Skocz do zawartości
LLS

Żenujące zachowanie organów scigania

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraźcie sobie coś takiego w Polsce.!!


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce pieprzyc, ze TVN be itd., ale to jest jeden z tematow zastępczych. Nie ma wątpliwości, ze zrobili zle, ale komentarze niektórych ludzie - w tym tutaj na forum - pachna pisowsko-niesiolowskim bełkotem i totalnym zaszufladkowaniem policji, a w ogole polakow.

Zycie w tym kraju nie należy do najłatwiejszych - przynajmniej dla zwykłych szarych ludzi. Niech każdy pomyśli minimum 3 razy jakby się czul w roli tego drugiego - w tym przypadku policjantow.

Zareagowali niewlasciwie, ale dlaczego ??? - Bo chcieli zjeść obiad. Dziennikarz szukal sensacji - znalazł, radiowoz lamiacy zakaz.

Czy to jest warte tego aby kilku funkcjonariuszy stracilo prace ? Ludzie, trochę dystansu bo w dzisiejszych czasach może oznaczac to ze te kilka rodzin wpadnie w ubóstwo - patologia napedza patologie.

Dziennikarze mogliby by obiektywnie pokazac opinie ludzi zyjacych w tym kraju, to co na prawde dzieje się w polityce.

Przez takie pierdoly, dziela tylko spoleczenstwo i pozwalają krzykaczom na rozkwit.

I jeszcze jedno mnie wkur... ciekawe czy ten dziennikarz tak samo leciałby gdyby zamiast radiowozu było tam np. Czarne BMW z 4 lysymi karkami... dopiero wtedy by się wykazal.

Bycie funkcjonariuszem publicznym przewidzane jest kilkoma "przywilejami", ale nie sa tego warte, ze każdy kto chce w czasie Twojej pracy zachowuje się jakby chciał Ci telefon komórkowy którym kreci film wsadzić w dupe, a potem opluc i zebys jeszcze podziekowal. Jeśli się odezwiesz - jesteś w mediach, YouTube zmieszany z blotem przez grupe odważnych Anonimowiczow bo jakze Pan utrzymywany z moich pieniędzy smial mi opryskliwie zwrocic uwagę ?

Edytowane przez gnom (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to była dziennikarska prowokacja to nie tłumaczy to skandalicznego zachowania policji .Jak dla mnie to są bandyci w mundurach .

Daje sobie rękę obciąć że to nie pierwszy numer tych policjantów ,może całe szczęście że udało się ujawnić taką patologię wśród organów ścigania .Daj boże żeby już bezpodstawnie ludziom rąk nie wykręcali . O perfidii na filmie nie wspomne aby nie pomawiac policji o usunięcie nagrania :/


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są czarne owce ale lekarza możesz zmienić,szkołę też a policja to organ którego nie zmienisz.

Nie od dziś wiadomo że instytucje państwowe są niewydajne i mało skuteczne dlatego sugeruje zacząć od miejskich.

LLS rok temu na marszu niepodległości w stolicy policja zagazowała twarz obywatela który grzecznie szedł gdy złapał twarz zaczeli go na ziemi kopać.Zauważyliście że na większości marszów gdzie jest policja jest burda? Policja traktuje obywateli jak przestępców.

Zawsze są uzbrojeni przeciwko to wygląda jak groźba...

Największym problemem jest system sądownictwa usunął bym wszystkich sędziów , oni powinni być anonimowi i siedzieć w kominiarach co to za sędzia który ma przypięty adres mieszkania , policja jest bezkarna.Obecną policją dalej rządzą ci co rządzili za komuny.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, w każdej formacji zdarzają się takie parapety. Policja i inne służby, sama jest zainteresowana oczyszczeniem się z takich "pracowników". Popatrz lepiej na inne środowiska - np. lekarze. U nas jest kilku lekarzy, którzy mieli procesy za łapówki (sprawa zbiorowa - kilka lat temu), wyroki w zawiasach i dalej pracują w zawodzie. I przeciwko jednemu toczy się znowu postępowanie o łapówki...

Leżąc w szpitalu, widziałem nie raz jak zabieg czy badanie było przekładane, bo lekarz będący na dyżurze dorabiał sobie w prywatnej przychodni mieszczącej się dwa pietra pod oddziałem.

A dziennikarze ? No cóż, mam prywatne zdanie na temat większości z nich, mocno niepochlebne. Ale weszła ustawa o segregacji odpadów, gdyby tam się zatrudnili, był by z nich pożytek choć...

Nie zwróciłeś uwagi na dziwną zbieżność takich wydarzeń, jak przedstawione tutaj, z ostatnimi wyrokami ? Ot, choćby 50 000 zł kary jaką eska ma zapłacić za wypowiedzi rasistowskie Wojewódzkiego... I parę innych.

Media to potęga, kreująca wizerunek świata w umysłach bezkrytycznie przyjmujących wiadomości.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są czarne owce ale lekarza możesz zmienić,szkołę też a policja to organ którego nie zmienisz.

Nie od dziś wiadomo że instytucje państwowe są niewydajne i mało skuteczne dlatego sugeruje zacząć od miejskich.

LLS rok temu na marszu niepodległości w stolicy policja zagazowała twarz obywatela który grzecznie szedł gdy złapał twarz zaczeli go na ziemi kopać.Zauważyliście że na większości marszów gdzie jest policja jest burda? Policja traktuje obywateli jak przestępców.

Zawsze są uzbrojeni przeciwko to wygląda jak groźba...

to najlepiej zlikwidujmy ją ! :) . Ja się przekwalifikuję, albo pójdę na emeryturę...(jakież to szczęście że po 15 latach już mogę).A jak Ci zgwałcą córkę czy żonę (nie daj Panie Boże !!!) to żalić się do ks. Rydzyka... :) A jak dadzą w mordę na meczu to nie narzekać, tylko po chrześcijańsku nadstawić drugi policzek...i wilk syty będzie (czyt. kibol-nie kibic) i owca cała ...A i tak wyjdzie, że jak trwoga to do Boga.

Pisać na takich głupich przykładach "że zagazowali i zakopali prawie na śmierć" każdy może.

Jakieś 7 lat temu na bazarze Różyckiego koleżanka (wtedy jej jeszcze nie znałem) ze straży miejskiej kopała leżącego. Jaki lincz był od widzów...nie powiem. Ale jak się okazało, że koleś zgwałcił 8 letnią dziewczynkę to z publiki się panowie też do kopania chcięli przyłączyć. Świadków (tegoż kopania) nie było, koleżanka za to nie odpowiedziała....ciekawe dlaczego..? Chyba dlatego, że jak się ludzie dowiedzieli co zrobił to te nadużycie stanowiska (czy jak to nazwać) nikogo nie interesowało...i co...? No poniosło i dziewczynę i tłum!!!!!!!!

Do czego dążę. Niech się na tematy służby (a nie pracy) wypowiedza Ci któzy przynajmniej tam pracowali albo Ci którzy coś nt. sprawy wiedzą a nie usłyszą i pier.....bez pensu !!!!!!!! Proszę przyład daleko nie szukając http://wpolityce.pl/...-metody-te-same

Zaraz pewnie ktoś napisze, że go na komendzie zatłukli...bo sensacja goni sensację. Ale jakby zabił dziadka...to że nic nie zrobili. Narzekać każdy lubi.

Włąsnie...lekarze. Szwagier zmarł przez błąd lekarza, ten do dzisiaj siedzi na L4 i prokuratok qur...nic zrobić nie może..gdzie tu TVN???????? CHŁOPAK MIAŁ 34 LATA !!! żonę i 2 dzieci, które odwiedzają go już tylko na grobie

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..i jeszcze chciałem coś dodać. W tym roku, już za miesiąc z groszem na 11 Listopada nie wysyłajmy oddziałów OP. Niech marsz idzie sam (nie jeden marsz przecież)..i zobaczymy co będzie. Będzie wtedy checa :chris:


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz sensownie piszesz .Chętnie bym zapytał Ciebie jaka była by Twoja reakcja ,gdybyś akurat był z panami z filmu na służbie i taka akcja miała by miejsce ?


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cop909 jeśli jesteś policjantem nie powinieneś czuć urazy.

Zawsze w sądownictwie/policji znajdą się uczciwe osoby ale większość jest nieuczciwa.Ci uczciwi powinni to zrozumieć że dla dobra reszty warto iść w cień nie obrażą się, zrozumieją.

Ja zacząłbym od góry a nie od dołu bo to tam tkwi problem.

Policjant robi sobie to na co może pozwolić.Taki policjant - pacjent z miejsca powinien być zwolniony.

Nie oczekuje wielkiej dyscypliny ale chociaż uszanować prywatność i nietykalność osoby prywatnej bez powodu.

Nie chce poruszać pensji policjanta bo to nie tylko w tej branży jest słabo.

Problemy z policją z tym bardziej ze strażą miejską są notoryczne i widocznie skoro się o tym najbardziej mówi to najbardziej dotyka i boli ludzi.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cop909 jeśli jesteś policjantem nie powinieneś czuć urazy.

Zawsze w sądownictwie/policji znajdą się uczciwe osoby ale większość jest nieuczciwa.Ci uczciwi powinni to zrozumieć że dla dobra reszty warto iść w cień nie obrażą się, zrozumieją.

Ja zacząłbym od góry a nie od dołu bo to tam tkwi problem.

Policjant robi sobie to na co może pozwolić.Taki policjant - pacjent z miejsca powinien być zwolniony.

Nie oczekuje wielkiej dyscypliny ale chociaż uszanować prywatność i nietykalność osoby prywatnej bez powodu.

Nie chce poruszać pensji policjanta bo to nie tylko w tej branży jest słabo.

Problemy z policją z tym bardziej ze strażą miejską są notoryczne i widocznie skoro się o tym najbardziej mówi to najbardziej dotyka i boli ludzi.

Nie czuję urazy :), dlaczego tak pomyślałeś... Mnie po prostu denerwuje jedna rzecz najbardziej, jak słyszę "płace na Was podatki"...no działa jak płachta na byka hehehe.

Mariusz sensownie piszesz .Chętnie bym zapytał Ciebie jaka była by Twoja reakcja ,gdybyś akurat był z panami z filmu na służbie i taka akcja miała by miejsce ?

Grunt to się pilnować, nie dopuszczać do takich sytuacji a jak zaistnieje to się zwinąć na pięcie. Czy byłoby cokolwiek gdyby tego gościa z TTV ( a nie TVN ) oleli..? wydaje mi się że nic. Uważam że jestem opanowany, w takich sytuacjach (przynajmniej podobnych) nie raz bywałem a i na komórkę nie raz mnie nagrywano a w TV mnie nikt nie widział.

A tak serio, oglądam przed godzinką TV a tu w jakiejś mieścinie się okazało szło paru chłopa po służbie (policja i straż miejska razem) i se gęby darli i podobno komuś po gębie dali hehe. Nie znam całej sytuacji ale pewnie znów będzie burza że ktoś na nich podatki płacił a ci się napili i ro***erducha na maxa.

Nigdzie nie napisałem że kogoś takiego bronię czy też czuję się urażony. Patrze na tę sytuację tak samo jak Wy.

Moim zdaniem to powinno się nagłośnić sprawę zaległych od 5 lat nie wypłacanych podwyżek z tytułu wzrostu tzw. PKB (sprawa poszła przez związki służ mundurowych do sądu). Od 5 lat słyszę "w tym roku wstrzymane" i tak od daaawna. Ciekawe co by było gdyby teraz musieli wypłacić nam te pieniądze (policzyłem to ok 6-7 tyś zł na łepka) + całość podwyżki za 5 lat ok 200 zł miesięcznie...(miałbym więcej na moje akwarium !!!! :) ).

Dużo mówi się o tym że Policja protestuje, że się nie należy, że mogą po 15 latach iść na emeryturę (nikt nikomu wstąpić tam nie bronił, nie narzekać jak się prowadzi firmę czy coś w podobie). Prywaciarz ma raz lepiej, raz gorzej. Policjant ma tę pensyję zawsze 1-go (bywało podobno z tym różnie, zdarzały się opóźnienia).

Owszem, obciąć przywileje, dać 80% za zwolnienia - ale za nocki, służby w święta, nadgodziny itp PŁACIĆ....wiecie czemu nie płacą i tak nie zrobią.....bo z torbami MSW poszłoby myślę w 3-4 mce. I wtedy byśmy zobaczyli kto by wsiadł i jeździł w sektorówce za 2,5 tyś hahaha. Jakoś p. Tuska tam nie widzę czy innych rządzących. Budżet padłby szybciej niż ten meteor kurde w Rosji.

Nie każdy godzi się na takie postępowanie Policji i ok. ale pamiętajcie że nie zawsze jak się złapie porywacza to się go grzecznie pyta "gdzieś pan tę kobitę przetrzymuje....? Tutaj trzeba troszeczkę bardziej nacisnąć.

Wszystko dobrze jak sprawa nas nie dotyczy.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strajk zrobta i gdzies do unii zgłosić wyżej co to dla państwa te 6 tys dla ile łbów? Back paya wypłacą.Dalej stoją w samochodach i ludzi jeżdżących zgodnie z przepisami łapią do kontroli ?:]


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem, że w Anglii tak stoją i łapią....u nas chyba nie


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zareagowali niewlasciwie, ale dlaczego ??? - Bo chcieli zjeść obiad. Dziennikarz szukal sensacji - znalazł, radiowoz lamiacy zakaz.

No ja Ciebie proszę - co mnie obchodzi że oni byli głodni? Parkingów nie ma? PORD dla mnie i dla nich inne jest czy jak? Jak będę leciał 160 przez wieś z ofertą na przetarg na 3 mln złotych to myślisz że mnie puszczą bo mi się spieszy i muszę być na czas? Nie sądzę. Są od tego by pilnowali czy społeczeństwo przestrzega prawa, a gdy jednostki prawa nie przestrzegają to mają środki by jednostkę ukarać. Nie sadzę żeby dziennikarz szukał okazji, jakby jej szukał to miałby ze sobą profesjonalny sprzęt a nie telefon.

Czy to jest warte tego aby kilku funkcjonariuszy stracilo prace ? Ludzie, trochę dystansu bo w dzisiejszych czasach może oznaczac to ze te kilka rodzin wpadnie w ubóstwo - patologia napedza patologie.

Dziennikarze mogliby by obiektywnie pokazac opinie ludzi zyjacych w tym kraju, to co na prawde dzieje się w polityce.

Nie wiem czy to jest tego warte, sam wjazd za zakaz nie jest tego warty a to ile jest warty to znajdziesz w taryfikatorze wykroczeń. Ale reszta tego co panowie funkcjonariusze pokazali już według mnie jest tego warte. i nie bierz mnie na litość że rodziny będą głodne. To żadne tłumaczenie. Znów - jak mi prawko zabiorą za punkty to moja rodzina będzie głodna. I żeby tego uniknąć jeżdżę tak by go nie stracić. Od nich też nie wymagam wiele - przestrzegajcie prawa na straży którego podobno stoicie. A i jeszcze odnośnie dziennikarzy - myślisz, ze każdy z nich musi pisać o polityce? Naprawdę uważasz, że nikogo w tym kraju nie interesuje nic innego niż tylko to co matoły na Wiejskiej wyprawiają?

I jeszcze jedno mnie wkur... ciekawe czy ten dziennikarz tak samo leciałby gdyby zamiast radiowozu było tam np. Czarne BMW z 4 lysymi karkami... dopiero wtedy by się wykazal.

A, to nie wiem - zapytaj p. redaktora.

Jakieś 7 lat temu na bazarze Różyckiego koleżanka (wtedy jej jeszcze nie znałem) ze straży miejskiej kopała leżącego. Jaki lincz był od widzów...nie powiem. Ale jak się okazało, że koleś zgwałcił 8 letnią dziewczynkę to z publiki się panowie też do kopania chcięli przyłączyć. Świadków (tegoż kopania) nie było, koleżanka za to nie odpowiedziała....ciekawe dlaczego..? Chyba dlatego, że jak się ludzie dowiedzieli co zrobił to te nadużycie stanowiska (czy jak to nazwać) nikogo nie interesowało...i co...? No poniosło i dziewczynę i tłum!!!!!!!!

Sorry ale dla mnie funkcjonariusz jakiejkolwiek służby biorący udział w linczu powinien z miejsca polecieć. Piszę linczu - bo kopanie leżącego podejrzanego raczej nie jest ujęte w procedurach zatrzymania, tak? Gdzie my żyjemy, że takie akcje mają miejsce przy współudziale funkcjonariuszy? Takie metody owszem były w Polsce stosowne,ale były to czasy o których większość z ludzi wtedy żyjących chciałaby zapomnieć a i funkcjonariusze byli z innych służb. Jeszcze raz pytam - jak ludzie o słabych nerwach trafiają do służby gdzie mają pracować z bronią i skrajnie stresogennych sytuacjach? Wiem, ze służba ciężka i niewdzięczna ale samosąd na ulicy??? O tym czy ten gość był winien czy nie winien gwałtu powinien wypowiedzieć się sąd a nie motłoch czy ktoś w mundurze komu puściły nerwy. Jak już go osadzą jako podejrzanego w areszcie czy po wyroku w więzieniu to dobrze wiesz co się z takim stanie. Informacje o tym kto i za co garuje za kraty nie trafiają przypadkowo. Ale to już po skazaniu a nie przed - przed ma domniemanie niewinności.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Qlfonem , ludzie cały czas zapominają że oni są dla nas nie my dla nich.To jest ich praca i oni sobie taką wybrali.

Wymagają od ludzi tego czego sami nie przestrzegają.Rozumiem pomyłkę lekarską ale kopać chłopaka na ziemi po gazie? - to chyba nie jest pomyłka i takich nie pomyłek jest bardzo dużo.

Policja jest bezkarna.

Cokolwiek głupi nie zrobi ,uderzy go,rzuci butelką , polijant ma mu pomóc! i nawet do wariatkowa zawieść jak trzeba.Ma skuć a od wymierzania kary jest sąd a nie on.

Tacy ludzie to bandyci w chroniącej kamizelce policji i wiedzieli jakie sytuacje ich czekają w tym zawodzie.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dysputa, ja ze swojej strony tylko chciałbym zauważyć, że "płacenie podatków" polega na tym, że wszelakiej maści funkcjonariusze publiczni są utrzymywani z podatków tych co mają wpływ na PKB, wybacz cop ale Ty nie masz wpływu na PKB, z całym szacunkiem do Twojej osoby i zawodu jaki wykonujesz.


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecą, polecą. A i pewnie odpowiedzą za napad czy inne naruszenie nietykalności...

To nie ulega wątpliwości że zachowali się jak bandziory - myślę że co do tego wszyscy jesteśmy zgodni.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwolę sobie przypomnieć :

pobicie przez policję.

Tą twarz trzeba przypomnieć.

Warszawska prokuratura stoi murem za policjantem, który 11 listopada 2011 roku bił jednego z uczestników Marszu Niepodległości. Jak dowiedział się reporter RMF FM, śledczy zaskarżyli wyrok na funkcjonariusza.

Wyrok dostał ale: Według śledczych, sąd podczas procesu popełnił szereg błędów. W uzasadnieniu do apelacji przekonują między innymi, że nieprawidłowo ocenił materiał dowodowy, a także dopuścił się błędnej oceny w ustaleniach, co naprawdę działo się w centrum Warszawy podczas marszu.

Dostał wyrok ale ta akcja była tak mono nagłośniona że wyjscia nie było.To próba zabójstwa (kopanie w twarz)nie ma wątpliwości bezwzględny bandyta dostał 1,5roku i zakaz wykonywania pracy.

Inny chłopak dostał 15lat za próbę morderstwa , czy to nie śmiesznie podejrzany wyrok ?


Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś ten materiał "narkęcany",niby TVN kłamie ,nikt im nie wierzy ,a pokręcony filmik z pseudo gliniarzami ,którzy nie wiedzą jak wykasować pliki z komórki, tylko bawi się jeden podgłaszaniem i ściszaniem i tak słyszanej rozmowy qrjąc przy tym ,za jego plecami słychać chichot ,a na koniec pozwalają nagrywać dalej żale,po niby wykasowaniu zdjęć ,szukam sensaCJI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś ten materiał "narkęcany",niby TVN kłamie ,nikt im nie wierzy ,a pokręcony filmik z pseudo gliniarzami ,którzy nie wiedzą jak wykasować pliki z komórki, tylko bawi się jeden podgłaszaniem i ściszaniem i tak słyszanej rozmowy qrjąc przy tym ,za jego plecami słychać chichot ,a na koniec pozwalają nagrywać dalej żale,po niby wykasowaniu zdjęć ,szukam sensaCJI

Tak tak,a w Smolensku rosły betonowe brzozy .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bronię naszej policji ,bo wiadomo że często takie ... z nich są,ale dla mnie ten materiał jest naciągany ,jak np. te brzozy i inne lipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja w każdym kraju jest bardzo ważną instytucją i jest to fakt niezaprzeczalny . Chodzi jedynie o to by napiętnować takie zjawiska jak ''kolesiostwo'' ,przekraczanie uprawnień ,podejmowanie środków bezpośrednie przymusu w takich np sytuacjach jak na filmie .

Dzięki temu że takie sprawy będą nagłaśniane w mediach ''bandyci '' pracujący w policji za nim coś zrobią dwa razy się zastanowią .

Jeśli już o policji mowa ,w swoim życiu tak się niestety złożyło że trzy razy zostałem okradziony (radio w aucie ,itp) . Zastanawia mnie jedno ,po co przysyłają do poszkodowanego pismo o treści umorzenia sprawy z braku dowodów ....i tak dalej .Gdzie niby i w którym momencie było to śledztwo ,chociaż by prześli się po sąsiadach czy nikt nic nie widział :/ .A tu nic kompletnie .

Nie ma zaufania do policji,przyznam szczerze bez obłudy że jej nie lubię . Za to właśnie między innymi że nie robią tego co powinni ,często szukają dziury w całym .

Wiele można by jeszcze pisać na ich temat .....

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację,ale chyba w żadnym kraju policja nie będzie szukać ,i umorzy sprawę skradzionego radia ,za mała ,tzn szkodliwość ,czy jak to się tam nazywa,ale jak by nie było potrzebni są,z mniejszymi czy większymi wyjątkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie rozejdzie. Najgorzej że 1 czy 2 nabroi a później to cała policja jest beeeee....

.....

3 nabroiło, ale masz racje to jak z księdzem nie każdy ma powołanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Qlfonem , ludzie cały czas zapominają że oni są dla nas nie my dla nich.To jest ich praca i oni sobie taką wybrali.

Wymagają od ludzi tego czego sami nie przestrzegają.Rozumiem pomyłkę lekarską ale kopać chłopaka na ziemi po gazie? - to chyba nie jest pomyłka i takich nie pomyłek jest bardzo dużo.

Policja jest bezkarna.

Cokolwiek głupi nie zrobi ,uderzy go,rzuci butelką , polijant ma mu pomóc! i nawet do wariatkowa zawieść jak trzeba.Ma skuć a od wymierzania kary jest sąd a nie on.

Tacy ludzie to bandyci w chroniącej kamizelce policji i wiedzieli jakie sytuacje ich czekają w tym zawodzie.

pomyłka lekarska polegała na tym, że anestezjolog kazał !!! monitorowanie funkcji życiowych przez 24 h/dobę a lekarz tego nie zrobił...ale to tak napisałem celem sprostowania.

No ja Ciebie proszę - co mnie obchodzi że oni byli głodni? Parkingów nie ma? PORD dla mnie i dla nich inne jest czy jak? Jak będę leciał 160 przez wieś z ofertą na przetarg na 3 mln złotych to myślisz że mnie puszczą bo mi się spieszy i muszę być na czas? Nie sądzę. Są od tego by pilnowali czy społeczeństwo przestrzega prawa, a gdy jednostki prawa nie przestrzegają to mają środki by jednostkę ukarać. Nie sadzę żeby dziennikarz szukał okazji, jakby jej szukał to miałby ze sobą profesjonalny sprzęt a nie telefon.

Nie wiem czy to jest tego warte, sam wjazd za zakaz nie jest tego warty a to ile jest warty to znajdziesz w taryfikatorze wykroczeń. Ale reszta tego co panowie funkcjonariusze pokazali już według mnie jest tego warte. i nie bierz mnie na litość że rodziny będą głodne. To żadne tłumaczenie. Znów - jak mi prawko zabiorą za punkty to moja rodzina będzie głodna. I żeby tego uniknąć jeżdżę tak by go nie stracić. Od nich też nie wymagam wiele - przestrzegajcie prawa na straży którego podobno stoicie. A i jeszcze odnośnie dziennikarzy - myślisz, ze każdy z nich musi pisać o polityce? Naprawdę uważasz, że nikogo w tym kraju nie interesuje nic innego niż tylko to co matoły na Wiejskiej wyprawiają?

A, to nie wiem - zapytaj p. redaktora.

Sorry ale dla mnie funkcjonariusz jakiejkolwiek służby biorący udział w linczu powinien z miejsca polecieć. Piszę linczu - bo kopanie leżącego podejrzanego raczej nie jest ujęte w procedurach zatrzymania, tak? Gdzie my żyjemy, że takie akcje mają miejsce przy współudziale funkcjonariuszy? Takie metody owszem były w Polsce stosowne,ale były to czasy o których większość z ludzi wtedy żyjących chciałaby zapomnieć a i funkcjonariusze byli z innych służb. Jeszcze raz pytam - jak ludzie o słabych nerwach trafiają do służby gdzie mają pracować z bronią i skrajnie stresogennych sytuacjach? Wiem, ze służba ciężka i niewdzięczna ale samosąd na ulicy??? O tym czy ten gość był winien czy nie winien gwałtu powinien wypowiedzieć się sąd a nie motłoch czy ktoś w mundurze komu puściły nerwy. Jak już go osadzą jako podejrzanego w areszcie czy po wyroku w więzieniu to dobrze wiesz co się z takim stanie. Informacje o tym kto i za co garuje za kraty nie trafiają przypadkowo. Ale to już po skazaniu a nie przed - przed ma domniemanie niewinności.

brzydko to zabrzmi, aleeeee przynajmniej porządek był i to właśnie to często też na ulicy słyszę "przynajmniej porządek był. A my mamy demokrację od kilku lat a 90% społeczeństwa się w du... poprzewracało.

Ale zbaczamy z tematu, w podsumowaniu powiem w odp. na 1-szy post. Ukarać ale adekwatnie do czynu i tyle. I myślę że nie będę pchał tematu bo schodzimy na bok i ruszamy inne problemy i zagadnienia.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... najbardziej mnie zastanawia jedna sprawa, standardowe zapytanie kazdego policjanta "poprosze o panskie dokumenty". Spodziewali sie ze przeczytaja w dowodzie Bin Laden ? Po co to. Jest milion innych przypadkow gdzie faktycznie wylegitymowanie obywatela jest sluszne ale w w wielu przypadkach bezcelowe. Ale to dziala,psychologicznie, powie to kazdy policjant, poproszony o dokumenty lapiesz respekt przed wladza. Niestety policjanci niechetnie legitymuja sie sami, smutne.

Rozumiem zdanie kolegi cop909. Opinia policji jest szargana przy kazdej okazji ale czy tak powinno byc? Przeciez to jednak da sie zmienic. Dlaczego kazdy, kto wstapi w szeregi sluzby policyjnej nabiera wigoru, kim to nie jestem teraz.

Sa policjanci i policjanci. Nie mozna generalizowac. Ogolnie jest jak jest. Spoleczenstwo w dalszym ciagu tkwi w przekonaniu ze kontakt z Policja to tylko klopoty, to sie powoli zmienia ale zbyt powoli niestety.

Ja mijam sprawy zwiazane z Policja w Polsce z daleka, bo mam powody ale nie bede opluwal tej instytucji nawet po obejrzeniu takiego filmiku na YT. To sa indywidualne przypadki. Jesli sie chlopakom upiecze to swiadczy bardzo zle a intuicja mi podpowiada ze sie jednak upiecze. Odejscie do cywila to skrajny przypadek w Policji,w dalszym ciagu. Szczerze to gdyby tak sie stalo, do cywila srednio paru miesiecznie musialo by odejsc a przeciez tak nie jest.

W wielu wypadkach policja jest rowniez bezsilna i podzielam zdanie kolegi cop909. Przypomina mi sie cytat z filmu : "kiedys to bym cie kolego przesluchal". I mysle ze tu jest szkopul, wielu chyba teskni za tymi czasami a naszemu nowemu "wyzwolonemu pokoleniu" w d*pach sie poprzewracalo, i z tym sie zgodze. Granicaa jest bardzo sliska pomiedzy kompetencja a slusznym zachowaniem.

Nie podzielam jednak teorii ze podczas przesluchania czasem trzeba nacisnac, kolega podal przyklad kiedy porywacza trzeba przydusic, powiedzmy pewnymi metodami przesluchan w celu wymuszenia zeznania aby popchnac sprawe. Dla mnie to hipokryzja z piekla rodem. Nie popadajmy w glebokie dno moralne, Znam osobiscie kilku facetow z kryminalistyki w Lodzi, nawet ci wlos z glowy nie spadnie a wyspiewasz przed nimi wszystko. Tak cie wypytaja ze wiedza kiedy klamiesz a kiedy mowisz prawde. Sa techniki przy ktorych klamiac mowisz prawde, nie ma opcji ze odmowisz zeznan, sam zaczniesz gadac. Warto podszkolic ludzi w waszym resorcie w tym kierunku. To nie USA gdzie patriot act. zezwala na torturowanie terrorystow.

I na koniec, bez urazy, i podkontekstow, niestety ale w mentalnosci policjanta tkwi "sluzbowy glos sumienia" : "czekaj chojraku, jak cie skuje w kajdany to od razu zmiekniesz". Moze tutaj tkwi problem? Bo po tym filmiku na YT chyba moge tak sadzic?

Pozdrawiam serdecznie i policjantow i obywateli.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.