Skocz do zawartości
andr1962

Pompy cyrkulacyjne Jebao (WP10, WP25, WP40, WP60...)

Rekomendowane odpowiedzi

Na fishstreet jest gwarancją. Mi jak padł kontroler to nowy miałem za 3-4dni bez żadnych zbędnych dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na fishstreet jest gwarancją. Mi jak padł kontroler to nowy miałem za 3-4dni bez żadnych zbędnych dyskusji.

Ile tej gwarancji od zakupu jest?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,nawet nie wiedziałem :-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moża gdzies te pompy dostać u nas w plosce?może ma ktoś na sprzedaż uzywaną?chodzi mi o wp 40,bo na aquatika dopiero od marca,jak by ktos zamawiał z chin czy skadś tam to podepne kase przeleje na konto przed zamówieniem,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nówke sztukę niemoczoną i mogę ci odsprzedać.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi za to WP-25 w przeciwnym rogu akwarium wydmuchuje piasek do szyby natomiast w rogu pod pompą zbiera się brązowy osad. Za cholerę nie mogę ustawić tak żeby było dobrze i piasek był czysty i nie był wydmuchiwany. Akwarium 80x40x40. Jakieś rady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten zasilacz, ale jak ustawić by tu nie wydmuchiwało a z drugiej strony nie zalegał syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż drugą pompę w przeciwnym kierunku.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mi dzisiaj doszla wp-40 . Wczesniej mialem vortech mp-40. I zdecydowanie jebao jest lepsza . W pudelku byle chyba 3 sensory do swiatla dwa sa takie same a jeden zdecydowanie krotszy . Ktory mam zastosowac


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zgaszeniu światła sprawdź który przełącza sterownik na tryb nocny, tak będzie najłatwiej


Red sea max 250 ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok . jeszcze raz napisze ze jestem pod wielkim wrazeniem .


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zbyt szybko ja pochwalilem . a mianowicie po wsadzeniu sensora do gniazda zgaszeniu swiatla w szafce pompa przeszla w stan trybu nocnego . po ponownym zalaczeniu swiatla pompa powraca w tryb w1 lecz amplituda fali jest bardzo dluga w czesniej byla zdecydowanie krotsza . wyciagajac calkowicie sensor sterownik automatycznie przechodzi w tryb nocny i swieci sie dioda sensor .

jakies pomysly


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż drugą pompę w przeciwnym kierunku.

Myślisz że to załatwi sprawę??

Czy nie będzie tak że piach będzie wywalany z obydwu rogów i krążył wokół akwarium??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem, ja tak mam i mi się nigdzie syfek nie gromadzi a pasku tez nie przewraca, ale trochę musiałem pokombinować z kontem pod którym pompy dmuchają. Tylko ja mam inne pompy, ale to chyba drugorzędna sprawa.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak drugą chce dołożyć tunze 6045. Akwarium ma 128l.

Możesz zapodać zdjęcie lub schemat jak masz rozmieszczone pompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stopce masz link do mojego wątku.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten nowy uchwyt to lipa,bo ogranicza ustawienie pompy

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie trochę podejście polskich sklepów akwarystycznych że nie wprowadzają tych pomp,oprócz chyba jednego o którym mało kto słyszał i to jeszcze dostępność od Marca.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w PL klon Jebao. Koszt dość znaczny.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wygląda fajnie ta pompa ale na fish street za dużo marketingu się w opisie narobiło. Osobiście zakupiłem wp10 nie z street i mam sterownik nie china, a jak to oni napisali "export 12 mode". Co do tych sensorów to tez nie do końca jest prawda...

Wszystko jest ok z fish street oprócz ich doliczanych kosztów transportu. Ceny też nie są najniższe za samą pompę, więc szukajcie zanim klikniecie na fish street.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie dotarła WP10, kupiłem właśnie na fish street.

Bardzo mała i zgrabna, co można zobaczyć na zdjęciu, bez uchwytu jest wielkości paczki zapałek (uchwyt magnetyczny).

Kupiłem ją jako dodatkową do Tunze 6045, ale po pierwszych próbach widzę że moje niecałe 182l jest w stanie, przy odpowiednim ustawieniu rozbujać sama.Jest cicha, słychać ją z 20 cm.

Na razie pozytywnie.

med_gallery_13084_2886_964991.jpg

med_gallery_13084_2886_493125.jpg

Jebao WP10 vs TUNZE 6045

med_gallery_13084_2886_45613.jpg


Pozdrawiam

AQUA

182l +60l + 50l : 90x45x45 :Razor 160W 16k: Jebao RW4 + Jebao RW4, 14 kg LR, 4 kg LS, Jetskim 120; 60x30x36  "Refugium" 3 x full spectrum+ techniczny 7 x royalblue 3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.