Skocz do zawartości
inmar

Alkomat/Alkotest

Rekomendowane odpowiedzi

przepisy cyklicznie się zmieniają jeśli chodzi o rowery

tutaj znajdziecie wiele interesujących informacji


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, przepisy sa bardziej liberalne teraz


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mój szwagier szedł poboczem z rowerem ,pchając go a że był po kilku piwkach stracił prawko! dziwne,czyż nie ? a przytoczę jeszcze bardziej ... śmieszny przypadek . kiedy to mój kolega jadąc z pracy rowerem "wpadł" na piwko, a że miał wrogów co to podchwycili to po kilku minutach za rogiem czekała na niego policja(wiadomo w jakim celu) dobrze że ostrzeżenie przyszło w porę! jakież było zdziwienie a nawet wściekłość nasłanych policjantów kiedy kolega mój spuścił powietrze z kół a rower założył ramą na ramię i poszedł do domu ! nawet do niego nie podeszli a widząc to odjechali z piskiem opon.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem ostatnio kontrolę trzeźwości i na szczęście 000 a dopiero co założyłem temat,nikt nie wysyłał za mną policji ? :police: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem Alkohit X3 i dziś się właśnie mi przydał.Jest godzina 14:30 czuję się bardzo dobrze po wczorajszej imprezie,ale jednak alkomat pokazuje 0,26 więc jestem zmuszony poszukać kierowcy.Pierwszy raz mi pokazał ponad stan dopuszczalny a wiele razy badałem się rano i miałem 000.Warto było go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, fajny temat, szkoda, że nie zauważyłem wcześniej.

"Przyjaciel to nie ten, który taszczy cię z baru.

Ale ten, co czołga się razem z tobą!"

Oczywiście, że warto mieć alkomat. Gdyby nie on, to np. z ostatniej Milówki wyjechałbym gdzieś koło środy, ale skoro alko pokazał 0,0 to ruszyłem już w niedzielę po południu. Trzy dni do przodu :)

Choć nie jeżdżę po alkoholu (żeby ew. nie mieć wyrzutów sumienia) to uważam, że większym zagrożeniem jest kierowca chory na grypę niż ja po jednym browcu. Warto zachować rozsądek w takiej dyskusji. Limit 0,2 promila uważam za nieporozumienie. Albo absolutne zero, albo 0,7 i naprawdę surowe kary. Znam dwie osoby, które straciły prawo jazdy właściwie na trzeźwo - z wynikiem nieco ponad 0,2, bo chwilę wcześniej wypiły szklankę piwa.

Ale nieważne, nie o tym miałem pisać :)

Marek, dobra rada - nie chwal się na żadnej imprezie, że masz alkomat. Zabawa przez godzinę wprawdzie przednia, ale najpierw te pijaki Ci go zepsują a potem zgubią :)

Jestem tuż po takim traumatycznym przeżyciu :)

Na zdrowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dura lex, sed lex.

I tyle w temacie.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teść ma alkosafe s4. nawet dobry, tyle że po zjedzeniiu jakiegoś posiłku i walnięciu browara potrafi pokazać 000 xD


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, fajny temat, szkoda, że nie zauważyłem wcześniej.

"Przyjaciel to nie ten, który taszczy cię z baru.

Ale ten, co czołga się razem z tobą!"

Oczywiście, że warto mieć alkomat. Gdyby nie on, to np. z ostatniej Milówki wyjechałbym gdzieś koło środy, ale skoro alko pokazał 0,0 to ruszyłem już w niedzielę po południu. Trzy dni do przodu :)

Choć nie jeżdżę po alkoholu (żeby ew. nie mieć wyrzutów sumienia) to uważam, że większym zagrożeniem jest kierowca chory na grypę niż ja po jednym browcu. Warto zachować rozsądek w takiej dyskusji. Limit 0,2 promila uważam za nieporozumienie. Albo absolutne zero, albo 0,7 i naprawdę surowe kary. Znam dwie osoby, które straciły prawo jazdy właściwie na trzeźwo - z wynikiem nieco ponad 0,2, bo chwilę wcześniej wypiły szklankę piwa.

Ale nieważne, nie o tym miałem pisać :)

Marek, dobra rada - nie chwal się na żadnej imprezie, że masz alkomat. Zabawa przez godzinę wprawdzie przednia, ale najpierw te pijaki Ci go zepsują a potem zgubią :)

Jestem tuż po takim traumatycznym przeżyciu :)

Na zdrowie!

Stosuję się do tych rad bo nawet w instrukcji stoi,że w wolnym tłumaczeniu jak masz za dużo poza zakres to go zepsujesz.Muszę napisać,że przydał się już kilka razy kiedy się wydawało,że można jechać a tu jednak NIE. O morałach proszę nie pisać jak wcześniej i nie obrażać się za tą prośbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się alkoholu brzydzę.

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się alkoholu brzydzę.

I slusznie,to tak jak ja :p.

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.