Skocz do zawartości
LLS

Żenujące zachowanie organów scigania

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz psy wieszacie, ale jak sie cos stanie to z podkulonem ogonem szybciutko przylecicie po ratunek,

"jak bida to do zyda a po bidzie to won żydzie".

typek co nagrywał jak by zarobił za rogiem po łbie od zbui i szukał by pomocy to by nie miał problemu że zgłodniałe chłopaki pod prąd wjechały. W d... j..... aferzysta.

Edytowane przez pio7 (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz psy wieszacie, ale jak sie cos stanie to z podkulonem ogonem szybciutko przylecicie po ratunek,

"jak bida to do zyda a po bidzie to won żydzie".

typek co nagrywał jak by zarobił za rogiem po łbie od zbui i szukał by pomocy to by nie miał problemu że zgłodniałe chłopaki pod prąd wjechały. W d... j..... aferzysta.

Sądząc po postawie to by go olali, ja tez kiedyś wierzyłem, ale jak mi sąsiad rozpieprzył auto pod domem, swoim seicento i zgłosiłem to na policje, to po około miesiącu dostałem list z umorzeniem postępowania, mimo wskazania winnego (brak świadków, ale ślady na aucie wskazujące). Jak chłopaki przyjechali, to oczywiście mieli wszystko w d*pie, spisali itp, dopiero na zwrócenie uwagi i prośbę przeszli się po sąsiadach (osiedle i dookoła setki okien) i popytali tzn, w pierwsze drzwi jakie zapukali nikogo nie było, drugich nikt nic nie widział, na popytanie dalej chyba nie mieli ochoty. i jak tu wierzyć w stróży prawa??


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi mundurowi to się nadają do pchania karuzeli.Znam paru osobiście to kawał gamoni i gdyby nie znajomości to w życiu by testów nie zdali. Dziadka co pijany na rowerze jedzie to potrafi złapac a jak grupka łysych stoi to nawt z radiowozu nie spojrzy. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafią kulawego,pijanego na rowerze złapac ,,a gwałty morderstwa ???? Ci nowi młodzi są za słabi dupe do auta wsadzic i lansowac się po mieście głupole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszną nagonkę robicie. Goście z filmu co prawda przegięli pałkę ostro ale wrzucanie wszystkich do jednego worka nie ma prawa bytu. Ponad rok temu "uczestniczył w bójce", tzn broniłem się przed atakiem ćpuna i jego kolegi. Cała akcja rozgrywała się w miejscu publicznym przez co ludzie wezwali policję. Pewnie sam bym sprawę olał gdyby nie to że w pewnym momencie kiedy leżałem na ziemi dostałem kopa w tył głowy. Po złożeniu zeznań ciągu pół godziny patrol przywiózł dwóch ćpunów na posterunek, bez gadania zamknęli ich na 24h. Potem toczyło się postępowanie (przesłuchania i inne) w efekcie czego goście poszli siedzieć na 2 lata. Policja jest bezskuteczna?...czasem na pewno, ale nie obrażajmy tych którzy swoją pracę (służbe) wykonują z powołania i z pełnym zaangażowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasi mundurowi to się nadają do pchania karuzeli.Znam paru osobiście to kawał gamoni i gdyby nie znajomości to w życiu by testów nie zdali. Dziadka co pijany na rowerze jedzie to potrafi złapac a jak grupka łysych stoi to nawt z radiowozu nie spojrzy. ?

Czy grupka lysych (ludzi jak mniemam) stwarza wieksze zagrozenie od pijanego dziadka ????

Hm. Wielu napisalo i ja sie zgadzam: wszedzie sa ludzie zli i dobrzy. W kazdej grupie zawodowej czy spolecznej. Nie wolno wszystkich pchac do jednego wora. No moze oprocz handlarzy samochodow ;)) - taki zarcik


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlfon, trochę dramatyzujesz. Co ma ich wykroczenie do sytuacji opisanej przez Ciebie, poza tym, ze jedno i drugie to wykroczenie ?

Jakby Ci prawko zabrali, pojezdzilbys pekaesem, albo jezdzilbys bez prawka :p. Chyba ze w czas zrozumiesz, ze żadna kasa (nawet te 3 mln dla firmy i Twoja premia) nie jest warta Twojego zycia (ani pewnie tez zycia Twojej ofiary). Zreszta na "wiochach" stoi jakas straz gminna etc., a pocztówki odbierasz w skrzynce :p

Ja wcale nie bronie tych Panow. Gdyby mnie spotkalo cos podobnego na pewno starałbym się naglosnic sprawę.

Ben_sage "rozumiem pomylke lekarska" - ha ha ha... nie zycze Ci abys kiedykolwiek miał okazje nawet sprobowac... Co to za taryfa ulgowa za 6 lat studiow i kilka lat specjalizacji ?

Panowie, ja tam jeszcze nigdy od Policjanta w gebe nie dostałem. Widocznie nie pchałem się tam gdzie nie trzeba...

To jest smieszne, ze w tym kraju patrol nie może na luzie pojsc do knajpy normalnie kupic obiad i usiasc przy stoliku i zjeść. Stad takie patologiczne zachowania, ze chowają się jak szczury z zarciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz z tvn 24 ,sama prawda .

przeraża mnie policja, bo jeśli to by spotkało nie dziennikarza to mafia zwykłego człowieka by zdeptała. Policja zachowuje się na filmie jak grupa zorganizowana o działaniu zbrojnym. To się w Policji nie powinno wydażyć, jeśli nie zostaną usunięci ze służby znaczy że to przyzwolenie kadry jest na takie działanie. Fikasz to znikasz -motto policji jak mafii.
Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben_sage "rozumiem pomylke lekarska" - ha ha ha... nie zycze Ci abys kiedykolwiek miał okazje nawet sprobowac... Co to za taryfa ulgowa za 6 lat studiow i kilka lat specjalizacji ?

Gnom

Każdy traci zdrowie z czasem ale często staram się doinformować zanim pójdę do lekarza.

Nie raz ludzie piszą o różnych pomyłkach czy złej ocenie sytuacji, od tej pory(kiedy potrzeby mam większe) korzystam tylko z prywatnej służby zdrowia bo uważam że zdrowie i czas jest najważniejsze.

Panowie, ja tam jeszcze nigdy od Policjanta w gebe nie dostałem. Widocznie nie pchałem się tam gdzie nie trzeba...

To jest smieszne, ze w tym kraju patrol nie może na luzie pojsc do knajpy normalnie kupic obiad i usiasc przy stoliku i zjeść. Stad takie patologiczne zachowania, ze chowają się jak szczury z zarciem.

Widocznie z grupie są mocni ale ogólnie nie ma się co pchać czy wpychać.

Nie widzę żeby nikt im wytykał tego że chcą zjeść, każdy ma takie potrzeby.

Według policji nieprzestrzeganie znaków jest niebezpieczne tak jak na drodze ekspresowej 140km/h tak samo jazda po zakazie.Także nie tylko że nie potrafią przeprosić bo pomyłki się zdarzają.

Są bezczelni i wszystko im wolno tak myślą.Nie raz byłem świadkiem łamania przepisów drogowych przez policję - "głównie prędkość" bez sygnału na która cała policja tak jest uczulona....

Swoją drogą nie ma co narzekać patrząc po SM to powinien być temat wątku "likwidacja"

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku nie uchodzą, może są i jakieś zakamuflowane kolesiostwa ale wiem jak jest, pracowałem, pracuję i jak na razie będę pracował w formacji. Wiele widziałem i wiem jak jest. Kliku moich znajomych poleciało za głupoty...za głupoty..tylko nie nagłośnione, dlatego nikt nic nie słyszał.

Był kiedyś taki przypadek, że szedł (mój znajomy) długo po służbie, w weekend po imprezie w stanie nietrzeźwym. Chłop nie zauważył że wlazł na czerwonym i prawie go Passatem CC koleś nie jeb... A ten, jak to człowiek pod wpływem oburzony uderzył ręką w maskę kuźwa bo myślał, że jakiś pijak wjechał na czerwonym hehe. Facet zadzwonił po policję, maska wgięta, uszkodzenie powyżej 250 zł - umyślne i poszedł...i w cywilu. A były i głupsze wpadki. No cóż, to można było podpiąć pod coś takiego jak nieumyślność bo i działał w niewiedzy a że już w wiedzy (ale w błędzie) uszkodził samochód...

Były przypadki pobicia (patrz 11 listopada zeszłego roku czy 2 lata temu)....chcięli sprawie łeb ukręcić (nie policja-prokuratura) a sąd nie dał się...już koleś w cywilu.

Ale patrz też przypadek nagłaśniany ze znanymi suszarkami "iskra"...i co - piszą że policja daje du... bo mierzy prędkość nie wiadomo jak wadliwym sprzętem...a proszę czepić się tego, kto ustawił przetarg tak aby tylko Polska takiego gówna używała...a teraz na funkcjonariuszy się jedzie a nie na MSW czy kto tam to zakupił. Jak mi daja sprzęt na którym mam pracować to się nie pytam czy jest najlepszej firmy, ma działać i ma mieć homologację. Dlaczego Wydział miar tu nie jest ruszany, on wydaje homologację na ten sprzęt.

Nie wiem jak podejdą do sprawy usunięcia nagrania, czy będzie to usuwanie dowodów - tu nie działa policja, jak się sprawą zajmie prokuratura to ona będzie decydować, to jest pan postępowania.

Jeżeli wymagacie od społeczeństwa stosowania przepisów, to sami najpierw dawajcie właściwy przykład. każecie mandatami za przekroczenie prędkości - sami powinniście jej przestrzegać.

Nie uważam was za prywatnych ochroniarzy za tzw podatki, ale za stróży prawa, a Ten wymagając powinien dawać nienaganny przykład.

Nic nie tłumaczy sytuacji, kiedy stóż prawa ponad prawem się stawia.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz psy wieszacie, ale jak sie cos stanie to z podkulonem ogonem szybciutko przylecicie po ratunek,

"jak bida to do zyda a po bidzie to won żydzie".

typek co nagrywał jak by zarobił za rogiem po łbie od zbui i szukał by pomocy to by nie miał problemu że zgłodniałe chłopaki pod prąd wjechały. W d... j..... aferzysta.

Przyjeżdżacie na interwencje, że wam się aż gumy palą - bardzo proszę bez kiepskich dowcipów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaber...z Policją jest jak z kobietą - nią źle ale bez niej jeszcze gorzej. Chyba nie ma firmy na którą byśmy nie narzekali. Jeden będzie zadowolony bo mu samochód kradziony odnajda, drugi nie bo widział sprawcę uszkodzenia a Policjanci niemili ją umożyli.... To nie policja umarza takie rzeczy tylko prokuratura (to tak dla sprostowania). Nad każdym przestępstwem piecze ma Prokurator i to in i tylko on jest gospodarzem postępowania i decyduje co w sprawie zrobić należy, a jak po przesłuchaniu Prokurator wypisał się aby coś umorzyć to umorzyć. To jest proste ja 2 + 2. Ale nie wszyscy to wiedza więc to piszę, bo już powyżej kolega napisał że to Policjaanci mu sprawę umorzyli, a prosze mieć pretensje do prokuratury i tyle.

I ja miałem i lepsze i gorsze doczynienia za małolata z Policją, ale pałki nie przegięłem. Sam wiem jak czasami podchodza policjanci np. do kontroli drogowej bo i ja kierowcą jestem. I nie narzekać na kontrole i fotoradary i mandaty....jeździć albo wolno albo czuzjnie, tam gdzie foto hamować a pocztówki do domu nie przyjdą. Mi sie jeszcze nie zdarzyło a po całym kraju jeżdżę. Albo olać to i zasilać już kiepską gospodarkę Polski.

Kolego Gabler jesteś policjantem...? Bo jak nie to co możesz wiedzieć o czasie przyajzdu na interwencję. Bywało za czasów sektorówki że przez 12 godzin nic w gębie nie miałem, jeździłem poza wyznaczony rejon bo patroli brakowało, płaciłem ze swojej pensji za tzw. przepał a jak zarysowałem radiowóz to po nocach nie spałem bo nie wiedziałem czy mi 1/3 pensji nie pójdzie na lakiernika. napisz ile to razy wzywałes Policję gdy jej potrzebowałeś...no z 10? Bo żeby coś na ten temat napisać to trzeba mieć jakieś pojęcie. Na czymś opierasz chyba te relacje?

Pozdrawiam


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat dobrze zyję z lokalnym komisariatem, bo na to kasy nie macie, a jak wychodzi Pan rzecznik w TV to śmiech salę ogarnia, ale sam przyznasz, że w temacie nie o to chodzi - tu chodzi o przestrzeganie prawa i wymaganie go od innych.

dzisiaj Policja powoli staje się, jak to określił kolega ze śledczej "zbrojnym ramieniem partii zasilającym budżet".

kto was nie zna od strony prywatnej ten nie wie jak jest naprawdę, brak kasy na wszystko, dziwne szemrane przetargi, paliwo limitowane, przykaz przynoszenia stosownej ilości kwitów, niskie pensje.

Przepraszam bardzo co do przyjazdu na interwencję każdy ma doświadczenia - nie chodzi o to że pijak leży pod drzwiami, prawda też taka, jak to mówicie za takie pieniądze d*py narażać nie będziecie, no to za jakie będziecie.

Jak złożyłem podanie o broń (test psychologiczny 99%0 to powiedzieliście, że jak mnie kilka razy napadną to i tak nie dostanę, a po pytaniu ile jednostek broni mam przywieźć panu oficerowi z giełdy - oburzył się. niestety przy tak nastawionej policji i tak finansowanej nie mogę czuć się bezpiecznie, wcale od was nie3 wymagam, abyście mnie za rączkę prowadzali.

Broni nie, bo tylko mundurowi - dzisiejsza przyboczna Tuska mają prawo posiadać jako element aparatu - po każdych wyborach lecą komendanci wojewódzcy, a później co ważniejsi w pionach nie spełniających kryterium, to dla mnie śmieszne nie jest - do tego teoretyczna tylko niezawisła praza prokuratury, a już niedługo sądów - z ABW już gówno, nie scigaja afer poniżej 13 mln zł, ha ha ha

Nie mówiąc już o tym ilu z was leczy się psychiatrycznie i jedzie na psychotropach, bo nie radzi sobie z tym durnym systemem, gdzie statystyka stawiana jest ponad rozumem.

Nic jednak nie zwalnia Was z przestrzegania prawa, które egzekwujecie.

pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broni prywatnie to i ja nie dostałem... a mam przeciez służbową tak? hehe (poza tym nie jestem za wszechstronnym prawem do posiadania broni tak jak w USA).

Z jednym stanowczo się z Tobą zgodzę, kasy nie ma na nic (nie my jej nie mamy tylko MSW bo tu budżet decyduje a na bezpieczeństwie nie powinno sie oszczędzać). I z tąd też pewnie nie jedna sensacja w przyszłości wypłynie w mediach.

Nie zgodzę sie tylko z tym, że za jakieś tam pieniądz to du...narażać nie będę-otuż będę. Na szczęście nie było aż tak duzo tych sytuacji. Ale z prewencji odszedłem po 10 latach bo juz zaczynałem siwieć.....a mam 34 lata ( z tąd pojęcie wypalenie zawodowe chyba, a przecież uczeni oraz psycholodzy stanowczo twierdzą że wypalenie tutaj następuje już po ok 7 latach-coś w tym jest).

Gabler, jak Cię lubię tak napiszę, nie mów "Nic jednak nie zwalnia Was z przestrzegania prawa, które egzekwujecie" poniważ wnioskuję że to i mnie dotyczy a ja prawa przestrzegam. Ale kurde zgadzam się z Tobą ogólnie :)

A co do rzecznika prasowego (zwanego oficerem prasowym)...no cóż...a co ma gadać się zapytam, ma oczerniać. Ma powiedzieć to co mu każą pewnie i tyle.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Policja nie jest firmą. Policja jest jedną z najważniejszych instytucji państwowych. W zasadzie państwo istnieje tylko po to żeby dawać bezpieczeństwo obywatelom i stanowić prawo. Policja, wojsko, sądownictwo i władza wykonawcza i ustawodawcza to główne filary państwa. Bez policji nie istnieje nowoczesne państwo, bo bez policji nie istnieje służba broniąca bezpieczeństwa obywateli. Policja nie może działać jak firma bo policja nie przynosi [przynajmniej teoretycznie tak powinno być] żadnych dochodów. To że w policji brakuje pieniędzy a np w zusi -e urzędnicy dostają setki milionów premii [ zus jest całkowicie nie potrzebny bo bez zus-u nowoczesne państwo może normalnie działać] jest jednym z absurdów Polski.

Oczywiście kiedyś były państwa w których nie było policji a bezpieczeństwa bogatych obywateli broniło wojsko lub prywatni ochroniarze. Jednym z nich był starożytny Rzym i na Rzymskich ulicach panowała całkowita anarchia.

Co do posiadania broni to w USA ludzie nie mają broni po to żeby się bronić przed innymi obywatelami. W USA ludzie mają broń po to żeby bronić demokracji - po to żeby żaden dyktator nie przejął władzy.

Tomas Jefferson:

"Najmocniejszym powodem, by utrzymać prawo do posiadania i noszenia broni przez ludzi jest to, że stanowi ono dla nich ostateczny środek do obrony przed tyranią rządu."

"Nasza wolność byłaby zagrożona, gdyby nie była w rękach ludu."

Ale tego oczywiście nie mówią w mediach - no bo niby po co.... Obywatel ma być jak owca.

Pozwolenia na broń nie ma w krajach totalitarnych albo socjalistycznych, w których rządzi pewna grupa osób i która dzięki temu że ludzie nie mają broni nie boi się obywateli.

1372658663_wnv2cc_600.jpg

Tam gdzie ludzie mają broń tam najmniej ludzi ginie na ulicach. A w amerykańskich szkołach zdarzają się masakry dlatego właśnie że w tych szkołach nie można posiadać broni. Jeśli wiec jakiś gnojek weźmie karabin to minie dużo czasu zanim go odstrzelą. U nas broń mają bandyci, policja, wojsko i służby specjalne. Obywatel nie ma z nimi żadnych szans. Obywatel jest jak owca a władza jak kleszcz.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nanokaczor w temat

rąsia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a u nas nie ma broni, nie ma zabitych w masakrach. I to nie tam gdzie ludzie maja broń tam nie ma masakry-pomyliołes zdaje mi się pojęcia-tam gdzie nie ma broni nie ma masakr. Nanokaczor, w tym temacie nie przekonasz mnie a to dlatego że studiuję własnie stosunki międzynarodowe i bezpieczeństwo międzynarodowe i wiem troszkę więcej niż pokazują mapy pogldowe. To bardziej złożony temat,. Amerykanie maja - nie wiem jak to ująć "inną demokracje" u nich komuny nie było. To inny tok myślenia, oni wychowali sie i wogóle państwo powstało że tak powiem opierając swoje prawa na prawo do posiadania broni.

Piszesz, że można bronić sie na ulicach....napisz proszę kiedy to u nas ktoś kogos w masakrze zastrzelił..bo ja sobie nie przypominam. I ja osobiście ( to tylko moje prywatne zdanie) czyję się bezpieczniej wiedząc że jak mijam ludzi, jade autobusem nie mam w pobliżu 20-30 osób z klamka za pasem. Nawet dlatdego, że używając jej w obronie własnej ten ktoś odstrzeli postronna osobę...

Wydaje mi się że nasze społeczeństwo nie dorosło do prawa do posiadania broni, na razie do demokracji wiele osób nie dorosło


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat myślę że wyczerpał swój motyw.

Czarne owce są wszędzie (policja, sąd, informatyk, ksiądz, sklepowa, DZIENNIKARZ, nawet woźny w szkole)

Zajmijmy się akwarystyką a nie biciem piany.

I jeszcze informacja:

Kolega VoDkA dostaje bana, każdy młody czy stary akwarysta wie co to znaczy (mówię o tym co napisałeś) - już pomijam że zrobiłeś to z błędem bo ten organ piszemy przez "Ch". Złamałeś regulamin i obraziłeś sporą grupę akwarystów - którzy pracują w Policji. To jest forum akwarystyczne a nie forum dla pseudokibiców.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.