Skocz do zawartości
LLS

Żenujące zachowanie organów scigania

Rekomendowane odpowiedzi

to jeden z milionów powodów dlaczego opuściłem tzw. Ojczyznę :(


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci panowie powinni być niezwłocznie wydaleni w policji . Najgorsze jest to że takich ''policjantów'' jest więcej .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarza się niestety, chciałbym taką sprawę oj chciałbym


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki problem to trzeba pomóc chłopakowi a co do policji to nie ma słów


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa. Chłopakowi nie trzeba pomagać już, bo dowody same go bronią. "Pomocy" potrzebują niestety panowie z policji, którzy odpowiedzieli nieprofesjonalnie na prowokację.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się kończy jak się głodnych gliniarzy zaczepia i jeszcze do koryta im zagląda :police:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno temu była tu duuuża dyskusja o polskiej policji, kilku kolegów mundurowych miało duży żal że nikt ich nie lubi. A ostatnio jakoś tak sporo wpadek służby mają. tu kolejna - drogówka chce 100 zł od kerowcy ciężarówki za przejechanie na czerwonym...

Ja nie wiem jak ci ludzie przechodzą podobno ciężką rekrutację do policji. Oczywiście pomijając korupcję an tym etapie.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety u nas już tak bywa :police: Policja myśli że jest ponad prawem :sweat:

Trzeba brac przykład z niego :smiling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doskonałe szubi


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak rozeszło się po kościach. Nic w tym kraju już mnie nie zdziwi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie rozejdzie. Najgorzej że 1 czy 2 nabroi a później to cała policja jest beeeee....

No cóż, ale takich przypadków wskazać można niestety więcej i to nie tylko w tej formacji. Nie pisze się tu o grupie nauczycieli czy też przedstawicieli bankowych bo to by nikogo nie obchodziło. To jest jak z kościołem. Jeden ksiądz jedzie po drinie i już cała Polska o tym dudni. A jak rolnika pod wpływem capną to cisza.....no chyba że jak ostatnio miał prawie 11 promili :) Policja to taka formacja, która będzie czy chce tego czy nie na językach.

Pozdrawiam

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niszczyli dowody popełnionego wykroczenia, przekroczenie uprawnień jak dla mnie to nie powinno być miejsca w policji dla takich cwaniaków. Wypad z pracy i tyle.


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na końcu jak wyszło, że gośc jest z TVNu słychać było drżenie głosów u tych cwaniaczków. Zmiękli coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się nie rozejdzie. Najgorzej że 1 czy 2 nabroi a później to cała policja jest beeeee....

No cóż, ale takich przypadków wskazać można niestety więcej i to nie tylko w tej formacji. Nie pisze się tu o grupie nauczycieli czy też przedstawicieli bankowych bo to by nikogo nie obchodziło. To jest jak z kościołem. Jeden ksiądz jedzie po drinie i już cała Polska o tym dudni. A jak rolnika pod wpływem capną to cisza.....no chyba że jak ostatnio miał prawie 11 promili :) Policja to taka formacja, która będzie czy chce tego czy nie na językach.

Pozdrawiam

Moze to dlatego, ze policja żyje z pieniędzy podatników i jest utworzona do pilnowania porządku wiec samo przez siebie powinna dawać dobry przykład. Rolnik zarabia sam na siebie i nie jest od dawania przykładu i karania innych a jak wychoduje trujące jedzenie to tez bedzie głośno.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ale takich przypadków wskazać można niestety więcej i to nie tylko w tej formacji. Nie pisze się tu o grupie nauczycieli czy też przedstawicieli bankowych bo to by nikogo nie obchodziło. To jest jak z kościołem. Jeden ksiądz jedzie po drinie i juała Polska o tym dudni. A jak rolnika pod wpływem capną to cisza.....no chyba Policja to taka formacja, która będzie czy chce tego czy nie na językach.

Pozdrawiam

twoje tłumaczenie jest w stylu Jasia ktory dostając uwage do dzienniczka za złe zachowanie powiedxiał ze Krzyś tez byl niegrzeczny a uwagi nie dostał. Praca policjanta powinna budzić zaufanie do tej formacji gdyż to on dba o nasze bezpieczeństwo. Jak można mieć zaufanie do cwaniaka i krętacza???

stawianie pijanego rolnika z policjantem jest tutaj nie na miejscu


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to dlatego, ze policja żyje z pieniędzy podatników...

Dajcie spokoj z takimi tekstami, bo jest wiele grup zawodowych "zyjacych z pieniędzy podatnikow", a jakos się ich nie czepia mimo, ze maja przyjemniejsza i lepiej oplacana robote.

Poza tym każdy kto pracuje w sektorze publicznym placi podatki wiec robi sam na siebie.

Do tego nikt nie pieni się gdy służby obsluguja pijanych zuli - tutaj rzadko kto widzi, ze "ich pieniądze" "na utrzymanie np. policji" znikają na rzecz czynności związanych z takimi pijakami.

Ja nie bronie tych policjantow, bo delikatnie pisząc zrobili zle. Kur... każdy jest człowiekiem, ja wiem ze niektórzy chcieliby żeby np. policjanci byli zacewnikowani, nie jedli i w ogole byli w gotowości 25h na dobe.

Glaby mogli po prostu powiedzieć dziennikarzowi, ze przyjechali na obiad - o tak po ludzku. Przeciez jakby się cos dzialo to ciagle sa w kontakcie radiowym. Najwyzej sprawa by trafila do przelozonego i jakies drobne konsekwencje. Niestety Panowie terroryści chcieli dziennikarza zastraszyć i zrobili kilka krokow za daleko.

Polak glodny - polak zly, może to o to chodzi ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Mam nadzieję, że się nie rozejdzie. Najgorzej że 1 czy 2 nabroi a później to cała policja jest beeeee....

No cóż, ale takich przypadków wskazać można niestety więcej i to nie tylko w tej formacji. Nie pisze się tu o grupie nauczycieli czy też przedstawicieli bankowych bo to by nikogo nie obchodziło. To jest jak z kościołem. Jeden ksiądz jedzie po drinie i już cała Polska o tym dudni. A jak rolnika pod wpływem capną to cisza.....no chyba że jak ostatnio miał prawie 11 promili :) Policja to taka formacja, która będzie czy chce tego czy nie na językach.

Pozdrawiam

Sektor publiczny nie pracuje tylko służy. Policja, straż, pogotowie, urzędnicy to wszystko są służby. U nas niestety wciąż jest komuna - to obywatel służy państwu i jest przez to państwo traktowany jak robak.

No niestety jeśli 11 listopada 2012 roku policyjny zakamuflowany oddział chce sprowokować rzekome bojówki "faszystowskie" [ jak to nazwały media ] do walki z policją to chyba coś jest jednak nie tak z całą policją...

Policja to jest służba a nie "praca" jak to nazywają policjanci. Policja ma służyć ludziom a nie wywoływać walki uliczne i pałować obywateli. Do policji obywatele powinni mieć szacunek ale jak można szanować policję jeśli policjanci działają tylko dla państwa i nie służą obywatelom tylko ich gnębią np za picie piwa, palenie papierosów itd.... Kiedyś napadło mnie z 6 drechów pod stacją a jak zadzwoniłem na policję to oni niby sił nie mieli. Tylko jakoś siły do wywoływania walk ulicznych w czasie świąt narodowych mają... Kiedyś nieznani sprawcy okradli mnie i wynieśli z warsztatu między innymi elektronarzędzia - sprzęt za kupę kasy. Do tego sprawcy zostawili paluchy wszędzie - nawet na szybach okna przez które wychodzili. Policja oczywiście nie zrobiła nic żeby ich złapać. Nawet nie zebrali tych paluchów. Tak jak by współpracowali z tymi złodziejami...

Wstyd panowie, wstyd.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piana !

W kazdej grupie zawodowej czy spolecznej sa czarne owce. Budowlancy, politycy, nauczyciele, ksieza, lekarze, policjanci, studenci itp. To bez znaczenia

Dlatego wspolczuje wszystkim kiedy w mediach z powodu przypadku wrzuca sie cala taka grupe do jednego wora i reszta spoleczenstwa ma uzywanie.

Wspolczuje Policji, z jednej strony maja durne dyrektywy narzucone z gory, z drugiej obywatela z uprzedzeniami lub nienawiscia

Panowie z filmiku wykazali sie calkowitym brakiem profesjonalizmu. Wstyd po calosci.

Ale to przelozeni powinni podjac kroki dyscyplinarne. W UK tez sa przypadki i co? W kazdym kraju sa.

Tyle ze u nas telewizja rzuca taki badziew do ogladania a spoleczenstwo karmi sie taka sensacja. W innym kraju o tak marginalnym zachowaniu co najwyzej napisze prasa brukowa.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to dlatego, ze policja żyje z pieniędzy podatników i jest utworzona do pilnowania porządku wiec samo przez siebie powinna dawać dobry przykład. Rolnik zarabia sam na siebie i nie jest od dawania przykładu i karania innych a jak wychoduje trujące jedzenie to tez bedzie głośno.

...żyją z pieniędzy podatnika....ja niby co podatków nie płacę..? brzuch mnie od śmiechu boli...

No ale Ty kolego widzę lubisz najpierw powiedzieć, później pomyśleć...już były tego przykłady.

twoje tłumaczenie jest w stylu Jasia ktory dostając uwage do dzienniczka za złe zachowanie powiedxiał ze Krzyś tez byl niegrzeczny a uwagi nie dostał. Praca policjanta powinna budzić zaufanie do tej formacji gdyż to on dba o nasze bezpieczeństwo. Jak można mieć zaufanie do cwaniaka i krętacza???

stawianie pijanego rolnika z policjantem jest tutaj nie na miejscu

nie chodziło mi o porównanie, tylko przykład

Dajcie spokoj z takimi tekstami, bo jest wiele grup zawodowych "zyjacych z pieniędzy podatnikow", a jakos się ich nie czepia mimo, ze maja przyjemniejsza i lepiej oplacana robote.

Poza tym każdy kto pracuje w sektorze publicznym placi podatki wiec robi sam na siebie.

Do tego nikt nie pieni się gdy służby obsluguja pijanych zuli - tutaj rzadko kto widzi, ze "ich pieniądze" "na utrzymanie np. policji" znikają na rzecz czynności związanych z takimi pijakami.

Ja nie bronie tych policjantow, bo delikatnie pisząc zrobili zle. Kur... każdy jest człowiekiem, ja wiem ze niektórzy chcieliby żeby np. policjanci byli zacewnikowani, nie jedli i w ogole byli w gotowości 25h na dobe.

Glaby mogli po prostu powiedzieć dziennikarzowi, ze przyjechali na obiad - o tak po ludzku. Przeciez jakby się cos dzialo to ciagle sa w kontakcie radiowym. Najwyzej sprawa by trafila do przelozonego i jakies drobne konsekwencje. Niestety Panowie terroryści chcieli dziennikarza zastraszyć i zrobili kilka krokow za daleko.

Polak glodny - polak zly, może to o to chodzi ? :D

szczera prawda, bardzo trafny komentarz

"Monopol na przemoc ma państwo" - Bartłomiej Sienkiewicz 21 sierpnia 2013 r.

http://wiadomosci.on...echodniow/7jppp

pozdrawiam

w niektórych przypadkach większość przyzna że przydało by się. Sam nie raz zdrowie narażałem nie tylko na zabezpieczeniu meczy..

Sektor publiczny nie pracuje tylko służy. Policja, straż, pogotowie, urzędnicy to wszystko są służby. U nas niestety wciąż jest komuna - to obywatel służy państwu i jest przez to państwo traktowany jak robak.

No niestety jeśli 11 listopada 2012 roku policyjny zakamuflowany oddział chce sprowokować rzekome bojówki "faszystowskie" [ jak to nazwały media ] do walki z policją to chyba coś jest jednak nie tak z całą policją...

Policja to jest służba a nie "praca" jak to nazywają policjanci. Policja ma służyć ludziom a nie wywoływać walki uliczne i pałować obywateli. Do policji obywatele powinni mieć szacunek ale jak można szanować policję jeśli policjanci działają tylko dla państwa i nie służą obywatelom tylko ich gnębią np za picie piwa, palenie papierosów itd.... Kiedyś napadło mnie z 6 drechów pod stacją a jak zadzwoniłem na policję to oni niby sił nie mieli. Tylko jakoś siły do wywoływania walk ulicznych w czasie świąt narodowych mają... Kiedyś nieznani sprawcy okradli mnie i wynieśli z warsztatu między innymi elektronarzędzia - sprzęt za kupę kasy. Do tego sprawcy zostawili paluchy wszędzie - nawet na szybach okna przez które wychodzili. Policja oczywiście nie zrobiła nic żeby ich złapać. Nawet nie zebrali tych paluchów. Tak jak by współpracowali z tymi złodziejami...

Wstyd panowie, wstyd.

niestety, o tej służbie niektórzy policjanci zapominają. Policji jest ok 100 tyś funkcjonariuszy - nie wiem ilu dokładnie służy na ulicy. No cóż, poczuł się ten panem zamiast jak pisałeś prosto wyjaśnić. I mnie się kiedyś zdarzyło na czerwonym w uniformie przejść...po prostu nie zauważyłem. Kupa śmiechu z tego była, nie ja się śmiałem a ze mnie, ale to było niezłe...głupio mi było.

Ten policjant niewątpliwie zasługuje na karę, kierowca na mandat..jak się to rozwinie to nie wiem, nie ja ich sądzę, nie przyjmowałem i nie ja będę ich zwalniał.

Jeżeli popełnili przestępstwo, nie ma 2 zdań-aut ze służby będzie. Tu nie jest to tolerowane tak jak w taksówce gdzie kierowca już nie raz mnie chciał w chu.... zrobić (usiłowanie oszustwa jest też karalne) czy kurier, który dostarczył mi 4 świetlówki do akwarium złamane na pół, a jak się go zapytałem dlaczego są zgięte to powiedział że mu do auta nie weszły bo miał vana czy kombi nie dostawczaka....choć była naklejka "uwaga szkło"

Nikogo bronić nie zamierzam, ale żygać mi się chce jak słyszę "ja na was płacę podatki"...hahahahaha

- a nie płać, a jedź wp...du do Australi i narzekaj na upał i na aligatory.

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dopóki społeczeństwo nie dostanie wyraźnego sygnału, że Policja sama jest zainteresowana wyeliminowaniem ze swoich szeregów tego typu "funkcjonariuszy", takie przypadki będą ciążyły negatywną opinią na całej formacji. Niestety takim wyraźnym sygnałem będzie zaprzestanie "krycia" kolegów i po prostu wyrzucanie takich ze służby.

Teraz gadamy, że cała policja jest beee, ze płacimy na nią podatki i inne opinie ale gdybyśmy wiedzieli, że takie sprawy nie uchodzą na sucho, to traktowalibyśmy to jako incydentalny przypadek trzech debili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku nie uchodzą, może są i jakieś zakamuflowane kolesiostwa ale wiem jak jest, pracowałem, pracuję i jak na razie będę pracował w formacji. Wiele widziałem i wiem jak jest. Kliku moich znajomych poleciało za głupoty...za głupoty..tylko nie nagłośnione, dlatego nikt nic nie słyszał.

Był kiedyś taki przypadek, że szedł (mój znajomy) długo po służbie, w weekend po imprezie w stanie nietrzeźwym. Chłop nie zauważył że wlazł na czerwonym i prawie go Passatem CC koleś nie jeb... A ten, jak to człowiek pod wpływem oburzony uderzył ręką w maskę kuźwa bo myślał, że jakiś pijak wjechał na czerwonym hehe. Facet zadzwonił po policję, maska wgięta, uszkodzenie powyżej 250 zł - umyślne i poszedł...i w cywilu. A były i głupsze wpadki. No cóż, to można było podpiąć pod coś takiego jak nieumyślność bo i działał w niewiedzy a że już w wiedzy (ale w błędzie) uszkodził samochód...

Były przypadki pobicia (patrz 11 listopada zeszłego roku czy 2 lata temu)....chcięli sprawie łeb ukręcić (nie policja-prokuratura) a sąd nie dał się...już koleś w cywilu.

Ale patrz też przypadek nagłaśniany ze znanymi suszarkami "iskra"...i co - piszą że policja daje du... bo mierzy prędkość nie wiadomo jak wadliwym sprzętem...a proszę czepić się tego, kto ustawił przetarg tak aby tylko Polska takiego gówna używała...a teraz na funkcjonariuszy się jedzie a nie na MSW czy kto tam to zakupił. Jak mi daja sprzęt na którym mam pracować to się nie pytam czy jest najlepszej firmy, ma działać i ma mieć homologację. Dlaczego Wydział miar tu nie jest ruszany, on wydaje homologację na ten sprzęt.

Nie wiem jak podejdą do sprawy usunięcia nagrania, czy będzie to usuwanie dowodów - tu nie działa policja, jak się sprawą zajmie prokuratura to ona będzie decydować, to jest pan postępowania.

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!! Widzę że jeszcze nie wiecie do czego jest zdolna władza.

Tzw.. SM to są dopiero zwierzęta.

Aż czasem to wstydzę się być Polakiem.

Ale pamiętajmy że służby mundurowe to tylko władza wykonawcza, problem jest po stronie ustawodawców.

a teraz nasz wspaniały, totalitarny premier chce móc wpływać na sądy.

Dopiero się zacznie!!


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.