc poezją i będąc wielką, nie może nie zachwycać, więc zachwyca.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Seb dużo odpisywania

postaram się jak najdelikatniej

wiele tutaj trafnych uwag napisałeś, do których się odniosę. Zacytowałeś część posta, który odzwierciedla tylko i wyłącznie moją opinię Mariusza Freja, której nie konsultowałem z nikim wcześniej - jest to apel i prośba o zachowanie jakiejś klasy tzn żeby nie naganiać nachalnie postów na produkty, które się sprzedaje, ani też nie krytykować tych, których się nie ma w ofercie - zostawmy to hobbystom, którzy nie mają w opiniowaniu interesu. Jako sponsor forum nie mam tutaj nawet wątku o moim sklepie Salarias, bo nikt nie zechciał go ocenić, czy jest dobry czy zły. Sam też nikogo nie prosiłem o pisanie laurek. Jako dystrybutor Maxspect nie pamiętam kiedy dedykowany temat był na topie, bo też o to z uczciwości nie zabiegałem, a odpowiadałem w nim jedynie pytany (bez naganiania by temat wisiał na tablicy). Gdy będę mieć cos nowego do zaoferowania wklepie to w mój temat sponsorski Salarias, ale bez nachalnej formy podbijania tematu na tablicy, ani też przekomarzania się z osobami, które konstruktywnie wyrażą swoją negatywną opinię np nt ceny, bo każdy ma do tego prawo.

Wątek o soli BT był zamknięty wiesz z jakiego powodu. Mam nadzieję, że te tematy będą otwarte (BT, AF, IO etc), a pisać w nich będą zwykli ludzie, którzy będą chcieli pochwalić się wynikami, uwagami, radami etc. Także mój post, do którego się odniosłeś Seb nie był kierowany bezpośrednio do Ciebie, ale apelem do wszystkich, by zaprzestali "wojen" (chwalenia swego, krytykowania cudzego). Życzę każdemu sukcesów na obranej przez siebie drodze z użyciem jakiejkolwiek soli, oświetlenia etc.

Pozdrawiam

Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest to apel i prośba o zachowanie jakiejś klasy tzn żeby nie naganiać nachalnie postów na produkty, które się sprzedaje, ani też nie krytykować tych, których się nie ma w ofercie
Czyli sugerujesz że ja NACHALNIE naganiam posty w temacie BT? Od kiedy wisiał ten temat? Ile postów w nim napisałem? I jakie produkty skrytykowałem?
Wątek o soli BT był zamknięty wiesz z jakiego powodu
No właśnie nie wiem :) Ktoś wie? Może napiszesz jawnie dlaczego został zamknięty i dlaczego zniknął z niego mój post, ale już komentarze do niego zostały?
Także mój post, do którego się odniosłeś Seb nie był kierowany bezpośrednio do Ciebie, ale apelem do wszystkich, by zaprzestali "wojen" (chwalenia swego, krytykowania cudzego)
Nosz!!! Bez jaj, Luft, jak Cię lubię to nie odpuszczę, proszę nie rób ze mnie debila ok? Forum dzieli się na równych i równiejszych? Czy na sponsorów i resztę bydła? Dlaczego ja nie mogę obiektywnie nic pisać, a ludzie którzy wykupili banery mogą jawnie chwalić gdzie się da swoje produkty i negować inne? Gdzie tu sens, sprawiedliwość i obiektywne przekazywanie wiedzy użytkownikom forum którzy tej wiedzy potrzebują?

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb

mam nadzieję, że zmieścimy się szybko z zakończeniu wymiany postów, by nie zaśmiecać tematu

Co do wątku o soli BT wstawiłeś fotki szczepek ze swojego sklepu. No nie mów, że to nie małe faux pas :)

Co do krytyki produktów, nie miałem Cie na myśli - jak napisałem wcześniej - post nie był personalną wycieczką w Twoim kierunku

Seb odnośnie odpowiedzi na trzeci cytat. Kto jak kto, ale Ty wiesz wszystko jak działa NR, AR i SF, które współtworzysz (szacun). Z szacunku do mnie, do siebie i innych tak jak pisał wcześniej Gaber by nie "traktować forumowiczów jako bezmózgie istoty, które nie są sami w stanie odsiać chłamu" nie będę się rozpisywać niepotrzebnie co myślę o Twoim wpisie pod trzecim cytatem. Każdy sam to oceni.

aha, Seb - nie ma powodu obracać kota ogonem i zasłaniania się chęcią podzielenia wiedzą na NR. Wystarczy wykupić tutaj baner i reklamować produkty, które polecasz. Ja tak uczyniłem. Na Twoim forum nie ma reklam więc się nie reklamujemy. Na tym forum są reklamy i jeśli chcemy dać swoje to za nie płacimy. Są takie zasady i nie ma co wyważać drzwi otwartych na oścież - albo je akceptujemy, albo nie. Moja sympatia do Ciebie prywatnie się nie zmienia, szanuję bardzo Twoje osiągnięcia. Wiem, że są trudne czasy, wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Tyle w temacie, szkoda tylko, że przy piwku nie moglismy o tym pogadać, bo to nie jest temat publiczny. Z góry przepraszam za tą "ciekawostkę", którą za jakiś czas ukryjemy z tego tematu.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach te piniondze. Wszedzie tylko piniondze i piniondze.

No bo o co tu chodzi ???

A tak naprawde Akwarystyka Morska dla tych co maja troche zaciecia jest banalna a zarazem fasynujaca.

Da sie poprowadzic bez soli, czy odpieniacza, a nawet swiatla.

Kazda sroka swoj ogon chwali, dym zaczyna sie jednak kiedy zaczyna krytykowac cudzy.

A po co?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, nie ma sensu krytykować cudzego.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft, no daruj :) Usunąłem znak wodny, nigdzie nie było słowa o sklepie, nie uważasz że to nadinterpretacja? Nie uważasz że każdy z nas może zostac posądzony o reklamowanie swoich produktów/produktów które sprzedaje? Czyli rozumiem że producenci/sprzedawcy nie powinni się udzielać w tematach dotyczących produktów które produkują/sprzedają? Proszę odpowiedz tylko na to pytanie :)

A dlaczego nie skomentujesz mojego wpisu pod trzecim cytatem? Tak to niestety teraz wygląda, że forum dzieli się na sponsorów i resztę, której to reszcie skutecznie zamyka się usta, usuwa posty bez jakiejkolwiek informacji na priw, kreując jedynie słuszny kierunek poglądów i promowania określonych produktów...

A co do piwka to znasz mnie - kiedyś, gdzieś, bedzie okazja, na pewno ;)

Gdzie i kto krytykował "cudze"?

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że można odpowiedzieć w temacie o produkcie, który się sprzedaje. Inaczej zaprzeczyłbym swym słowom, które też mówią o tym by wyważyć swą aktywność w tych rejonach.

Seb, kiedyś, właściwie jeszcze chwilę temu bylismy w jednym zespole zielonych NR. Gdy ja przyszedłem na to forum w 2010r jako zwykły user to już taki jak obecnie porządek już był i zasady, których byłeś częścią. Ja to zaakceptowałem wtedy (mimo, że jako nowicjuszowi bardzo ciężko było mi się wdrążyć w ten "klimat") i teraz, dlatego dziwie się, że Ty nie chcesz ich teraz akceptować. Dlatego nie chce o tym pisać, ale wyciągasz mnie za język.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lufcik, nie odpowiadasz na pytania, zaprzeczasz sam swoim słowom, usunąłeś mój post ponieważ uznałeś go za reklamę mojego sklepu? Na jakiej podstawie? Piszesz że sprzedawcy jednak mogą się wypowiadać w tematach dotyczących produktów które sprzedają, dlaczego w takim razie ja nie mogę?

Nadal hołduję tym zasadom, nadal ich przestrzegam, nie zlamałem żadnej z nich, pokaż mi proszę którą z nich złamałem swoim postem... Żadnej... A to że ktoś nadgorliwie nadinterpretuje to co kto inny pisze na forum, na to już na prawdę nie mam wpływu. Zasady była, są i bedą, bo być muszą, boli mnie tylko to, że nie wszyscy równo do tych sasad muszą się stosować...


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb jak mam rozumieć "co z tematem Sewera" ?

To ze używam produktów AF i jestem z nich zadowolony czy o coś innego Ci chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lufcik, nie odpowiadasz na pytania, zaprzeczasz sam swoim słowom, usunąłeś mój post ponieważ uznałeś go za reklamę mojego sklepu? Na jakiej podstawie? Piszesz że sprzedawcy jednak mogą się wypowiadać w tematach dotyczących produktów które sprzedają, dlaczego w takim razie ja nie mogę?

Nadal hołduję tym zasadom, nadal ich przestrzegam, nie zlamałem żadnej z nich, pokaż mi proszę którą z nich złamałem swoim postem... Żadnej... A to że ktoś nadgorliwie nadinterpretuje to co kto inny pisze na forum, na to już na prawdę nie mam wpływu. Zasady była, są i bedą, bo być muszą, boli mnie tylko to, że nie wszyscy równo do tych sasad muszą się stosować...

Sebastian, nie wiem czego jeszcze się doszukujesz. Co miałem to napisałem. Odpowiedzi na pytania, które zadajesz już są zawarte w powyższych postach. Masz rację, znasz lepiej ode mnie regulamin i lepiej się w nim poruszasz, bo sam go współtworzyłeś. Czy ja Ci ukrywałem post? Nie pamiętam, ale czy to ważne? Gdyby był ok, to ktoś by go odkrył ponownie, zwłaszcza, że jesteś lubianym człowiekiem, więc chyba nikt by nie chciał Ci z zielonych zrobić krzywdy. Seb "kup se reklame i będzie spokój". Ide na obiad.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Jak nie chodzi o pieniądze to napewno o seks. ;)Panowie spotkajcie się przy piwku i dajcie spokój.W takich tematach nikt i wszyscy mają rację. :)Ja używam tej soli od miesiąca, może dłużej. Wszystko jest pięknie i ładnie,ale martwi mnie reakcja korali zaraz po podmianie,wszystko się zamyka,ukwial którego miałam wędrował. Na drugi dzień jest już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocami sobie nakryjcie akwaria, etykietki z opakowań pozdzierajcie itp. Żryjcie się dalej patrząc jak świat idzie do przodu, tylko w Polsce lepiej jest się żreć, niż iść do przodu i odkrywać nowe rzeczy. Jak ktoś napisze krytycznie, to dostaje pozew od prawników.. tragedia :(

Co do soli to jest to dla mnie 0 czytaj zero. Nie używałem, nie widziałem ani + ani -. Wrzucie mnie w statystyki - słyszał, nie używał.

Zamknięty wątek o BT to zamknijcie wszystko dookoła. Albo inaczej - ile trzeba zapłacić żeby tamten wątek został otwarty?

od rana jest otwarty


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sewer, nic osobistego, serio, ale Twój temat jest postrzegany nie jako wątek o Twoim akwarium, tylko jako wątek reklamowy AF, nie jest to moje zdanie...

Czy ja Ci ukrywałem post? Nie pamiętam, ale czy to ważne? Gdyby był ok, to ktoś by go odkrył ponownie,
no bez jaj :) tak ma działac moderator? Wywala post bo tak uważa i nie musi nikogo o tym informować? Kiedys było tak że spotykaliśmy się w naszym temacie organizacyjnym i takie sprawy załatwialiśmy droga głosowania, widze że ta tradycja została zarzucona, a szkoda. Co do tego że gdyby inny mod zobaczyl że niesłusznie wywaliłeś jakiś post to by go przywrócił to prosze Cię, po co piszesz takie bzdurki i bzdureczki? :)
Seb "kup se reklame i będzie spokój".
a to już na prawdę nie wiem jak skomentować, chociaż właściwie wiem, potwierdza to zdanie to co pisałem wcześniej... Kup reklamę to bedziesz mógł pisać co chcesz i gdzie chcesz... Teraz nie możesz... Taka to równość... Żal.pl...

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, niezłą sobie laurkę wystawiasz. Niesmak. "Kłam, kłam, a zawsze coś z tego pozostanie"


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę was, wyjaśnijcie sobie na PW co macie do wyjaśnienia, bo teraz jak jeden tak i drugi nie chce odpuścić "bo publika patrzy"... Zrobiliście sobie igrzyska, kto wygra... Temat usuńcie a wy się albo spotkajcie albo ==> PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft, możesz rozwinąć? Bo serio, nie nadążam :) a opinię zostawmy czytelnikom :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb no cóż nie mnie oceniać ...

Przy okazji reklamuje lampę Ati (z której jestem mega zadowolony) ich swietlowki, erybkę z ich akwariami itd... ;)

Jak coś mi się sprawdza to o tym piszę.

Z drugiej strony faktycznie Damian z AF jest mi bardzo pomocny. Doradza i zawsze znajdzie czas żeby pogadać. Chciałbym żeby każdy producent tak działał. Poza tym to Polski producent i dopóki będę zadowolony z efektów w Akwa będę chwalił. To samo się tyczy Łukasza z Acropory, od którego kupiłem lampę Ati. Zawsze znajdzie czas żeby doradzić i wykazuje dużo "dobrej woli"

Jeśli to reklama to cóż... Piszę co mi się dzieje koło akwarium. Oczywiście z żadną z powyższych firm nie jestem związany kapitałowo ani w żadny inny sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem, Ty to wiesz, ale sa tacy którzy "wiedzą lepiej" ...


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft, możesz rozwinąć? Bo serio, nie nadążam :) a opinię zostawmy czytelnikom :)

Miej trochę szacunku choć dla samego siebie, skoro piszesz nieprawdę o kulisach pracy forum, a to cios poniżej pasa :thumbdown: Nie mam już płaszczyzny do polemiki, bo jak tu się odnieść do nieprawdy inaczej niż zaskoczeniem.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaką nieprawdę? To co napisałem wywnioskowałem z tego co napisałes Ty. Napisałes że nie wiesz czy wysiepałeś mojego posta, z czego wywnioskowałem że zrobiłeś to sam, bez jakiejkolwiek konsultacji z kimkolwiek, mylę się? Jeśli się mylę to zwracam honor. A co do mojego szacunku do samego siebie to możesz być spokojny, co do mojej opinii, póki co również, pracuję na nią od wielu lat i jakoś do tej pory sobie jej nie zdeptalem, ale to tez ocena subiektywna... Wyjaśnisz co kłamliwego napisalem o kulisach pracy forum?


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki, żebyście wy czytali jakie opinie chodzą o was chociażby na forach słodkowodnych to byście usiedli i zapłakali ;)

O jakiej reputacji piszecie??? o jakim rzetelnym prezentowaniu informacji o produktach? Już chyba przestaliście odróżniać ten wasz bełkot od tego co można i powinno się pisać otwarcie i normalnie.

Do tego forum ludzie się zrażać zaczęli już dawno, a sprzedaż spadać zaczęła nie tylko z winy kryzysu, a z winy tego jaki zrobiliście rynek i jaki marketing za tym idzie. Czy warto kupować produkty firm o których czyta się, że lubują się w pozwach? Czy warto kupować produkty pyskaczy? Czy warto??? Może nie warto się narażać na obraźliwe texty i wysłuchiwać tej pyskówki i przepychani przekupek...

Zrozumcie to wreszcie. A i czółko jak to się mawia dla moda który tego posta skasuje ;) heheheh

Gorące pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubek, w sumie to zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości :) Serio! :)

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.